Bir Başka Rezillik "Tüm Türkiye matemde müdürün aklı endekste"

alakasız insanlar bi yerlere getirilmeye devam ederse olcağı bu, kravatsız müdür yada terlikli müdüre şaşırmamak lazım son günlerde gündeme gelen

akharis

New member
Ya boşversene. haber7 diyosun. Bokat, izi kalsın. Ben sana belge diyorum, sen bana bi internet sitesindeki haberi yazıyosun. Daha adli tıp raporu ortada yoq, bi yerlerinden adli tıp raporu yazıyolar. Sende inanıyosun. Ya harbiden yazık ya. Üzülmeye başladım sizin gibilere. Ne kadar çabuk kanıyosunuz. Ölünün arkasından iftira atabiliyosunuz. Tekrar diyorum. Hangi din kabul ediyor bunu? Ölünün arkasından demediğini bırakmamayı. Hangi din?

doncarem17

New member
kardesim benim ölenlerin arkasından falan konuştuğum yok.Birşeye inanman için belgemi gerekiyor sen gözlerinle görmüş olsan bunu ispatla deseler resminimi çekeceksin.Benim demek istediğim ailelerinin hiçmi sucu yok senin kızın olsa oyle bir ortama gönderirmisin.

mahoo31

New member
Bende senden utanıyorum.Onu önceden farkedemedilermi peki delik olduğunu ailesi,
nerdeyse hükümete atacaksınız suçu.Nerdeyse hükümeti suçlayacaksınız.

kardeşim verdigin ornekle alakası nedir sen yollarmısın oyle bir ortama onun cevabını ver.
1-ortamdan kastın nedir..
ben erkek veya kız çocuğumu ahlaklı namuslu dürüst olarak yetiştirdiğime inanırsam tabikii okuldan arkadaşlarıyla bi yılbaşı eğlencesine gönderirim...
tabii geç saatlere kadar kalmasına izin vermezdim...

2-haberin kaynağı haber7...
hani şu deniz fenerinden paraları götüren gurup...
hani şu kılıçdaroğluna pkklılarla almanyada genel evde basıldı diyip daha sonra o belgenin sahte olduğu ortaya çıkan utanmazlar......
ben ahlaklı bi insan olarak 1000 kere düşünürüm doğrumu diyee!!!!!!

3-burada konu neden öldükleri...bu çocuklar herhangi madde kullandıkları veya eğlendiklerinden değil dogalgaz yüzünden öldüler...
buradaki olay ihmal olup olmadığı!!!
başındaki adam daha 24 saat önceki açıklamalarını inkar edip istifa ederken neyi sawunuyosunuz:vur
ayıptır bu zihniyet marmara depreminden sonra 7.4 yetmedimi diyen yobazlar...gerçi onada cewabı GANİ MÜJDE çok güzel verdi...
tawsiye ederim aratın gooogledan :saskin

Guyjre

New member
Siz nebiçim insansınız çıplak olsa ne olacak diyorsunuz sizin lailkiğiniz bu.Yani bunu normal birsey gibi karsılıyorsunuz heralde.Öyle bir ortamda bacınızın olduğunu farzedin nasıl tepki verirdiniz acaba gençler o gece esrarda kullanmış polis tutanaklarında var bunlar.Bence suclu aramaya ailelerinden başlamak lazım bumu Türk toplumu görüyoruz ki batını ahlakını almışız.Gençlere suç bulmuyorum bence aileleri batılaşmayı böyle görenler utanmalı.
polis ailelrinin isteği üzerine çıplak olduğunu söylemedi. Gençlerçıplakdı müdürün ne suçu var Ailesi onları oraya yollarken hiç mi vicdan azabı çekmedi.
Böyle insanlarla ayni gökyüzünün altinda yasadigim icin ben utaniyorum.

ıtri

New member
o evde 50 gram da esrar bulun muş

aslında ne bulunduğu beni ilgilendirmiyor bu şekilde ölmelerine üzüldüm

ama 5 YTL lik bir boruyu değiştirmeyip te üzücü olayda ölenlerin de sorumluluğunu birilerine yüklemek bu olayı kullanmak ahlaksızlığından başka bir şey değil

bakımlarını güzel yaptırsaydılar

suç benim mi yaaa

nickinru

New member
Burada müdürün ne günahı var ben onu anlamadım_?Vefat eden gençler için herkes üzgün ama bunda kabahatli olarak birilerini aramamak gerekiyor.Olay hırsızın hiçmi kabahati yok muhabbetine dönmeye başladı

doncarem17

New member
Biraz konunun dışına çıkacağım ama sizler 23 den öncesini bilmezsiniz tabiki tarihi istedikleri gibi yazmışlar Osmanlı padişahlarını vatan haini ilat etmişiniz peki Ecevit neden vatan haini demedi.Atatürkü hepimiz seviyoruz kuşkumuz yok.Ankaraya yolum düşersede en kısa zamanda ziyaret edeceğim peki niye hiç Fatih sultan mehmetin yada başka büyük Türk liderinin mezarını ziyaret etmiyoruz.profesorun birisi çıkıyor Türkler osmanlının içinde azılnıkdı diyor neden mehter marşında hep kahraman Türk milleti diyor? Demek istediğim ben batılılar gibi yaşamak zorunda değilim benim tatilimin pazar günü olmasınada karşıyım.Bu ülkede hristiyan olsan daha çok deger gorursun zaten üniversiteler 2.dünya savasından kacan yahudilerin elinde bilerek sana eğitim vermiyor bizi birbirimize düsürmek icin hep bunlar.

bazuuka

Banned
Biraz konunun dışına çıkacağım ama sizler 23 den öncesini bilmezsiniz tabiki tarihi istedikleri gibi yazmışlar Osmanlı padişahlarını vatan haini ilat etmişiniz peki Ecevit neden vatan haini demedi.Atatürkü hepimiz seviyoruz kuşkumuz yok.Ankaraya yolum düşersede en kısa zamanda ziyaret edeceğim peki niye hiç Fatih sultan mehmetin yada başka büyük Türk liderinin mezarını ziyaret etmiyoruz.profesorun birisi çıkıyor Türkler osmanlının içinde azılnıkdı diyor neden mehter marşında hep kahraman Türk milleti diyor? Demek istediğim ben batılılar gibi yaşamak zorunda değilim benim tatilimin pazar günü olmasınada karşıyım.Bu ülkede hristiyan olsan daha çok deger gorursun zaten üniversiteler 2.dünya savasından kacan yahudilerin elinde bilerek sana eğitim vermiyor bizi birbirimize düsürmek icin hep bunlar.

23ten öncesini sen nerden biliyon usta:D

Ama haklısın bu ülkede padişahlarımıza gereken ilgi alakayı göstermek şöyle dursun küfretmesinler.Geçmişine söven bi adamdan ne hayır gelir..Gelmez.

Ama şurası bi gerçek şuan Türkiyede türklerin azınlıklar kadar sesi çıkmıyor.Azınlıklarda azgın zaten:)

memiloğlu

New member
arkadaşlar duygusal davranıyoruz bu ülke ölen 7 genç öğrenciden ibaret değil. daha duymadığımız neler var . hayat hala devam ediyor ... ne yapmamız gerektiğinide yazın baride ona göre davranalım

tommiks06

Active member
Müdürden beklenen teknik bir açıklama idi.Çıplak olmaları ya da olmamaları başka bir konu.o müdür onun için orada değildi.gösterdiği saygı nasıl bir yetkili olduğu gömleğinin yakasından da belli zaten.Gaz sızıntısın nedeni ile yarı çıplaklıpın bağlantısını kurmak benim için çok zor.Bir mühendisin olması gereken mevkide iktisatçı oturuyor.Balon patlatan birinin atadığı bir müdür işte

doncarem17

New member
23ten öncesini sen nerden biliyon usta:D

Ama haklısın bu ülkede padişahlarımıza gereken ilgi alakayı göstermek şöyle dursun küfretmesinler.Geçmişine söven bi adamdan ne hayır gelir..Gelmez.

Ama şurası bi gerçek şuan Türkiyede türklerin azınlıklar kadar sesi çıkmıyor.Azınlıklarda azgın zaten:)

Kardeşim ben inkar mı ediyorum azınlık olarak bizler yaşıyoruz kürtlere çocuk başı kız 150 erkek 75 tl para veriyor adamlarda yapıyor 10-15 çocuk elektrik parası vermiyorlar zaten bizzat kendilerinden duydum evlerinde hatta ahırlarında bile ufo yakıyorlarmış telefonda bedava dedilerde inanmadım hepsinin ist.bulda evleri varmış.Devlet kömür dağıtıyor o kömürüde satıyorlar.Yeşil kartını da veriyor devlet tek kuruş para vermeden muayene ilaç alıyorlar.Benim sağlık güvencem bile yok şuanda 20 yaşındayım.

bazuuka

Banned

Kardeşim ben inkar mı ediyorum azınlık olarak bizler yaşıyoruz kürtlere çocuk başı kız 150 erkek 75 tl para veriyor adamlarda yapıyor 10-15 çocuk elektrik parası vermiyorlar zaten bizzat kendilerinden duydum evlerinde hatta ahırlarında bile ufo yakıyorlarmış telefonda bedava dedilerde inanmadım hepsinin ist.bulda evleri varmış.Devlet kömür dağıtıyor o kömürüde satıyorlar.Yeşil kartını da veriyor devlet tek kuruş para vermeden muayene ilaç alıyorlar.Benim sağlık güvencem bile yok şuanda 20 yaşındayım.
Bu kadar rahatlık batıyor o zaman.Biz doğalgazlı evimizde kömür yakmak zorunda kalıyoz.

Ayrıca benimde sosyal güvencem yok iki gündür yerlerde sürünüyodum hastalıktan Allah a şükür bugün kendime geldim bitkisel tedavi napalım:goz:

doncarem17

New member
Antalyada aynı işyerinde çalıstığım batmanlı birisi vardı neden sigorta yaptırmıyon demiştim aylık 200 tl para alıyorum demişti Yeşil kartıda var. Onların yüzünden işimizde oluyoruz :)

ıtri

New member
alakasız insanlar bi yerlere getirilmeye devam ederse olcağı bu, kravatsız müdür yada terlikli müdüre şaşırmamak lazım son günlerde gündeme gelen
Birileri ölen insanları kullanarak birilerini özelliklede çaktırmadan iktidarı suçlama yarışına girişti.

Oysa bu olay basit önlemlerin alınmaması sonucu meydana gelen bir kazadır.5 YTL lik
bir boru yüzünden ve basit doğal gaz bakımlarının yapılmamasından kaynaklandı

ama yorumlara bakınca anlıyoruz ki aslında burada üzüldüm numaraları çekenlerin büyük çoğunluğu bunu kendi pis seyasi hesaplarına ölen gençleri alet ediyor.

kaldı ki ülkemzide istemesek te böyle olaylar herzaman her yerde yaşanıyor.

bunun müdürle veya başka bir kişi ile bir ilgisi yok.

birileride cenazelerin üzerinden duygu sömürüsü yapmayı kessin artık.hiç inandırıcı değilsiniz

SEGMEN

İstiklal Mahkemesi Hakimi
Ama haklısın bu ülkede padişahlarımıza gereken ilgi alakayı göstermek şöyle dursun küfretmesinler.

gereken değeri gereken padişah alıyor

benim başıma bir fatih gelsin

başıma bir kanuni gelsin eyvallah

ama başıma vahdettini efendiyi kabul etmem

kabul edenide türk kabul etmem

HTML