Bir Başka Rezillik "Tüm Türkiye matemde müdürün aklı endekste"

holy_wood

New member
Birileri ölen insanları kullanarak birilerini özelliklede çaktırmadan iktidarı suçlama yarışına girişti.

Oysa bu olay basit önlemlerin alınmaması sonucu meydana gelen bir kazadır.5 YTL lik
bir boru yüzünden ve basit doğal gaz bakımlarının yapılmamasından kaynaklandı

ama yorumlara bakınca anlıyoruz ki aslında burada üzüldüm numaraları çekenlerin büyük çoğunluğu bunu kendi pis seyasi hesaplarına ölen gençleri alet ediyor.

kaldı ki ülkemzide istemesek te böyle olaylar herzaman her yerde yaşanıyor.

bunun müdürle veya başka bir kişi ile bir ilgisi yok.

birileride cenazelerin üzerinden duygu sömürüsü yapmayı kessin artık.hiç inandırıcı değilsiniz
cenaze üzerinden değil cahil cühela angut bir müdürün nereye gideceğini bilemediği sözleri üzerine bu tartışmalar.

o müdürü oraya getirenin de kim olduğunu gayet iyi biliyoruz. evet ölümlerin iktidarla alakası yok ama bu çürük kadrolar kesinlikle o toz kondurmadığınız akpnin eseri...

Nathanael

New member
polis ailelrinin isteği üzerine çıplak olduğunu söylemedi. Gençlerçıplakdı müdürün ne suçu var Ailesi onları oraya yollarken hiç mi vicdan azabı çekmedi.
polis kayıtları dogru bir sekilde alınır ölen her kim olursa olsun.

polisin kaydında bile boyle bir sey yok, onlar da acıkladı, eve giren ilk kişilerden olan cilingir de soyledi ve hatta o iftiracı mudur de istifa dilekcesinde dun soylediklerini yalanlayarak giyinik olduklarını soyledi, sen neden bahsediyorsun hala? bu ne iftiracılık bu ne yalancılık bu ne utanmazlık? bir de dinden imandan bahsedersin, yazıklar olsun.

polis kaydında da oyle bir olay olmadıgı apacık ortada bu durumda sen birisinin namusuna ve iffetine iftira atmıs oluyorsun ve senle ilgili ayetlerde işte tam asagıda, hani siz devamlı diyorsunuz ya başkalarına Allah ıslah etsin diye, işte asıl Allah seni ıslah etsin.amin

24/23,24- "İffetli ve (haklarında uydurulan kötülüklerden) habersiz mü’min kadınlara zina isnat edenler, gerçekten dünya ve ahirette lanetlenmişlerdir. İşlemiş oldukları günahtan dolayı dillerinin, ellerinin ve ayaklarının kendi aleyhlerine şahitlik edecekleri günde onlara çok büyük bir azap vardır."

birisi çıkıyor Türkler osmanlının içinde azılnıkdı diyor neden mehter marşında hep kahraman Türk milleti diyor?
senin bahsettigin marş, "ceddin deden" diye geçer isim olarak meheter marsı farklıdır
aşagıdaki gibidir mehter marsı ve senin bahsettigin marş ismail hakkı bey tarafından bestelenmiştir 1900 lü yılların basında. bilgi sahibi olmak , fikir sahibi olmaktan once gelmeli bence =)

MEHTER MARŞI

Gâfil ne bilir neşve-i pür-şevk-i vegâyı
Meydân-ı celâdetteki envar-ı sefâyı
Merdân-ı gazâ aşk ile tekbir tekbirler alınca
Titretti yine, rû-yı zemin arş-ı semâyı.

Allah yolunda cenk edelim şân alalım şan
Kuranda zafer vaadediyor HazretiYezdan.

kancasis

New member
arkadaslar ortada bir ihmal var..bu ihmal sonucu 7 insan canindan oldu.cok yazik 7 genc ünüverste ögrencisi.bunun sorumlusu kimlerdir?asil önemli olan bence asil sorumlularinin bulunup cezalandirilmasidir.böyle ihmalkarligin bir daha olmamasi icin gerekli önlemler mutlaka alinmalidir.
bunun sorumlusu (bence)hepimiz biziz.bizler böyle facialara duyarsiz kalirsak veya baska (siyasi gözle) yorumlamalara yönlenirsek,bizlerin basindan böyle ölümcül kazalar hic eksik olmaz.arkadaslar 29 yildir almanyadayim.almanyada yasiyorum..böyle kazalar hemen hemen yok gibi.son 3 gündür vatanimda gazdan zehirlenmeleri okuyunca (her zaman oluyor) ihmalkarkigin boyutlari ne kadar büyük oldugu görülüyor.benim demek istedigim insanin cani bu kadar degersiz olmamalidir vatanimda.
bence burdaki (almanyada)gibi senede 1 defa bacalar temizlenmeli.bunu gaz satan sirketler yonlendirmeli. yine kombiler senede 1 defa konturol edilmeli.vs vs yani konturoller düzenli yapilirsa bizlerin basina böyle kötü kazalar sanirim gelemez.

jocker67

New member
Burada müdürün ne günahı var ben onu anlamadım_?Vefat eden gençler için herkes üzgün ama bunda kabahatli olarak birilerini aramamak gerekiyor.Olay hırsızın hiçmi kabahati yok muhabbetine dönmeye başladı
müdür günahsız onun hiç bir günahı yok melek gibi bir şahsiyet kendileri !!! :mad:

Ölüme bile saygıları yok!
Bu kafa nasıl bir kafadır ki her baktığı şeyde cinsellik görür?

Nasıl bir sapıklıktır ki her olayı belden aşağı yorumlar?

İnsanın aklı almıyor.

Demek ki bunlar yoldan geçen kadınları gördükleri zaman akıllarına hemen başka şeyler geliyor.

Bir arkadaşlarının eşi ya da kız kardeşiyle karşılaştıklarında karanlık arzuları depreşiyor.

Taştan yontulmuş bir heykele bakarken cinsel heyecanlar duyuyorlar.

Ölüme bile bu açıdan bakıyorlar.

Nekrofil midirler, nedirler?

Ankara’daki gaz müdürünün, yedi gencimizin ölümüyle sonuçlanan faciada bile aklına böyle şeyler gelmesi nasıl bir ruh durumunu işaret ediyor sizce?

Normal mi?

Yoksa hemen tanı ve tedavi için bir kliniğe danışılması gereken bir durum mu?

Bu kafa korkunç.

Kadınla erkek arasında hiçbir arkadaşlığın, hiçbir başka ilişkinin var olamayacağını düşünen bir hastalık durumu.

Demek ki ellerine fırsat geçirseler neler yapacaklar.

Zaten ne yapacaklarını, 14 yaşında kıza saldıran yaşlı başlı muhafazakâr (!) örneğinde görmedik mi?

Kadınla erkek arasında elbette cinsellik boyutu vardır. Ama hayata sadece ama sadece bu açıdan bakmak ne anlama geliyor?

Benim en çok hayret ettiğim şey, bu insanların nereden çıktığı.

Yabancılar bize “Zaten buydunuz” diyorlar.

Türkiye’yi hep bu gözle gördükleri için hiçbir değişim olmadığını öne sürüyorlar.

Biz de onlara “Hayır” diyoruz. “İnanın, Türkiye böyle değildi. Ne köylüsü buna benzerdi, ne kentlisi. Ne zengini böyleydi, ne yoksulu. Bunlar yeni bir güruh. Nerelerde yetiştiler, hangi köşelerden çıktılar bilinmez. Ama eskiden marjinallerdi, şimdi Türkiye’yi ele geçirmiş durumdalar.”

Böyle adamları anlayamıyoruz biz ve hiçbir zaman anlayamayacağız.

Din iman diyorlar ama gözleri dünya malında, dünya saltanatında.

Çalıyorlar, çırpıyorlar, her türlü melanetin altına imza atıyorlar.

Bir başka dünyanın yaratıkları.

Ve bana kalırsa dindarlıkla uzaktan yakından ilişkileri yok.

Öyle görünmeyi tercih ediyorlar ama en uzak oldukları şey İslâm dini.

Son yirmi senenin yetiştirdiği tuhaf, anlaşılmaz, ahlaki değerleri son derece düşük insanlar.

Genç ölümler karşısında bile cinsellik düşünecek kadar alçalmış bir ruha sahipler.

Ne yapalım ki mercimek akıllı insanlar bu gidişe yeşil ışık yaktılar. (Biliyorsunuz zengin, ünlü, aydın, akademisyen, holding sahibi, gazeteci vs. olmak mercimek akıllı olmaya engel değil.)

Türkiye ya bu kafadan kurtulup kendine gelecek ya da “Elveda!”

Zülfi Livanelinin 2 ocak 2009 yazısından

ozan_srht

New member
Arkadaşım çıplak olsalar ne olur olmasalar ne olur, giyinik olsalardı zehirlenmeyeceklermiydi. Her yıl onlarca insanımız bilinçsiz oldukları için sobadan,şofben den, doğalgazdan zehirleniyor. Ortada büyük bir ihmal var.Saçmasapan yorumlar yazıyorsunuz. Birde hükümet nükleer santral inşa edecek, düşününki bu kafa yapısındaki insanlar oranın başında..kabus olsa gerek.

sana katılıyorum hectorxl.. bizi ilgilendirmez nasıl oldukları.. önemli olan nasıl öldükleri..

ErtugruL

ChemisteR
Adam aymaz istifa etti kurtuldu zannediyor dimi ? Yok ööle bişi sen hesabını verceksin ölen gencecik fidanların arkasından konuşmanın...

OrHUN_BEY

New member
Siz nebiçim insansınız çıplak olsa ne olacak diyorsunuz sizin lailkiğiniz bu.Yani bunu normal birsey gibi karsılıyorsunuz heralde.Öyle bir ortamda bacınızın olduğunu farzedin nasıl tepki verirdiniz acaba gençler o gece esrarda kullanmış polis tutanaklarında var bunlar.Bence suclu aramaya ailelerinden başlamak lazım bumu Türk toplumu görüyoruz ki batını ahlakını almışız.Gençlere suç bulmuyorum bence aileleri batılaşmayı böyle görenler utanmalı.
Neyse yazdım yazdım sildim. Banlanırım sonra. Ama sen anladın yinede demek istediğimi...

HTML