Artık Pc den Tele Veri göndermek içn Bluetooth a Gerek Kalmadı..%100 çalışıo

onur_24

New member

Bu programı telefonunuza kuruyorsunuz ve bu aşamadan sonra artık tele dosya gonfermek için ne data kablosu ne kızılötesi nede bluetooth ihtiyacınız kalıyor ihtiyacınız sadece internete baglı bir bilgisayar ve onun ekranı evet yanlış okumadınız ekrandan download yapıyor bu program. telefona yuklemek istediğiniz programı ScreenFTP Homepage adresindeki send item bolumune yolluyorsunuz. telefonda screenftp programını çalıştırıyorsunuzve teli ekrana yaklaştırıp ekrandaki lay tuşuna basıyorsunuz ve program tele yuklenmeye başlıyor.
Not: telefonu sabit ve ekrana yakın tutmanız gerekiyor.
program 6600 -6630-7610-3650 da denenmiştir gayet başarılı sonuçlar veriyor. yukleme yapabileceğiniz dosya turleri; herşey. kolay gelsin..
BuRdAn
:durdurun :durdurun :durdurun

tasarimx

New member
Evet Boyle Bİ Program Var Vede ÇaliŞiyor Ancak Bİ Ayrinti Var Çok YavaŞ Bİ 1mb Atmaya ÇaliŞin Da GÖreyİm Halİnİzİ ...:) KaÇ Dk Tuttu :)

lazaslan

New member
Biri de deneyip ne olduğunu yazsa ya?
Benim bluetooth um var. İhtiyacım yok.
Yani uğraşmam. Ama olmasaydı dener yazardım.
Biri lütfen deneyip yazsın. Şayet şakaysa sonra güleriz.

kalufi

New member
teşekkürler arkadaşım oluyo ama kımse bunun la uğraşmaz herelde hem zor hemde sağlam kol kası gerektiriyo

coolll

New member
bu kadar saf olmayın arkadaşlar böyle bişi olurmu yaw tövbe tövbe ekran sadece ekrandır veri gönderme özelliği yoktur. lcd ekrandamı oluyo tüplü ekrandada olurmu?
kuyudan taşı çıkartın bakalım

eskibesk

New member
bende şunu diyeyim ben denemek isterdim ama geçenlerde biri ram hızlandırıcı diye yazmış bende sazan gibi atladım tabi tele yedim virüsü virüs koruyucuda vardı ama o tüm dosyaları ve alma verme yönünde yüklemeleri kilitledi format atmak zorunda kaldım o yüzden bubu denemeyeceğim kimse ısrar etmesin deneseydim buraya sonucunu yazardım

_MAMİ_

ƒσяєωєя &#8
yaaa azcık mantıklı olun siz hangi memlekette yaşıyonuz yaaa ilk okul çocugu inanmaz buna bırakın böle fake leri

HTML