Artık Pc den Tele Veri göndermek içn Bluetooth a Gerek Kalmadı..%100 çalışıo

strangeron

New member
Olur olur arkadaşlar hatta 2 saniyede bir telefonu da sallarsanız yüklenilen data, hafızada arka tarafa sıkışır ve ön taraf boşalır dolmuşlardaki gibi:)

Programm

New member
Böyle saçma şeylerle milleti saf yerine koymayın böyle birşey şu anki teknolojide hatta herhangi bir kablosuz bağlantı olmaksızın imkansızın da ötesinde. Bu konuyu açan arkadaş ya çok saf ya da başkalarını kendi gibi sanıyor. Modlardan ricam; lütfen böyle konuları forumda barındırmayın, milletin işi gücü yok böyle saçmalıklarla mı uğraşacağız.

astrositom

New member
Alınan veriyi silmek için power supply fanını kullanıyoruz. Fandan gelen esintiyi telefonun ekranına hafif açılı . . . .

yxdl11

New member
"bulututh-mulututh istemez, ama ekrana yakın tutun".
şiir gibi, pardon, şaka gibi.
eğlenceli olmalı...
ama; denemek sazanlık olur gibi sanki..

:durdurun:durdurun:durdurun

Adilx05

New member
Çalışıyor ama S60 ların ilklerinde Yani 6600 6630 N70 Vb Ama V3 Sis Lerde Çalışmaz Örn N73 N95 N97 Bu Modellerde Çalışmaz Ama 6600 İçin Kesin Çalışıyor Denendi...
Bazı Arkadaşlar ÇAlışmıyor Filan Dedi Ben Kaç Yıldır Teknoloji Uzmanıyım Ve Size Soruyorum Monitör Bİ Gönderici dEğilmidir (EVET Gönderici!!!)
KAmera da Alıcıdır Yani Bi Manada Veri Yedekler
Mönitörden Kameraya Belli Frekans Aracılığıyla Gönderdiğiniz Dalgalar(Aynı Blutooth Sitemi Gibi) Bu Program Aracılığı İle Data lara Dönüşmektedir...

noWayS

New member
Çalışıyor ama S60 ların ilklerinde Yani 6600 6630 N70 Vb Ama V3 Sis Lerde Çalışmaz Örn N73 N95 N97 Bu Modellerde Çalışmaz Ama 6600 İçin Kesin Çalışıyor Denendi...
Bazı Arkadaşlar ÇAlışmıyor Filan Dedi Ben Kaç Yıldır Teknoloji Uzmanıyım Ve Size Soruyorum Monitör Bİ Gönderici dEğilmidir (EVET Gönderici!!!)
KAmera da Alıcıdır Yani Bi Manada Veri Yedekler
Mönitörden Kameraya Belli Frekans Aracılığıyla Gönderdiğiniz Dalgalar(Aynı Blutooth Sitemi Gibi) Bu Program Aracılığı İle Data lara Dönüşmektedir...
Çok Mantıklı ?

HTML