bir zamanlar bende deli gibi sevdim...

andrei123

New member
Açılamıyorummmm Sevdiğime tam yanına giricem Ağzımı açık konscam tam söyleme anında Sanki Ses Tellerimi Japon Yapıştırıcısıyla Yapıştırmışlar Konuşmasın die :S

bende normalde en uzun 3 hafta sonra terkediliyodum =) benim bitirdiklerimde oldu tabi =)
şimdi 1yıl 4ay 11günlük :D bir ilişkim var Allah sonunu hayır eder ins:ask:

Açılamıyorummmm Sevdiğime tam yanına giricem Ağzımı açık konscam tam söyleme anında Sanki Ses Tellerimi Japon Yapıştırıcısıyla Yapıştırmışlar Konuşmasın die :S

abi aynı şey başıma gelmişti ve inan ağzımdan bi seni seviyorum çıksa 3 sene boyunca peşinden koştuğum ve uğruna 30civarı teklifi reddettiğim kızla yeniden bi ilişkiye başlıcaktım ama konuşamadım malesef
en iyisi ayna karşısında odada otururken ya da durumu hayal edip kafanda senaryolar kurup konuşmaları yap neler söyliceğini iyice düşün taşın ezberle yanındayken ilk sözcük ağzından çıktığı an dewamı gelicektir ...

icemen

New member
İnşallah hiç bitmez arkadaşlar. Ayrılınca anlıyo insan aşık olduğunu bu çok kötü. başka ilişkilerimde oldu ama birlikte olduğum kişleri onun yerine bi türlü koyamadım.

ya abi sen sonuçta daha iyisini bilirsin ama hani onun eksikliklerini senden sonra mutlu olduğunu falan düşünsen bi ihtimal sönmez mi o içindeki aşk yazık etme kendine bi insana en çok bunlar koyuyo insanı en çok bunlar yıpratıyo çünkü

icemen

New member
Düşünmeye çalışıyorum ama bi taraftan da diyorum o nikkah masasında ikimiz olacaktık. bir sürü hayaller kurmuştuk hiç uğruna ayrıldık ne o geri dönebildi ne ben. Beni çoktan silmiştir kafasından o. ben yapamıyorım. Her ayın 3 nde (bu özel gün) onu ilk öptüğüm elinden tuttuğum yere samatya sahile gidyorum hep aynı bankta oturuyorum bunu da kimse bilmez ilk defa burdan söylüyorum. Sıkı metal dinleyicisiyim ben o seviyo diye sahilde güllü dinliyorum. Bu kadar zaman geçt unutmaz mı insan yaa. unutmak için bişey yapmaz mı? olmuyo.

kamer28

DOLUNAY
üzüldüm be üstad...
ama kader vardır bilirmisin...sen neyapsanda senin için yazılan bir yazı vardır...bunun önüne geçemezsin..olmaz üsteledikçe batarsın...battıkça üstelersin...sonra hayattan koparsın...
sen kaç sene emek verdin bilmiyorum ama benimde 5 senelik bir emeğim vardır...5 sene çicek besler gibi ...sonunda MEVLAM YAZMAMIŞ demekki...şimdi elimi attığım yer kuruyor...kimse onun gibi olmaz gibi geliyor....sevdiğinizin ellerini sakın bırakmayın ...MEVLAM kimsenin sevdiğini elinden almasın...hele genç yaşta....

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
ahh ahhh Ki Ne ahh

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
Her iNSaN evLadının Aşk oLmasada ufaK Dertleri vardir ;)

kamer28

DOLUNAY
biter kardeşş..MEVLANIN hüküm verdiği zamana kadar çekeriz sonra biter...
arkadaşların dediği gibi en azından mutluluğu bulduğunu sende olmadan bile buna sevinebilmen lasım sözde kolay ama olay bu...kendini harap etmeni zannedersem oda istemezdi..

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
Sevmek FedaKaRLık iSter..

Şimdi Çok Uzaktayım.. Arada Uzun yoLLar.. aŞkımıza KüL oLDu Sensiz Geçen o yıLLar..

eLimde ßeyaz mendiL.. GözLerimde YaşLarım.. Derdimi anLatıyor.. ßeyazLayan SaçLaRım..

icemen

New member
Allah' ım karşıma onun gibi birini çıkarır inşallah. Dediğiniz gibi abi yazılmışsa yaşayacağız başka çaresi yok. Daha önce hiç böyle arabeskvari şeylere inanmazdım ne olduysa bana.

zu_zu_

ecRin
seLam kardeşim *=)

İnşallah hiç bitmez arkadaşlar. Ayrılınca anlıyo insan aşık olduğunu bu çok kötü. başka ilişkilerimde oldu ama birlikte olduğum kişleri onun yerine bi türlü koyamadım.

tam da bunu dicektim *=))

s£n onu unutamıyorsun ya.. demek ki s£n çOk daha fazla sevmişsin yada
O s£ni, s£nin onu üzdüğün kadar üzmemiş...

insan s£vdiğinin değerini kaybedince anLıyor ne yazık k!

beraberken çocukça oyun çabaları, gurur, o bana nasıL bunu yapar, ben ona n yapçam görcek, aman burnu sürtsün vs. gibi saçamaLıkLarLa harcanıyo sevgiLer *=(

ama sonuçta iki günLük dünyada yaşadığımız unutuLuyor...

O artık evLeniyor diyosun.. sana Allah sabır versin

biRini tanıdım sevdiği evLenince daha çOk dibe vurmuş
ama buda doğru değiL...

herşey kader, kısmet onun senLe rızkı yokmuş ki ayrıLmışsınız
yaşın kaç biLmiyorum hayat öLe yoLLar aççıcak k!
her yaşadığını kendinde tecrübe oLarak göR
ve bir sonraki adımLarında aynı yanLışLara düşme

inşallah onu unutturcak daha ii insanLarLa tanışırsın kardeşim

Nacizane fikirlerimi söyLedim umarım s£ni kırmamışımdır...

Allah herkesi, kendiyLe anLaşabiLeceği hayırLı insanLarLa karşıLaştırsın.

______:melek

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
Unutamamak Diye ßirşey yoktur AcizLik Vardir..

Seni Umursayıp Umursamadıgından Tutta Seni düşünüp Düşünmedigine Kadar ßütün SoruLarı Sor Kendine Ortak Noktada Onu Unuttup SiLdigini anLayacakSIN..

mrzsngr

New member
Bazen iki üç gün olur , unutuverirsin , toprağa gömersin maziyi , o zaman kesin kağıtlara çizmişindir hayallerini, aşkını..

Baze iki üç yıl olur , unutuverirsin , toprağa gömersin maziyi , o zaman kesin taşlara çizmişindir hayallerini,aşkını

Bazen hiç bir zaman unutamazsın , ne yüreğine ne şiirlere ne de bir yere gömebilirsin maziyi, o zaman kesin gökyüzüne çizmişindir hayallerini ve aşkını ...

HTML