Assassin's Creed 2 Crack TEK TıkLa Oyuna BaşLa HackheLL Edition [RS][HF]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sikorsky

New member
oyunu kaLdır,program files içindeki '' ubisoft '' kLasörünü siLip oyunu yeniden kur.
peki onu deniyim bir de ancak bi sorum olucak server.exe 3 tane port açıyo sonrasında bişey çıkıcak mı yani beklemem gerekiyo mu yoksa o kadar mı log dosyasında devamı wardı ama biraz bekledim bişi çıkmadı

Fuat

New member
Abi oyunu kuruyorum yeniden şimdi.Oyun update sini felan herşeyini yapsın değil mi?Sonra senin verdiğin crackle crackleyip bu server olayını yapıyoruz,doğru anlamış mıyım?Eline sağlık bu arada.

sikorsky

New member
Abi oyunu kuruyorum yeniden şimdi.Oyun update sini felan herşeyini yapsın değil mi?Sonra senin verdiğin crackle crackleyip bu server olayını yapıyoruz,doğru anlamış mıyım?Eline sağlık bu arada.
ben de şimdi onu deniycem güncelleyip de cracklamak kaldı elimde bi tek diğer türlü olmadı sonucu paylaşırsan sen de sevinirim

Fuat

New member
Tamam dostum yalnız şöyle bir durum var youtube giriş programlarından biri varsa kaldır çünkü dns için ayar bozabiliyormuş bi yerlerde okudum.Ben onu kaldırıp bu server olayını yapmayı düşünüyorum çünkü ilk yaptığımda olmamıştı.

sikorsky

New member
Tamam dostum yalnız şöyle bir durum var youtube giriş programlarından biri varsa kaldır çünkü dns için ayar bozabiliyormuş bi yerlerde okudum.Ben onu kaldırıp bu server olayını yapmayı düşünüyorum çünkü ilk yaptığımda olmamıştı.
youtube ve diğer yasaklı sitelere giriş olayını başka türlü de halledebilirsin (bağdaştırıcıdan yeğlenen ip yi değiştiriceksin dns ye gerek yok ) :)

SEYDİALİ

seyri alem
Moderatör
beyler oyundan cıktım şimdi girmek istiyorum server de acık ama incorrect user name or password hatası veriyor

ARMOURKING

New member
çok teşekkürler...herşey cok güzel de oyun başladıgında oyunda karakterlere ait konuşma sesleri yok.sadece müzik sesleri geliyor.ne yapabiliriz. sizdede böylemi.

Fuat

New member
Host hatası bende de verdi win7 kullanıyorum ama bu sorunu aşamadım beyler nasıl yaptınız şu internet yok hatasını?

SEYDİALİ

seyri alem
Moderatör
bütün adımları tekrarladıktan sora oldu oyun içinde ubisoftun simgesi var asagıda bu load yazan yerde o sakın tıklamayın tıklarsanız oyun acılmıyor

Fuat

New member
Tiesto nun paylaştığı klasördeki uptade yi yaptım.yeni hostu denedim.İnternetle ilgili olan herşeyi msn dışında kapattım.Ama bu seferde stelleinte not found yazıyor server.exe de ve yine internet yok gibi bir uyarı geliyor.Sorunu halledemedim.

sikorsky

New member
Tiesto nun paylaştığı klasördeki uptade yi yaptım.yeni hostu denedim.İnternetle ilgili olan herşeyi msn dışında kapattım.Ama bu seferde stelleinte not found yazıyor server.exe de ve yine internet yok gibi bir uyarı geliyor.Sorunu halledemedim.
ben tüm güncellemeleri yaptım sonrasında crack yaptım ve yine olmadı yeni host u da denedim hala internet yok diye uyarı veriyo biz burayı aşamıycaz galiba :)

tıesto

New member
ac2 crack resimLi anLatım

http://rapidshare.com/files/372390794/ac2_crack_resimLi_anLatae_m.rar

http://hotfile.com/dl/36444379/78d1422/ac2_crack_resimLi_anLatm.rar.html

Server.exe dosyası kapatıLmamaLı,
sky pe , firefox ,ie gibi programLar kapatıLmaLıdır.

Server.exe çaLıştırıLınca aşağıdaki gibi portLarın 3 ü de active oLmaLıdır.

bütün bunLarı yapıp hata aLanLar oLursa
http://rapidshare.com/files/372385319/hosts.msn
Şunu indirip ''c:/windows/system32/drivers/etc'' içine atıp denesin.

cyber.gfb

New member

Arkadaşlar herşeyi yapmama rağmen yine bu hatayı aldım. hosts dosyasının içeriğini de değiştirdim yine olmadı.

Win7 64bit ile ilgili olabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML