bir zamanlar bende deli gibi sevdim...

magSS

New member
nedense imkansızları oynamak bana cok cazip geliyo beni bilenler bilir en zor asklar beni bulur zaten dertliyim moralim bozuk içiyorum :alkol:

Majesties

New member
haklısın magss sevmek insanı bitiriyor!!!!
ama şuna eminim kimse senin kadar sevmedi!!!

magSS

New member
yok be kardesim o kadar iddialı konusamam ama sen biliyosun işte cok sevdim be abi

Majesties

New member
iddialı sölemiyorum ama 2 yıl gözünün önündeydi acı çeke çeke sesini bile çıkarmadın...

Majesties

New member
hehehehehehe bende seni öperim koçum benim...
bu arada son maçta mükemmeldin.. :clap: :clap:
neyse konuyu dağıtmayalım!

karizma_5

karizmatik
dertleşmek isteyenler buyursun

düşündüm
hepimizin dertleşmeye ihtiyacı var,
bende karar verdim
buradan yazan arkadaşlarla
dertleşir ve onlara yardımcı olabilirim
diye düşündüm,
dertleşmek isteyenler buyrun :)

E

elmomaclroy

Guest
walla saat şu anda tam 04:37
ikinci paket de bitti (sigara)
bira da bitti yatayım artık...
unutmak zor walla
ama elden gelen bi şey yoq
herkese ii4umlar

karizma_5

karizmatik
elmomaclroy' Alıntı:
walla saat şu anda tam 04:37
ikinci paket de bitti (sigara)
bira da bitti yatayım artık...
unutmak zor walla
ama elden gelen bi şey yoq
herkese ii4umlar

unutmak zor tabiki,
neden unutmak istediğini yazarsan
belki yardımım dokuna bilir,
iyi geceler
saygılarımla

E

elmomaclroy

Guest
karizma_5' Alıntı:
unutmak zor tabiki,
neden unutmak istediğini yazarsan
belki yardımım dokuna bilir,
iyi geceler
saygılarımla

sözlendik ama 2 hafta
önce ayrıldık
biliyorum oda bana donmek
istio ama...
bunu bana da soyledi ama ben kabul etmedim
şimdi de iyi mi yaptım yoqsa kotu mu bilmiom yaa :(

karizma_5

karizmatik
önce neden ayrıldınız anlatırsan bir yorumda buluna bilirim,
istersen pm den msj yaz msn adresini ver
msn den sohbet edelim,
senin için hayırlısı olsun kardeşim

NeCcko

Altın Üye
Ya ben neden bir kızı sevince kaybediyorum hoşlandığım kızlarda problem olmuyo beraberlik güzelce devam ediyor ama sevmeye başlayınca hep sorun çıkıyo çokmu seviyorum sizce çokmu ilgileniyorum bana bi akıl verin bundan sonra ne yapayım kalbimi mi yoksa mantığımı mı dinleyim

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
neccko' Alıntı:
Ya ben neden bir kızı sevince kaybediyorum hoşlandığım kızlarda problem olmuyo beraberlik güzelce devam ediyor ama sevmeye başlayınca hep sorun çıkıyo çokmu seviyorum sizce çokmu ilgileniyorum bana bi akıl verin bundan sonra ne yapayım kalbimi mi yoksa mantığımı mı dinleyim
hayatta yaptıın her işte önce mantığını kullan
diğer her şey ikinci plandadır

tribaL

New member
fLetch katıldıgımı söyleyemem sana..aşırı mantık olunca da hayatın tadı kalmıyo.bence neccko dostum sen gerçek aŞkı buLamamışsın daha..buLduğun gün zaten böyle bir sorunun kaLmayacak..bi de şu var aŞk derttir ama üstesinden geLebilirsen..

karizma_5

karizmatik
neccko' Alıntı:

anladığım kadarıyla,
hoşlandığın kızlara karşı aşırı ilgili davranmıyorsun,
normal davrandığın için,
kızlarda sana karşı sıcak davranıyor ve ilgileniyor,
sende sevgi başlayınca
karşındakini sevgin ve ilginle bunaltıyorsun sanırım,
onlarda sana karşı davranışlarını değiştiriyorlar,
sana tavsiyem
sevmeye başladığın kız arkadaşını
aşırı ilginle ve sevginle bunaltma,
birde sen sevdiğine karşı baskı uygularmısın
saygılarımla

Paradox_19

New member
Ben buraya girmek istemiyorum. çünkü benim dertlerim paylaştıkça yüreğimdeki yara daha da artıyor. kendimi bazen ölüyor gibi hissediyorum. Ben aşkın DİVANEsi olmuşum.

lazzuri53

"LazigoL"
Hayatta Yediğin En Büyük Kazığı Hayatta En Çok Değer Verdiğin İnsandan Yediysen Buna Ne Konuşmak Ne de Ağlamak Merhem Olur(Bence)
ve derdime çare olacağını düşünmüorm

yine de her türlü yardımın,iyi niyetin ve
Konu İçin Teşekkürler...

T

Banned
vay be güzel bi bölüm olmuş harbiden bende anlatim derdimi bari bazı bağımlılıklarım birazda ters bi yaşamım vardı ama herşeye rağmen beni seven bi kız arkadaşım vardı askerden gelince onunda gayretleriyle çoğu şeyden kurtuldum arkadaş çevremi değiştiridim üç ay evde hapis kaldım tam herşey düzelmişti ben küçük bi kaçamak yaptım bazı kız meselesi değil başka bi kaçamak bunu duydu aslında duymadı ama bana sordu gece neden eve gitmediğimi bende denize gittiğimi söyleyince bana eğer bi şey yaptıysaN senden duymak isterim böylece sorun fazla büyümez başkasından duyarsam buna dayanamam falan gibi şeyler söyledi bende herşeyi anlattım sonuç itibarı ile şu anda hiç bişey kullanmıyorum internetten başka ama o hala üstüme geliyo bende uyuz olmaya başladım acaba ne istiyo falan filan gibisinden düşünüyorum bu kız hep benim iyiliğimi istedi ama şimdi çok üstüme geliyomuş gibi geliyo acaba ne yapmam lazım diye düşünüyorum bunu kimseye anlatmadım daha önce zaten tek bi kişiye dertleşirmiş gibi olsa gene anlatmazdım başkasının bana güzin ablalık yapması hoşuma gitmezdi ama madem böle bi yer açılmış bende anlatim arada kaynarım hemde rahattlarım diye düşündüm bu arada son not askerden geldiğimdn beri işsizim oda biraz bunaltıyo

ulan bende yaşıyorum ya vay be

HTML