ben bu türk miletinin var yaa

serkank762

New member
sinirlendik birde arakadaş diyoki mehmetiçiği kimse tanımıo

ulan bir allah rahmet eylesin demek için tanımak zorundamısın ya ne adamsınız ya ben size söyliyimmi barış sabaha çıkmaz ölür gider ama şehitler ölmez

zebani5

New member
serkank762 ye benim için ha barış ha sen hanginiz insanoğlu : allahın yaratığı en değerli varlık değilse önce o tahtalı köye Beddua önce sahibine

pori

New member
serkank762' Alıntı:
sinirlendik birde arakadaş diyoki mehmetiçiği kimse tanımıo

ulan bir allah rahmet eylesin demek için tanımak zorundamısın ya ne adamsınız ya ben size söyliyimmi barış sabaha çıkmaz ölür gider ama şehitler ölmez
demediğimi nerden biliosun ...yazmak zorunda mıyım ...sen anlama özürlü müsün ??

provokasyonu bırak artık....

her olayla terörü bağdaştırmayın !

kuzay

Pesimist
ya arkaddşlar artık komik olmayın lutfen bu ulkeyi turk kanı tasıyan insanlar mı yoneetıyor sanıyorsunuz siz artık şaşırmayın yakında toptan satıp bitşrcekler yıllrdır sata sata bitmiyor toptanb verelim artık dediler nedir bizim bu halimiz acıyoırunm kendimize hepi
miz amerkin karsıtıyızdır ama herkes coca cola içer marlboro levis mc donalls vsss kullanmaktan çekinmez neyse..

berkemre20

New member
Kardeş olayları çarpıtma.ŞEhitlere hergün ağlıyoruz.Ama artık alışıldı şehit haberlerine Halk zaten duyarsız ,Yine hükümette akp olacak yine yürekler yanacak,Millet yine vericek oyunu mehmetçiklere kelle diyen bu adama.Ama barışı hepimiz tanıyoruz,seviyoruz.Demogoji yapma.Şehitlere rahmet okumaktan başka ne yazabiliriz.Hergün ne yazabilirsin yapılacak şey belli korkak hükümet seçim çalışması yapıo_OY almak askerimizin hayatından daha önemli Allah recep tayyipten soracak
Kardeşlerim Allahınızı severseniz şu adama oy vermeyin.(chp yada mhp)

JeNk

New member
Bu Ulkede Bir Ermeni Oldugunde Sokaklara Dokulen Kalabalik Hani Nerde Soruyorum Hangisinin Umrunda Mehmetcigimiz Ermeni Bu Vatan Insanina Kani Bozuk Demisti Ya Mehmetcigimiz Bu Kani Bozuk Denen Insanlar Icin Canini Verdi İŞte Boyle Bir Ulkede Yasiyoruz Malesef

fbysl

Finansal Danışman
barışın durumu üzücü ama hayatta okadar üzülecek olay varki o daha arka planda bukadar abartılmamalı inşallah iyileşir
ayrıca serkank762 söylediğin yanlış bence

DareDevel7

New member
abi baktım ve ağlamak istiyorum evet mesaj sayısını hadi geçelim ama kardeşim ziyaretçi sayısı bile fazla ya bu ne insanlarımmız bu kadar mı duyarsız?
evet bence duyarsız ve abiciğim burdan hackhell ailesine seleniyorum bence hapiniz okuyun ve yorumlarınızı eksik etmeyin
şimdiden taşaekkürler saygılar....

SickDreTh

Altın Üye
hadı arkadaslar ne duruorz ozaman bızde ntvmsnbc ye uye olalım sehıtımıze mesajlar gonderelım hatta clone uyelıkte alalım..ne duruosunuz cabuk...!!!

barıs akarsuyada acıl sıfalar dılerım..

tolga_1907

New member
jrblue' Alıntı:
barış akarsu için üzüntü duyulması bu kadar normal gelirken bizim insanlarımız için ( lütfen herkes üstüne alınmasın, yarası olan gocunur ) bu vatan toprağı için gözünü kırpmadan canını veren MEHMETÇİK' lerimizin ardından bir kelime bile yazılamaması gerçekten vatanımızı ve şehitlerimizi ne kadar çok sevdiğimizin örneği olsa gerek....
kınıyorum ve fazla yorum yapmaya gerek bile duymuyorum...
katılıyorum ve bende diyecek bişey bulamıyorum gerçekten çok üzüntü duydum....
yazık milletimize....

HellKeeper

New member
Bravo gerçekten,bu olayı duyarsızlığa bağlayan arkadaşı tebrik ediyorum.Ondan sonra gaza gelip yorum yapan arkadaşları da tebrik etmek isityorum.Şu vatanı çok seven arkadaşlar bu vatan çığırtkanlıkla,şovenizmle kurtulmayacak,zekayla akılla eğitimle kurtulacak bunu bir öğrenin önce.Orada yaşam savaşı vermekte olan bir insan,o insanın yanında ölen iki tane genç kız var,adama saygınız yoksa bari ölüye saygınız olsun.Barış Akarsu,bir TV dizisinde oynayan ve geniş bir hayran kitlesine sahip bir şarkıcıdır, o kadar yorum yapılması neden yadırganmış anlayamadım.Ha eğer yadırgadığınız şehit haberine yapılan yorumların azlığıysa,o da herhalde insanların bazı şeyleri doğası gereğince -ne kadar acı olursa olsun- alışmasıdır ya da kelimelerin yetersizliğidir.Allah aşkına bir konu görünce önce bir düşünün ondan sonra post atın,sadece vatanseverlik(!) gösterisi yapmaya çalıştığınızı zannedip şov yapmayın

pori

New member
SickDreTh' Alıntı:
hadı arkadaslar ne duruorz ozaman bızde ntvmsnbc ye uye olalım sehıtımıze mesajlar gonderelım hatta clone uyelıkte alalım..ne duruosunuz cabuk...!!!

:saskin :saskin :saskin :saskin :saskin

:vur

JeNk

New member
Kanima En Çok Dokunan Olay Bi Yandan Guneydoguda Sehit Verirken Bi Yandan Insanlar Bodrumlarda Cesmelerde Dunyayi Umursamaz Sekilde Egleniyolar Ve Haberleri Bile Yok Verdigimiz Sehitlerden Iste Boyle Insanlar Adina Sehit Olanlar Icin Uzuluyorum Gidin Sorun Vatan Deyin Bakalim Umurlarindami Hangi Vatandan Bahsediyoruz

fatalx59

Banned
Barış Akarsu komada ve ölüm kalım savaşı veriyor. Hayranları da gelmiş yorum yapmış. Şehit cenazelerini ise hergün kaldırıyoruz. Yani insanlar artık normal bir olay olarak görüyor. Allah rahmet eylesin demekten başka ne yapılabilir ki. Onu da oraya yorum olarak yazman gerekmez. Sen istiyorsun ki millet şehit cenazesi haber başlığı altına sloganlar yazsın. Bende diyorum ki bu iş sloganla çözülmez. Sonuçta insanlar yıllardır slogan atıyor.
--------------------
Askerlerin sehit olması ile hiçbir alakası olmayan bir insana sırf kendini tatmin etmek için gebersin demişsin. Seni bu söylediğin sözden dolayı kınıyorum.

KeRti

Forum Kertenkelesi
serkank762' Alıntı:
inşallah geberir çok sinirlendim
önce istersen üslubunu düzelt.bizde türk evlatlarıyız.benim abim de şu an askerde.elbetteki en büyük sorun şu an terör sorunu.ama her kim olursa olsun bir insan hakkında böyle düşünemezsin.hele ki türklüğe bu kadar önem veren birisi olarak senin bunu söylemen bna göre yanlış.sonuçta barışta bir türk ve unutma ki yüce atatürkün sözü :''Bir Türk Dünyaya Bedeldir''msjını editlersen daha iyi olur.

metallord

New member
Ey Türk Gençliği !

Birinci vazifen, Türk İstiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir.

Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegane temeli budur. Bu temel senin en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi, seni, bu hazineden mahrum etmek isteyecek, dahili ve harici, bedhahların olacaktır. Bir gün istiklal ve cumhuriyetini müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkan ve şeraitini düşünmeyeceksin! Bu imkan ve şerait, çok namüsait bir mahiyette tezhür edebilir. İstiklal ve cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zapt edilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şeraitten daha elim ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalalet ve hatta hıyanet içinde bulunabilirler. Hatta bu iktidar sahipleri şahsi menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle techit edebilirler. Millet, fakr-u zaruret içinde harap ve bitap düşmüş olabilir.

Ey Türk İstikbalinin Evladı !

İşte, bu ahval ve şerait içinde dahi, vazifen; Türk istiklal ve cumhuriyetini kurmaktır ! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur.

Mustafa Kemal ATATÜRK

-------------------------------------------------------

Ey Türk Milleti o şehitler bizim evlatlarımız biraz duyarlılık lütfen ve tepkisiz kalmayalım ...

Allah tüm şehitlerimizin ailelerine sabır ihsan eylesin ve şunu da unutmasınlarki bir oğulları gitti daha yüzbinlerce oğulları var ...

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !!!!!

HTML