Assassin's Creed 2 Crack TEK TıkLa Oyuna BaşLa HackheLL Edition [RS][HF]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

::arya::

New member
malesef ben başaramadım 1. adımdaki dosyayı çalıştırıyorum rusça 1.00 bilmem ne bilmem ne 1.01 filan diyor yılmadım geri kalan adımları uyguladım ama en son adımdada bir hata çıkıyor :S

sikorsky

New member
ben denemedim ama nerde yanlış yaptığımı anladım çok saol video için server ı açık bırakıcakmışız eminim dier arkadaşlar da aynı yeri yanlış yapıyodu çok saol

modemo

New member
Ben bugün çalıştığını yazmıştım arkadaşa yükledim onda da çalıştı ikimizinkide ubisoft un updaterinden son güncellemeleri almıştı bu yüzden updater çalışmadı bizde zaten daha güncel versiyonu var diyerek ama dediğim gibi sorun olmadı bu.

Yapamayanlar mutlaka server.exe yi açık bıraksınlar o dos ekranı açıkken oyuna girsinler

SpooKs `

єภ๔๏קlคz&#3667
Ben server.exe açınca otomatik kapanıyor.

Fuat

New member
Tiesto video mükemmeldi.en sonunda OYUNA GİREBİLDİM ve muhteşem yapmış herifler.Hiçbir sorun yok ne beyaz ekran ne donma ne oyundan atma.Hatta oyun ayarlarından ekran ayarlarını değiştirdim çözünürlüğü yükselttim zaten ayarları full görmüş otomatik olarak.Yine de oyundan atmadı.Teşekkür ederim.

cantonaaa

New member
patch yüklenirken hata vermesine rağmen oyun açıldı. Bir görevde takıldım videoyu izlerken bilgisayar donuyor bazen menu kullanabiliyorum bu sorunu nası çözebilirm

SEYDİALİ

seyri alem
Moderatör
beyler ben oyuna balşladım bu ezio leonado ile tanıstı onun bir kutusunu tasıması lazım ama ezio kutuyu almıyor shifte basıyorum herhangi bir şey olmuyor yeri burası değil ama bilen birileri vasa yardım etsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML