Bermuda Şeytan üçgenin sırrı çözüldü!!

re03

New member
Ben Bermuda şeytan üçgeni kitabını defalarca çeşitli yazarlardan okudum burada sayılan onlarca örneğin hiç birisinde doğalgazla ilgili bir bağlantısı olduğu o zamanlarda tartışılmış ve çözümlenememişti 1945 aralığında havada aniden kaybolan 5 avenger uçağına doğal gaz mı çarptı ????
havada iniş için yaklaşan , pist ışıklarını gören ve havada herhangi bir iz bırakmadan koybolan uçaklara ne oldu ?? ayrıca yüzlerce grostonluk gemiler denizin ortasında mürettebatsız kaldı gemilere değilde sadece insanlara mı doğalgaz sebep oldu.... öncelikle biraz araştırıp yazsaydın daha iyiolurdu ayrıca sana "TANRILARIN AYAK İZLERİ" ve "TANRILARIN ARABALARI" adlı erich von daniken in kitaplarını okumanı da tavsiye ederim
saygılar

Zombiee38

New member
Banada inandırıcı gelmedi o bölgeden geçen uçakların pusulaları neden bozuluyor peki gazla ne ilgisi var ve bu gazlar ne kadar geniş bir alana yayılıyorki havadaki bir uçak motorları dursa bile onlarca kilometre daha uçabilir Bence cevap bu değil

re03

New member
arkadas bu yaptıgın açıklamalar çok ilginç ama ben pek bunlara inanmıyorum. 20 yıla asgın bir süredir bu bölgede arastırma yapılıyor. ve senin vermiş oldugun arastırma sonuçları bir kaç yıla dayanıyor 20 yıldır orada bir gaz kütlesi oldugunu bulabilecek hiç bir teknolojik alet yok mu?
bilim bile doga karsısında çaresiz kalmamak için bazen beyaz yalanlar sunar bunu çogu konuda çok kez gördüm. sunu da bilmeni isterim ki orada olan tuhaf olaylarları insan üstü bir varlıga baglamıyorum katiyen bir bilimsel açıklaması olmalı ama o bilimsel açıklama bu degil...
paylasımın için teşekkür ederim.
XOYUNBAZX adlı arkadaşa katılıyorum
ve SAT34 nick li arkadaşım...................................
Ben Bermuda şeytan üçgeni kitabını defalarca çeşitli yazarlardan okudum burada sayılan onlarca örneğin hiç birisinde doğalgazla ilgili bir bağlantısı olduğu o zamanlarda tartışılmış ve çözümlenememişti 1945 aralığında havada aniden kaybolan 5 avenger uçağına doğal gaz mı çarptı ????
havada iniş için yaklaşan , pist ışıklarını gören ve havada herhangi bir iz bırakmadan koybolan uçaklara ne oldu ?? ayrıca yüzlerce grostonluk gemiler denizin ortasında mürettebatsız kaldı gemilere değilde sadece insanlara mı doğalgaz sebep oldu.... öncelikle biraz araştırıp yazsaydın daha iyiolurdu ayrıca sana "TANRILARIN AYAK İZLERİ" ve "TANRILARIN ARABALARI" adlı erich von daniken in kitaplarını okumanı da tavsiye ederim
saygılar

D.w.L

New member
Tanrıların arablarını okudum gerçekten etkilenmiştim.başka bir varsayımda bermunda şeytan üçgenin altında çok ileri bir teknolojinin olduğu yazıyordu(aslında benim inanmak istediğim böyle bişeydi).yazıyı tekrar bulabilrsem eklerim.

_TozKoparaN_

Altın Üye
saygılar
çok ufo görmüşsün sen :durdurun

bu kadar film izlemeyin cilde zarar hakkaten

re03

New member
Banada inandırıcı gelmedi o bölgeden geçen uçakların pusulaları neden bozuluyor peki gazla ne ilgisi var ve bu gazlar ne kadar geniş bir alana yayılıyorki havadaki bir uçak motorları dursa bile onlarca kilometre daha uçabilir Bence cevap bu değil
Dünyanın çeşitli bölgelerinde olduğu gibi o bölgedede çok kuvvetli manyetik çekim alanı olduğu o bölgede uçan uçakların kısa bir sürede olsa pusulaların şaşırdığı,altimetrelerin yanlış döndüğü v.s pilotlar tarafından zaten biliniyormuş hiç bir iz bırakmadan kaybolan uçakların ve deniz ortasında bulunan boş mürettebatsız gemilerin hala sırrı çözülmüş değil

re03

New member
çok ufo görmüşsün sen :durdurun

bu kadar film izlemeyin cilde zarar hakkaten
Bunun filmle alakası yok kanıtlanan resimler var Mayaların tarihini bir okusan herhalde böyle konuşmazsın ben zaten ufo gördüm demiyorum ki ? sadece alıntıların ve bilimsel olarak kanıtlanmış ve kanıtlanamayan gizemlerden bahsediyorum önce yazdıklarımı anlaman için biraz Türkçe bilgine ihtiyaç olmalı sanırım

magnifito

New member
Ne kadar ilginç onca hurafe sonucu sadece bi sızıntı nedeniyle teknoloji harikası makineler kayboluyor :)

bahadır_88

New member
bu olay sürekli olmuyosa geçebilen ve bu gizli üçgenden muhakkak çıkmış uçak gemi..vs araçların olması gerek..ama gün yüzüne hiç çıkmış bi araç olmadı..bence bilimin sonuca ulaşamadığı için uydurduğu bi yalan...okyanus çıldırıyoda kocaman gemileri kilometrelerce dibe boylatacak bi girdap oluşturuyosa nası meteoroloji göremio onca gelişmiş uydu ve gözlem üsleri varken?????

bencede.... ????