Artık Pc den Tele Veri göndermek içn Bluetooth a Gerek Kalmadı..%100 çalışıo

saginci

New member
ula atalarımız nelerle uğraşmış be yaa... :)))

denemedim ama çok mantıklı kesinlikle olur hatta yoksa bile ben yapacağım :)
olay çok basit hatta fiber optiklerin günümüzde yaptığı iş ayrıca hızlı ama ilk versiyonlar yavaş kalabilir
nasılmı???
şöyleki:

filip - flop

yani telefona bi program yüklenir çalışma mantığı telefonun kamerasında aldığı dijital görüntüyü yorumlamak

internet sitesine gerekli veriyi gönder adamlar orda bi ara programcık sayesinde senin veriyi flip flop görüntü kümelerine dönüştürsün ve pc ekranından site üzerinden yani senin verilerden elde ettiği dijital filip flop görüntü yü yayınlasın....

sende bu arada aç telinde programı çevir kamerayı monitöre sence anlamsız olan o görüntüleri pragram yorumlasın ve temel verilere çevirerek kayıt etsin
bitti....

basit bir örnekle sen veri olarak "A" yazmış ol siteye gönder dönüştürücü program "A" verisi için ekranda 2 kırmızı bir yeşil ışık yakıyor olsun --(aslında işin daha derinlerinde 01010011 gibi bişidir bu "A"nın değeri programda ona uygun görüntü kümesi üretir)-- sonra ürettiği görüntü kümesini sitede yayınlar sende doğrult teli şu meşhur MONİTÖRE ekranda 2kırmızı 1 yeşil görünce senin tel almış olur veriyi ve yorumlayıcı program heeee bu "A" demek istedi der :))))) bu kadddar basit kardeşim

hhaaaaallllaaaaaa olmaz öle şey diyen varsa azcık zahmet etsinde indirip deneyiversin tabi kurallarına uygun olarak sen veri yayınlanırken aylaklık eder tel kıpratırsan yada başka sitelere göz atarsan herade olmaz

ben denemedim ama çalışacağına adım gibi eminim...

HTML