ben bu türk miletinin var yaa

remington

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
o konuyu ben actım su an Bodrumdayım ve kulagıma oyle geldi ve paylasmak amacıyla konuyu actım!!ama bazıları tesekkur için bile actıgımı soylediler onun için bir daha guncel konulardan topic acarsam ne olayım.Simdi burdanda bazıları diyebilir sehitler mi aklına geldi simdi diye oyle diyen kişiyede bundan once acılmıs konulara bi bak derim sehitlerimizle ilgili.nickim REMINGTON
(ben testi kırılmadan döveyimde gerisi insanların düşüncesine kalmıs.)

omercan26

New member
güzel ve karışık bir mevzu çünkü böyle yetiştirilmeye başlandı gençler tv de paparazzi programları, seviyesis yarışmalar ve programlar bilinçsiz bir gelecek için hazırlıklar tamam. böyle yetişen bir toplumdan daha ne bekliyorsun ki. kitap okumak yok gazete yok gerçi doğru düzgün gazatede az.belgesel yok ne yapıyoruz sabahtan akşama magazin allah kurtarsın bizleri

aslansmh

New member
Ya yapmayın ya gazete diyorsunuz eline bi gazete alıyorsun sadece 4 sayfa spor,2 sayfa gündem şehitler,kapkac vs. vs. vs. 7-8 sayfa magazin kim cıplak yakalandı kim barda rezil oldu kimin memesi cıktı 3 tane ek verir 2 si magazin biri reklam amaclı brosur gıbı ee nerde medya onun bunun memesinde frikiğinde yazık halimize ağlanıcak halimize güler hale geldik

50_dark

New member
PORİ ye katılıyorum ben bu msjı BARIŞ AKARSU vefat ettikten sonra okudum ah keşke bu msjı daha önce okusaydım işte sizin fikriniz bu ölüm döşeğinde olan birine konuşmalarınızdan belli bu nasıl bi zihniyetki?? şehitlerimiz vatan uğrunda ölümü bile göze alıo bunu tek şehit abilerimiz deil bizde almalıyız çünkü yeri gelince bize askerlik yapacaz senin böle düşünmen çok saçma sn ayrıca bizim nerden biliosun sehitler için dua etmediğimizi onlara üzülmediğimizi böle konuşuosun illa sehitlerimiz üzülmek için yorummu yapmamız gerekiyo işte sizin bu zihniyetinizden dolayı TÜRKİYE kalkınamıyor bundan dolayı geri kalıo TÜRKİYE başka söyleyecek bir şeyim yok...tüm ŞEHİTLERİMİZE VE BARIŞ AKARSU'ya Allah rahmet eylesin ailelerine sabır versin diyorum

SENİ ASLA UNUTMAYACAĞIZ BARIŞ AKARSU

serkank762

New member
ne dediydim barış sabağa çıkmaz dediydim neyse allah mekanının cennet eylesin bakalım şimdiki barışcılar iki ay sonra hatırlayacaklarmı barışı

50_dark

New member
la sen kaç kere ölen sehitleri hatırladın laa sölesene bana

biz sizin gibi deiliz öleni unutmayıs hemde BARIŞ AKARSU gibi birini asla

biz sizin gibi deiliz öleni unutmayız hemde BARIŞ AKARSU gibi birini asla

serkank762 peki sen şehitleri madem bu kadar hatırlıon peki gaffur okkan ı hatırlıon mu uğur mumcuyu hatırlıon mu neden öldüklerini hatırlıon mu böle şeyler yazdığına göre bunlarıda biliosundur

medyum

New member
bu mevzu geniş genis forumda tartışılmalı ve herkez bu konu hakında fikrini söylemeli simdi birlik zamanı..

Cree

Murat
Ben Bir Askerim Ve Emin Olun Bu Olay Askerlerin Zoruna Gidiyor....

Єηєму

Banned
Kazada ölende can.. asker yolunda şehit olanda can...
allahın yarattıgı hicbir insan günahı sevabı ne olursa olsun birbirinde üstün degil...
Sanılmasınki Barış Akarsunun Ölümüne Şehitlerimizden daha fazla Üzülüyor İnsanlar...
Bu Pkk İlleti O Kadar Sık Canlarımızı Alıyorki... Üzülerek Söylüyorm;
Artık Alışılageldik Bi Durum Oldu...
Biyerlerde Bi Asker Şehit Oldu Deyince;
İcimiz Cız Ediyor... O Anda nalet Olasılara İcimizden Gecenler yetiyor Ama Ne Fayda...

dshe

New member
demekki türk milletini ülkesine karşı duyarsız hale getirmek isteyenler amacına ulaşmış...
ne diim allah sonumuzu hayretsin...(amin)

tyson06

New member
zaten türk milleti gaflet içinde olmasaydı bu orospu çocukları ankaranın göbeğinde Atatütk spor salonunda türk bayrağını yakamazlardı.yazık çok yazık

LOOPUSED

Altın Üye
KİMSE ŞİMDİ BENİ TERSİNDEN ANLAMASIN, şöyle desek olmazmı;
bütün bu şuan size ve bize ters gelen durumun açıklamsına biraz ironi katsak ve desekki;'''analar her zaman şehit olacak mehmetçik doğurur ama barış akarsu bir tane doğar '' desek ne dersiniz?

işte durumun bu kadar vahim olmasının nedeni; yüce şehitlik makamının hakeden etmeyen her ağıza sakız edile edile olmadık kişi ve ünvanlara şehit payesi vere vere'demokrasi şehidi,basın şehidi-özgürlük şehidi gibi'' hakeden bu mehmetçiğin ordaki mücadelesinde de hergün 30 küsur yıldır göre göre millet alıştı ve yadırgamaz hale geldi, dahası ''bırakın siyasileri'' analar mehmet doğurur ama helikopter doğuramaz deyip kıyas yapabilen ordu mensubu büyüklerimiz bile çıkınca artık bu habere konu olan milletin yaklaşımı ortaya çıktı.. bence şaşmamak lazım..
;

HTML