bir zamanlar bende deli gibi sevdim...

KeRti

Forum Kertenkelesi
tmm ölme konusunu geçelim.zaten aptalca bişey olur o.haklısınız ama ne yapabilirim ya.ama bugün mutlaka bişey yapmalıyım...

Kopuk Dadı

Moderatör
Moderatör
çok sevdiğim biri şuan hastanede yatıyo ama yanına gidemiyorum :(:(:(

imgesel

New member
walla zor bnm sefdiim kıs fasla mesaiye kalmıştı ve telefonunuda acmıyodu gece 2 gibi hbr aldım tahmin edebiliyom zordur yha ne diim allh kolaylık versin

RingAteşi

KicKBoks
Arklar kız arkadaşım şehir dışında.Msn ve telefonla konuşuoruz.Birbirmizi gerçekten seviorus aslında ama sölediğim herlaf masal giibi gelio ona,her erkek aynı şeyleri sölüedi diip duruo:( ne yapim da inansın bana?Zamanla inanıcak biliorum ama bişeyler yapamazmıyım?

Kopuk Dadı

Moderatör
Moderatör
inşallah =)

reavenn

qяσηι¢ υуυz
maçta sakatlandım
karşı takım oyuncuları sanki biz düşmanmışız gibi oynadılar
ayağım çok kötü sakat sakat oynattılar bide :(

estapo

New member
ben yozgat gibi kucuk bir yerde okuyorum burda kafayı yiyorum yapacak hicbir seyim yok derslerim kotu asıgım ama acılamıyorum dertlerin hepsi ust uste geliyor ne yapacagım sasırdım kaldım offffffffffffffffffffffffffff batsın bu dunya lan

Kopuk Dadı

Moderatör
Moderatör

reavenn

qяσηι¢ υуυz
teşekkür ederim
gençliğimin baharında daha üni köşelerinde
bi sevgili bulamadan kötürüm oldum :(

Kopuk Dadı

Moderatör
Moderatör
ben yozgat gibi kucuk bir yerde okuyorum burda kafayı yiyorum yapacak hicbir seyim yok derslerim kotu asıgım ama acılamıyorum dertlerin hepsi ust uste geliyor ne yapacagım sasırdım kaldım offffffffffffffffffffffffffff batsın bu dunya lan

derslerim kötü ne demek çalış :Sopa

umutsuzluğa kapılma seni bekleyen bi ışık vardır belkide sen göremiyosundur
unutma her karanlığın sonunda bi aydınlık vardır :goz:

teşekkür ederim
gençliğimin baharında daha üni köşelerinde
bi sevgili bulamadan kötürüm oldum :(
yaw napcan sevgiliyi keyfine bak :D

Kopuk Dadı

Moderatör
Moderatör
olur olur =)

HTML