Assassin's Creed 2 Crack TEK TıkLa Oyuna BaşLa HackheLL Edition [RS][HF]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AC_İMDAT

New member
Şu pistol bölümünü geçen biri var ise işin sırrını paylaşması konusunda yalvarıyorum. Ne yaptıysam adamın çatya nişan almasını sağlayamadım.

SEYDİALİ

seyri alem
Moderatör
Şu pistol bölümünü geçen biri var ise işin sırrını paylaşması konusunda yalvarıyorum. Ne yaptıysam adamın çatya nişan almasını sağlayamadım.
yapman gereken hedefe f tusu ile kılıtlen sonrada mouse nın sol tuşuna bas ve ekranda bişiler belirecek ve hedefın uzerine bir hat cızecek ondan mousenın sol tusunu bırak gitsin

ISIran_

New member
Tiesto oyunu kurdum.Verdiğin kendisi kurulan crack yaptım bu son valuesde indirip attım.Fakat altta şöyle hata veriyor.Start gaming deyince oyun acılmıyor işte altta.İlk önce server bakıyom o dediğin 3 şey aktive görünüyo ama oyuna girmiyor.Lütfen bir yardımcı ol.

Herşeyi doğru yaptım neden böyle oldu anlamadım.

tıesto

New member
Tiesto oyunu kurdum.Verdiğin kendisi kurulan crack yaptım bu son valuesde indirip attım.Fakat altta şöyle hata veriyor.Start gaming deyince oyun acılmıyor işte altta.İlk önce server bakıyom o dediğin 3 şey aktive görünüyo ama oyuna girmiyor.Lütfen bir yardımcı ol.

Herşeyi doğru yaptım neden böyle oldu anlamadım.

Herhangi bir username ve password gir o son ekrana , beni hatırLayı işaretLe .

SEYDİALİ

seyri alem
Moderatör
bu black editın ne işe yarıyor kı

driver1

New member
Assassin's Creed II neredeyse bitirdim ama bu black edition yararlanmak için yeni bir oyun kurmam gerekir mi?

Lifeforest

New member
ya ne yaptıysam olmadı bu server.exe yi açınca hemen kapanıyor. bütün interneti kullanan programları kapattım denedim olmadı, exploreri kapattım sonra açtım olmadı 2 kere sildim tekrar yükledim herşeyi baştan yaptım belki bir hata yapmışımdır diye ama yine olmadı. bir yardım lütfennn

ISIran_

New member
kendisi yüklenen crack kur.O daha kolay onda olur hemen.Bu arada saolasın tiesto oynuyorum.Assasian Creed 2 yi :D

NeCcko

Altın Üye
Oyunu kurdum. Kurduktan sonra tek tık'ı kurdum sonrada en son value'yi attım ve oyuna girdim gayet güzel ve stabil çalısıyor.

Teşekkürler.

deccal89

New member
tiesto paylasım ıcın cok tesekkurler harıka ve bıttıgıne uzuldugum nadır oyunlardan bırı oldu 3. oyunu 4 gozle beklıyorum :)))

hburak1

New member
Bendede böyle bi problem oldu ... bu bölüme kadar ilerledim beyaz ekran hatasına benzer şekilde bi hata, bu şekilde dondu karakter... Nasıl düzeltebilirim bi bilgisi veya teorisi olan varsa paylaşırsa çok memnun olurum... şimdiden teşekkürler...

tıesto

New member
Bendede böyle bi problem oldu ... bu bölüme kadar ilerledim beyaz ekran hatasına benzer şekilde bi hata, bu şekilde dondu karakter... Nasıl düzeltebilirim bi bilgisi veya teorisi olan varsa paylaşırsa çok memnun olurum... şimdiden teşekkürler...

Value dosyasını günceLLedin mi ?

hburak1

New member
2. sayfada verdiğinizi kullanmıştım... ilk sayfadakini deniyorum hemen...

Kusura Bakmayın ... 1-2-3 e basınca devam etti =) Oyun hatalarla dolu olunca böyle ufak şeylerde tereddüte düşüyor insan... İlgin için teşekkürler...

NeCcko

Altın Üye
Bende de aynı sorun olmuştu. Ana menuye donup tekrar oyuna giriyordum sonra ratgele tuşlara basmaya başladım geçti.

_jiraiya_

New member
öncelikle paylaşım için çok teşekkürler...:durdurun.sonunda AC2 oynayabilecem demişken:crying: uygularken bazı problemlerle karşılaştım yardımcı olanbilen olursa çok ii olur...şimdi bu ilk verileni idirdim ben yüklemeli olan ama böyle bişler oldu..

sonrada...

böyle oluyor tamam basınca bitiyo oyuna girmiyor...:crying: somebody help me!!!!

celal_1433

New member
arkadaşlar ben ilk dosyayı indirdim kurdum proyu masaüstündeki kısayoldan açtım oyunu girdi beyaz ekran hatasıda yok diğer dosyaları kurmama gerek varmı alternatif ve alternatif 2yi ilerde bir sorun çıkarmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML