Anti Tesekkür

RuTH

Altın Üye
kutupLaşma doğurur...
beğenmediğin konuLara teşekkür etmeyerek
tavrını ortaya koyabiLirsin

Knight

New member
O zaman eskiden forumlarda yaygın olarak kullanılan reput olayı tekrar kullanılabilir. Şöyle ki üyelere beğendim veya beğenmedim secenekleri sunulur. Beğenmedim (-reput) beğendim (+reput)..

Reputu veren kişiyi üye göremez tabiki. Göründüğü takdirde, hoş olmayan tartışmalar yaşanabilir.

Ama bu reput seçeneği eklenirse "teşekkür" butonunun bir önemi kalmaz sanırım.

Saygılar.. iyi forumlamalar..

BlackWomaN

New member
Olmasın tabii emek veriosun ediosun tşk ediolar sonra bazı kıt anlayışı olanlar programı kuramıo gelip tşk geri alıo çalışan program için...Olmaz öle şey saçmalık...

Vamos Bien

New member
hiç gerek yok bence!..ben bi tane şiiri beğenmediğim için eleştiri yapmıştım bi dövmedikleri kalmıştı!..bence büyk sorunlar yaratabilir özellikle serbest kürsü'de!..

TheMetaor

тм ρRoduction
Gereksiz.ii degilse Teşekkür Etmessin Madem.

atakan3444

Uploader Team
beğenmeyen konuya yorum tşkr etmeden çıkar ztn şahsen ben öle yapıyorum teşekkür önceden butona basıyodum iki saat bekliodum bi pencere açılıodu tşkr ettiniz şimdi tıklıom direk tşkr çıkıo mnyk oldu bol keseden herkese dağıtıom valla :D

cypriotsts

New member

Cago_50

New member
bazi yorumlari okuyunca bende bu olayin o kadarda iyi olmayacagi fikrine vardim ama ...
oLmaz öyLe şey şuan saçmaLamıssın sanada eksi puan vermek Lazım...
bu olayi bu mesajada yapabilirdim mesela! ne demek sacmalamissin? konuyu sacma bulabilirsin ve o zaman adam gibi görüsünü yazarsin. bu kadar kisi iyi kötü düsüncesini yazmis sen bana sacmaliyorsun diyorsun

[R]edArmy

New member
bencede gereksiz... cago sen bu eksi teşekkürü baya kullanırdın galıba... şöle bi baktım mesajlara olumlu yorumlara teşekkürü basmışsın olumsuzlara ıı ıhh ...

HTML