Alt Yazı İsteklerinizi Burdan Alalım..

cheguevara

New member
arkadaşlar the man without a face 1993 yapımlı dvdrip var fakat her yerde aradım alt yazısı yok yardımcı olabilirseniz çok sevinirim...

multım

New member
slm
Forbidden Science
adlı dızının ıkı bölümü var ama hala bı alt yazısı yok.
şimdiden tşk ederımm..

DjGaf

New member
selam dostum altyazı sitelerinde aradım fakat bulamadım;
Confessions of a Shopaholic (1cd XviD)
bride wars (1cd XviD - KingBen)
watchmen (1cd aXXo)
bulabilirsen sevinirim..
şimdiden teşekkürler..

ms2210

New member
çok çok acil

arkadaşlar çok acil çağrı (the message)filminin arapça altyazısı lazım bi yardımcı olabilir miniz lütfen şimdiden teşekkürler

ЯξķāŖŧē35

GÖżťèÞē ЋДИήĺ !!!
Green Street Hooligan 2 filminin alta yazısını bulabilimiyiz acaba şimdiden emek göstericeklere teşekkür ederim ...

awci55

New member
Umarım bulabilirsin netin alını üstüne getirdim bulamadım KATİL DOĞANLAR NATURAL BORN KİLLERS tek cd 7,94 gb1080p blu ray x 264 veki.mkv alt yazısını arıyorum günlerdir,Hatta türkçe ses dosyası olsa hafa fazla makbule geçer.

mchasso

New member
Umarım bulabilirsin netin alını üstüne getirdim bulamadım KATİL DOĞANLAR NATURAL BORN KİLLERS tek cd 7,94 gb1080p blu ray x 264 veki.mkv alt yazısını arıyorum günlerdir,Hatta türkçe ses dosyası olsa hafa fazla makbule geçer.

Green Street Hooligan 2 filminin alta yazısını bulabilimiyiz acaba şimdiden emek göstericeklere teşekkür ederim ...

Enginner33

New member
simpsons sezon 2 29 fps lik altyazıları bulamıyorum lütfen bu şekilde bir paket altyazı bulmama yardım edermisiniz teşekkürler

neonoir

New member
Hammett (1982) ingilizce altyazı mevcut. Fakat türkçe altyazı yok. Tek CD 25 fps gerekiyor.
Çok teşekkürler.