Bermuda Şeytan üçgenin sırrı çözüldü!!

kunteper87

New member
bu olay sürekli olmuyosa geçebilen ve bu gizli üçgenden muhakkak çıkmış uçak gemi..vs araçların olması gerek..ama gün yüzüne hiç çıkmış bi araç olmadı..bence bilimin sonuca ulaşamadığı için uydurduğu bi yalan...okyanus çıldırıyoda kocaman gemileri kilometrelerce dibe boylatacak bi girdap oluşturuyosa nası meteoroloji göremio onca gelişmiş uydu ve gözlem üsleri varken?????

DayWalkerr

ABDUSSABUR
5 yıl önce bir belgeselde izlemiştim...hidrat gibi etkili bir maddenin su yüzüne çıkarken oluşturacağı etki küçümsenemez......Ancak bu kesinlikle bermuda için kesin bir cevap değil...Arkadaşın da dediği gibi...Sonsuza dek gaz sızıntısı olacak değil...ve ayrıca kaybolan bazı gemilerin geri bulunması durumu mevcut...Mürettabatı kayıp gemiler bulunmuştu diye hatırlıyorum...Her neyse...Bu günün bilimcileri petrolü hiçe sayabilecek bir enerji kaynağı olarak görüyorlar

Bunun yanında Marmara depreminde suyun üzerinde kıyıya yakın bir kesimde bir ışık gördüğünü söyleyen bir çok insan duydum...Keza bu madde yer yüzüne çıkarken şiddetli sarsıntılar ve göçükler oluşturmanın yanında su yüzeyinde bir gaz öbeği oluşturmakta ki suya aldırmadan ışıklar saçarak yanması olası....Eğer ilgili olursanız bir hidrat kaynakları ile ilgi haritadan marmaranın da kaynak bölgeler içinde işaretlendiğini görebilirsiniz...

Arkadaş müsaden olursa...

Sanırım bu kaynağa hükmetmeyi öğrenmeyi denemeliyiz...Karadenizi başta olmak üzere büyük bir potansiyele sahibiz...

http://www.karadenizgundem.com/habergoster.asp?id=6869
http://www.dogalgazciyiz.org/forum_posts.asp?TID=94

Paylaşım için sağolasın....Güzel ve ilginç bir konu...

By_MaNu

New member
Ancak, uzun yillardir devam eden arastirmalar birkac yil once bir sonuc verdi

bu arastırmalar birkaç yıl önce sonuc veriyor, buna ragmen halende o bölgede gemi vb. kayboluyor. umarım bunlar gizli birşeyler saklamıyorlar.

censhack

New member
Peki pusulaların yönlerini şaşırmasını ve elektronik cihazların özellikle iletişim aralarının çalışmamasını nasıl açıklıyolar.Bu yazdıklarımın gazla bi ilişkisi olabilirmi sence.
Bence hala sırrı çözülememiştir.

_TozKoparaN_

Altın Üye
mantıklı ve güzel çalışma hiçbir şekilde soru işaretine yer bırakmamış tşk ...

emkgks

New member
tebrik ederim benen önce davrandın..ben bu konu ile ilgli sunum yapmıştım tamamen doğru..eline sağlık..