Bu Oyun İnternette Çıgır Açacak. !

xY_sCoRpIoN

New member
yemin ederim az kalsın bayılıcaktım bakalım bizim arkadaşlar yiicekmi

Sand Wraith

New member
Güzel Oyun ben bunu kaydedeyim sinir olduğum bir kaç kişi var adam temizlemenin kısa yolu yaw daha ne istiyorsunuz :D :D

berat_gok

Trainer
hocam bende oyun sandım yorumları okumadım bu ne zor oyun dicektim az kaldı demedin altıma dıtıyodum eline sağlık güzel oyun muş

likeAsoul

New member
bu oyunu kucuk bi cocuk oynarken cekilmis videosunu gordüm
o cocuk durumuna düsmemek icinde acmıorum oyunu :)
3. levelin sonunda cıkan kadını 2 ay önce
'iki resmin arasındaki 3 farkı bulun' oyunundada kullanmıslardı
kadın isini iyi yapıo walla :clap:

ozan21

New member
e yuh be kardeşim.

2 saat hem düşündüm hem tırstım ulan oynasammı diye..insanın başına ne gelirse ya meraktan ya .. tan gelirmiş.. ölüyodum kardeşim..hiç mi insafınız yok be..:D

dumanalti

New member
yaa neyle karsılascamı tahmın edebılıorum ama ben notebook kullanıorum.. bu mause la 3. bolume bile gecemıorum:Dhehehhehe

abdal507

New member
abicim oynamadan önce postları okudum biliyorum korkutucu bişey çıkacağını ama bu kadar mı olur..Zaten gecenin 5 i saat tek başımayım :) 3.bölümde bi yandım o anda oturduğum yerden fırladım yani..Hemen çarpıya bastım kapattım yaw yoksa dolduruyoduk donlara :) Uzun zamandır bu kadan korkmamıştım..

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
valla bu bölüme açıldığına göre zaten kimse yemez:p

onslaught

New member
mousun sağ tuşuna basılı tutup kırmızı bölgeye yanmadan gelebiliyoruz... :)

c160

New member
öncelikle ben bu oyuna girdiğimde oyunun korku kısmında olduğunu bilmiyodum neyse .... oyunun nasıl oynanıcağını çözmem bi 10dk aldı .... ulan siz manyak mısın ız yaw ramakkaldı kalpten ölicektim saat gecenin 11 i (eee öteki arkadaşlara göre gayet erken) kulaklıkta kulağımdaydı resim bir çıkı karşıma abooo ..... reflerks olarak gözlerimi kapattım ama bu seferde sesi gebertiyodu az daha çünkü sesi full verdiydim.... eee bi 10dk ölüm kalım mücadelesi verdikten sonra burada ki yorumları okudum bu seferde gülmekten kalp kirizi geliyodu walla...
paylaşım için saol dostum :)

bbbbbb

New member
son zamanlarda baya arttı bunlar
ama sahsen zeka ürünleri insan tamm dikkatini topladıgı sırada
......

HTML