ben bu türk miletinin var yaa

jrblue

New member
barış akarsu için üzüntü duyulması bu kadar normal gelirken bizim insanlarımız için ( lütfen herkes üstüne alınmasın, yarası olan gocunur ) bu vatan toprağı için gözünü kırpmadan canını veren MEHMETÇİK' lerimizin ardından bir kelime bile yazılamaması gerçekten vatanımızı ve şehitlerimizi ne kadar çok sevdiğimizin örneği olsa gerek....
kınıyorum ve fazla yorum yapmaya gerek bile duymuyorum...

jrblue

New member
icraatı yapmak zor değilde icraat için bu ülkede çok şeyin değişmesi lazım diye düşünüyorum....neyse fazla derinlere dalmayayım ben yine de :D

jrblue

New member
valla karşılıklı sohbete dönecek ama olsun, fikrini değişltirdin sende barışı düşünmeye başladın diyeceğim ama bu dediğime ben bile inanmadım

jrblue

New member
o kadarda değil be abi, sonuçta o da zamanında askerliğini yapmış bir insan hemde bu canım vatanımız için, kızılması gereken sadece düşünemeyenler olmalı...

fire

New member
güzel bir noktaya değinmişsin teşekkürler

ArTiSt1907

New member
hocam haklısın..ama bi de su avr..artık o kadar cok oluo ki alısır olduk malesef.. nasıl bundan 30-40 sene once gazete ölüm haberi olunca ilgi cekiodu şimdi normal bi durum...i,şte bu sehit olayınıda aynı duruma getirdiler...ve daa da kotuye gidio... yazik oluo cook yazik...

sehit ailelerine sabır ve baris akarsuya sifa dilerim...

thefirefox

New member
yorum yok yoruma da gerek yok her şey ortada bana diycek bir kelime daha kalmadı ah şu duyarrsız paparazzi gençliği demekten başka

antiix

New member
vay anasına şehit haberine yorum yapan insan sayısı ''0''

barış akarsu ya yazılan yorum tam 81 adet yazık yazık çok yazık
demekki şarkıcının kaza geçirmesi şehit haberlerinden daha çok önemseniyor

By_SEKOPY

_C*_Özel Harekat_
Süper Moderatör
Allah sabır versin neden tek yürek olamıyoruz Allah yardımcımız olsun

serkank762

New member
barı akarsu ülkemize büyük ölçüde katkıda bulunmuş büyük emekler veren ve tüm milletin sevdiği bir türk büyüğü desem yeri ne olsun işte boş beleş bir şarkıcı sanatçı değil sarkıcı

pori

New member
serkank762' Alıntı:
inşallah geberir çok sinirlendim
sen nasıl bi zihniyette insansın ki konu açıp ortalığı bulandırmaya çalışıosun ..şu ettiğin laf tamamen insanlık dışı ...ben senin şehit haberleriyle filan ilgilendiğini hiç sanmıorm..şu an pek çok kişinin sewdiği ii bir insan ölmek üzere..bu insan şarkıcı ve ünlü biri olduğu için çok fazla seweni var...çektiği tv dizisiyle apayrı bi hayran kitlesi var..( barış akarsu yu tv den biliorm, dizisini hiç izlemedim,yaptığı müziği dinlemem.. )...

Bu insan ölüm komasında şu anda.. sewenleri onunla ilgili mesajlar yazmışlar ne var bunda. Tunceli de yine mayın tuzağı ..bu da üzücü ..ama şehit olan askerleri tanımıo kimse..tabi ki herkes üzülmüştür..terörü her an yaşıoruz....bu iki haberi karşılaştırıp yorum yapmak kadar saçma bişi olamas...ii bir insan,şarkıcı çok kötü bi durumda ve hayranları üzüntülerini paylaşmışlar,durumuyla ilgili her an bi gelişme bekliolar...

şehit haberine ne gibi yorumlar bekliosunuz..evet herkes lanetlio terörü ...lanetlemeyen onlardandır zaten ve aramızda barınamazlar..ama bunu çeşitli yerlerde tepki olarak yazmak zorunda deil herkes...ben çok okudum güncel bölümünde yapılan yorumları..genellikle teröristlere karşı yapılan küfür ve hakaretten başka bişi yok..şimdi bu iki olay arasında ne gibi bi bağlantı var..

bu konuyu açmak provokasyondan başka bişi deil

Parakee

New member
yaa evet barış akarsu kim yaa sanki tüm türkiyee bu adamın yaşam sorunlarını bilmek zorundaymıss gibi her kanalda resmi yada eskii programlarıı falan filan ...
bu duyarsızlık varken bizde cook daha MEHMETCİK mizzi şehit vereceyizz:'(

turkcigit

New member
sayenizde barış akarsu adında bir sanatcı olduğunu örenmiş oldum.Gerçi şarkıcı türkücü hiç umrumda olmazya.Şehitlerimiz ve yapılmayan yorumlar hakkında ise söylenecek söz yok
en azından benim söyleyebileceğim bir söz yok

HTML