bir zamanlar bende deli gibi sevdim...

saf_kizz

New member
ya nolur biri bana yardım etsin ben birini çok seviyorum ama onunla çıkamam çünkü onun en yakın arkadaşı beni sevio ve ben onun o arkadaşına bu kazığı atamam o hergün bana bi adım daha yaklaşıyo ve ben hiçbişey yapamıyorum arkadaşı üzülmesin die bide bunu sadece ben biliyorum içimde yaşıyorum insanlara karşı hep bir maske takıyorum ve ben çok sıkıldım bu mutluluk oyunundan beni havalı görüyorlar çok mutluyum sanıyolar ama ben her gece ağlıyorum kimse bilmiyor içimde olanları çok sıktı bu maske beni yaşadığım o kaadr çok sıktıki beni dayanamıyorum çıkardığımdada çok güçsüz biri olduğum ortaya çıkacak beni herkes çpk güçlü biliyor ama değilim biliyorum saçmaladım aamma bunları yazarken bile ağlıyorum ne yazdığımıda bilmiyorum neyse...

__ela__

şizoҒгєη сαdı
saf_kizz' Alıntı:
ya nolur biri bana yardım etsin ben birini çok seviyorum ama onunla çıkamam çünkü onun en yakın arkadaşı beni sevio ve ben onun o arkadaşına bu kazığı atamam o hergün bana bi adım daha yaklaşıyo ve ben hiçbişey yapamıyorum arkadaşı üzülmesin die bide bunu sadece ben biliyorum içimde yaşıyorum insanlara karşı hep bir maske takıyorum ve ben çok sıkıldım bu mutluluk oyunundan beni havalı görüyorlar çok mutluyum sanıyolar ama ben her gece ağlıyorum kimse bilmiyor içimde olanları çok sıktı bu maske beni yaşadığım o kaadr çok sıktıki beni dayanamıyorum çıkardığımdada çok güçsüz biri olduğum ortaya çıkacak beni herkes çpk güçlü biliyor ama değilim biliyorum saçmaladım aamma bunları yazarken bile ağlıyorum ne yazdığımıda bilmiyorum neyse...
seni çok iyi anlıyorum ama bazen bazı durumlar olur ki ölçüp biçmeyle işin sonunu göremezsin zaten kimse kain değildir geleceği görsün....madem bı cocuktan hoşlanıorsun pekı o sana karşı bişeyler hissediyor mu? hani senin şu hoşlandığın eleman?....o böyle der bu böyle düşünür elalem ne der diyerek hiç bugününüzü harcamayın...dünya 3 gündür...dün artık yaşandı birşeylere üzülerek cannı sıkarak yada geçmişte yaşanan olaylarla mutlu olarak geçmişte kalmaya değer mi? bugünün de yarısı bitti geleceği olacakları düşünerek toz pembe hayaller kurup hiçbir şey yapmadan bekleyerek geri kalan 1.5 gününü de harcama derim bence bırak aklını kalbini dinle we içiden ne söylemek geliyorsa ne yapmak istiyoran yap...ama AĞLAMA çünkü bu ancak çaresizliğin sembolüdür sen çaresiz değilsin....

saf_kizz

New member
ya ben hep başkaları için yaşadım başkalarının mutluluğu için çabaladım şimdi hoşlandığım kişiyle çıkarsam diğerini çok üzeceğim evt hoşlandığım kişide benden hoşlanıyo ama arkadaşı beni sevdiği için uzak durmaya sadece arkadaş olmaya çalışıyor bu gidişle diğeriyle çıkmak zorunda kalacağım yani sevdiğimi değil beni seveni seçeceğim hayatımın geri kalanının mahvolacağını bile bile çünkü oda arkadaşı beni sevdiği için bana yaklaşamıyo

__ela__

şizoҒгєη сαdı
saf_kizz' Alıntı:
ya ben hep başkaları için yaşadım başkalarının mutluluğu için çabaladım şimdi hoşlandığım kişiyle çıkarsam diğerini çok üzeceğim evt hoşlandığım kişide benden hoşlanıyo ama arkadaşı beni sevdiği için uzak durmaya sadece arkadaş olmaya çalışıyor bu gidişle diğeriyle çıkmak zorunda kalacağım yani sevdiğimi değil beni seveni seçeceğim hayatımın geri kalanının mahvolacağını bile bile çünkü oda arkadaşı beni sevdiği için bana yaklaşamıyo
bak cnm hayat coğu zman hiç de adil değildir...anladım sen we hoşlandığın cocuk başkalarının üzülmemesi için kendi mutluluğunuzdan feragat ediyorsunz bu çok yüce bir dawranış ama ya sora?
aşk sewgi arkadaşlık bu konular sınır tanımaz bir kalıbı yada oluru yoktur olmak isterse olur senin keyfini başkasının hayallerini herhangi birinin ümitlerini hiçe sayar...ortaya çıkar bi çok kişiyi üzer ama bir awuçta olsa insanı mutlu eder....sen şimdi diyosun ki ben o çocukla birlikte olamam....ii de mu yasağı koyan kim? bilincin mi? hele aklını ii bi kurcala bakayım derinlerde nasıl bir düş yatıyor....eğer onun sewgisi işlemişse damarlarına we istiyorsan onu bütün hücrelerinle sana ne başkasından? siz mutlu olun bu size fazlasıyla yeter....bu konularda biraz bencil olmak lazım aşkı yaşıyacak olan 2 kişidir 3.ye şey düşer neydi o ha buldum taktir etmek we onların mutluluğunu istemek:goz: dediğim gibi biraz bencil ol başkalarının isteğine göre hayatını yönlendiremezsin bunu yapmamalısın sonuçta hayat senın hayatın kalp senin kalbin kime istersen ona werirsin benliğini sardığın toz pembe bir paketin içinde....bence bırak milleti kendin için yaşa we içinden kalbinden ne geçiyorsa onu uygula yoksa emin ol çok pişman olursun...zaten diğer çocuk senden hoşlanan yani harbiden delikanlı bir arkdaşsa az çok durumun farkındadır we siz birlikte olduğunzda sizin mutluluğunuzu paylaşacaktır we büyük ihtimalle senin arkadaşlarından birini tawlamaya çalışcaktır...şimdiden mutluluklar dilerim....:victory

F!$T!KK!zz

New member
Banada yardım et karizma 5
Gerçek aşkı bi türlü tutturamıyorum hep darbe hep darbe nereye kadar kardeşim ya dünyada leylayla mecnun ferhatla şirin gibi aşklar kalmamış

Aktuğ

Altın Üye
F!$T!KK!zz' Alıntı:
Banada yardım et karizma 5
Gerçek aşkı bi türlü tutturamıyorum hep darbe hep darbe nereye kadar kardeşim ya dünyada leylayla mecnun ferhatla şirin gibi aşklar kalmamış
ne tesadüf....:aşk
bende :slap

คђєηq

¢ιкℓє† & รєχ
Aktug hayırdır kardeşim :D sen buralara cok yogunlaştın..

Boşverin hh ailesi aşklar palavra...Hem Öle Bi Duyguy sarıyorki insanı ucu gozukmeyen bır kuyudasın gıbı önce merak edip giriyorsun sonra cıkamayacagın bır olay ıcınde buluyorsun..Sonunda ne oluyor kuyuda bunalıma girip öldürüyorsun kendini...

αηтι αѕк

__ela__

şizoҒгєη сαdı
คђєηg®™' Alıntı:
Aktug hayırdır kardeşim :D sen buralara cok yogunlaştın..

Boşverin hh ailesi aşklar palavra...Hem Öle Bi Duyguy sarıyorki insanı ucu gozukmeyen bır kuyudasın gıbı önce merak edip giriyorsun sonra cıkamayacagın bır olay ıcınde buluyorsun..Sonunda ne oluyor kuyuda bunalıma girip öldürüyorsun kendini...

αηтι αѕк
aynen hocam sonuna kadar sana katılıorum....

KnockOut

Super Sonic
Süper Moderatör
ben uyuyamıyorum artık hergün HH deyim ve mutluyum HH de olmaktan fakat uykum neden gelmiyor anlamadım yarasa gibi oldum abilerim ve ablalarım sizce neden kafama çokmu şey takıyorum acaba

__ela__

şizoҒгєη сαdı
KnockOut' Alıntı:
ben uyuyamıyorum artık hergün HH deyim ve mutluyum HH de olmaktan fakat uykum neden gelmiyor anlamadım yarasa gibi oldum abilerim ve ablalarım sizce neden kafama çokmu şey takıyorum acaba
büyük ihtimalle eet cünkü bilinç altına attığın seyler çok küçük bile olsa huzurnu we düzenini bozacak kadar büyüyebilr sana tawsiyem bunu yapmamaya çlaış zihnini boş yere kullanma mesela gereksiz bilgi ne bilem tel no çok fazla şarkı yada etrafından duydukların aklına takılan söyleyemediğin şeyler filan senin içinde yara olacağıne söyle karşıda çiban çıksın:goz:

__ela__

şizoҒгєη сαdı
คђєηg®™' Alıntı:
Bİz DerKen Biz Mi , BiZ mİ? :saskin :saskin :saskin yani bende yanlızımda onu dedım :eek:ha :eek:ha :saskin :saskin :saskin :aşk
baya bildğin biz işte sen ben o birleşince olan biz warya ondan :)

F!$T!KK!zz

New member
__ela__' Alıntı:
ahahahaa diyene bak sanki kendisi buldu da mutlu oldu :hadiordan
bizim gibi :(

__elacım__bak tepemin tasını attırma benim seni topuklarından vururum :durdurun
buluyoruz noluyo sanki gerçekten seven kaldı bu dünyada varda tek tük onlarda bize rastlamıyor:melek

คђєηq

¢ιкℓє† & รєχ
F!$T!KK!zz' Alıntı:
__elacım__bak tepemin tasını attırma benim seni topuklarından vururum :durdurun
buluyoruz noluyo sanki gerçekten seven kaldı bu dünyada varda tek tük onlarda bize rastlamıyor:melek
Yok cnm yok artık tek tük de kalmadı aslında gercekten ask isteyen olmadıgı için yok herkez artık yanlızlık kompleksine giriyo ve birilerini buluyor !! Off rukiye off öldürdün beni be yeter bee!!

HTML