..::Bayrağa Uzanan Eli İşte Böyle Kırarız::..

latin

New member
Tuman' Alıntı:
Kardeşim o vur emri veren komutanımızın 2005 yılında bizim hükümetin çok sevdiği rum mahkemeleri ve avrupa insan hakları mahkemesinde savaş suçlusu ilan edildiğini ve yurtdışına AB ülkelerinden birine giriş yaptığında tutuklanacağını ve bu olayı bizim dış işlerinin yuttuğunu biliyor musun?
Tşkler ama herkes komutan gibi görevini yerine getirmiyor.
bunu bilmiyodum işte :( işgüzarlık yapıp sağa sola yalakalanmaktan bu sonucu duymamış bile olabilirler :Sopa avrupa abd vs vs de en istenmeyen Türk işini yapandır yatanlara destek verirler. akıl almaz bir karar ama şahsen yadırgamadım adamların elinden gelse bir kaşık suda boğacaklar bizi. onlar bunu yapmaktan utanmaz da onlara fırsat verenler utansın

Tuman

New member
Biliyorlar ama TSK'nın itibarının Dünya'da düşürülmesi işlerine geliyor.Ayrıca bu yıl kabuledilecek Avrupa Anayasasının kabulü ile Pkk ile savaşan Türk generalleri savaş suçlusu olarak yargılanabilecek.Mesela Tuncer Kılıç gibi üst düzey askerlerimiz için AİHM'de bekleyen davalar bulunmakta.Olmaz demeyin Katalan'ın İspanya'dan ayrılmasına karşı mücadele vermiş askerleri yargılamaya başladılar.

Komutanımız emekli korgeneral Hasan Kundakçı Paşadır. Kanal B ve Kanaltürk'te çıkmış ve bu konular tartışılmıştı.Kendisi benim için yurtdışına çıkmak önemli değil ben burda mutluyum dese de önemli olan o hürriyetinin kısıtlanmasıdır.

http://www.kibrisligazetesi.net/kibrisli/site/tr/habergoster.php?article_id=13875

Uykusuzhergece

New member
o bayrağa el uzatan kim olursa olsun buz gibi kurşunu vucüdünda hisseder. Biz o şalı bayrağı namusumuz bilmişiz, hayatımız bilmişiz, hayatımızdan önte tutmuşuz, ÖLÜMÜNÜ GÖZE ALDIĞIMIZ BİR DEĞER İÇİN GÖZÜMÜZÜ KIRPMADAN ÖLDÜRMESİNİDE BİLİRİZ, HELAL OLSUN O ASKEREDE, EMRİ VEREN KOMUTANADA! YAŞASIN TÜRK MİLLETİ.

HTML