AKP'ye oy için yemin ettirip altın verdiler

murat1905

New member
cumhuriyet bizim fırlama okulu şeriatçı diye gazeteye çıkardı kaç kere hiç inanmam alayı yalan

|OuZ|

TeksiN
Konuyu iki kere açmışım nasıl oldu anlayamadım onun için özür dilerim.

Milletvekili seçimlerinde kömür makarna verdiler.Şimdi çıtayı biraz yükseltmişler altına kadar çıktı.

Birdaki milletvekili seçimlerinde acaba oy verenlere daire arsa verirlermi?

Arkadaşlar tv deki haberde işittim cumhur başkanlığı seçimlerde o namı diyar iş adamı chp li milletvekiline güle oy vermesi için rüşvet teklif etmiş...
saçma sapan konuşma yaa kaç milyon kişi oy veriyo şu ülkede hangi birine altın vericek allahım yarabbim yaa biraz mantıklı düşün yalan dolan haberlerlede bi yere varılmaz sana demiyorum bunu cumhuriyet yazmışsın sonuna sanırım cumhuryet gazetesi hep yalan şelerle ortaya çıktı kendi adını lekeliyo gün geçtikçe

€lyesa

Banned
Ben artık Ak Partiye oy vermem arkadaş Bakasana herkese altın dağıtmış da bena vermemiş.Madem bana vermediler benden de oy bir daha.:)

Şaka bir yana nerde bu altınlar.Bu kömürler bize neden kimse vermedi öyleyse

uluan siz varya seçimi kaybedince kendizi eleştireceğinize işin kolaysına kaçıp köümür eleştirmeye başlıyorsunuz.

Şuda bir gerçek ki Eğer Ak parti önüne gelen herkese altın kömür dağıtsaydı oy oranı 47 değilde 77 olurdu.Çünkü CHP lilerin çoğu oyunu Ak Partiye veriridi.Sizler parayı görünce dayanamz satarsınız

Örnek Tuncay Özkan.

Adama paranın miktarını duyunca hemen nasılda sattı namusunu

Kendisi "Kanaltürk benim namusumdur"dememiş miydi de
Valla çok doğru tesbit.Altını verseydi önce CHP liler oy veriridi. Çünkü fiyat iyi olunca ne olursa olsun satarlar

SAGDUYU

New member
asparagas basın attı siz havada yakaladınız.Bari haberin arkasını takip etseniz

Sözü edilen şahıs Ak partiye gelip şizofren hastası olduğunu ve maddi destek istediğini söylüyor.Bunun üzerine parti teşkilatı sosyal hizmetlere adamı gönderip yardım almasını sağlıyorlar.

Ayrıca bu şahsın ileri dercede şizofren olduğuna dair doktor raporu var.

Artık delilerden medet umulur oldu, propaganda yapabilmek için.

RTE

Banned
uluan siz varya seçimi kaybedince kendizi eleştireceğinize işin kolaysına kaçıp köümür eleştirmeye başlıyorsunuz.

Şuda bir gerçek ki Eğer Ak parti önüne gelen herkese altın kömür dağıtsaydı oy oranı 47 değilde 77 olurdu.Çünkü CHP lilerin çoğu oyunu Ak Partiye veriridi.Sizler parayı görünce dayanamz satarsınız

Örnek Tuncay Özkan.

Adama paranın miktarını duyunca hemen nasılda sattı namusunu

Kendisi "Kanaltürk benim namusumdur"dememiş miydi de

:clap:clap:clap

Kendilerine oy vermeyenlere cahil diyenlerin aslında kendileri saf ve zır cahil.
Bu yüzden
2. Şef baykal bunları çocuk gibi kandırıyor.

Seçimlerde tarihi hezimet yaşayan baykal koltuğunu korumak be başarısızlığını örtbas etmek için ortaya kömür bulgur yüzünden seçimi kaybettik palavrasını atınca bizim çokkkkkk eğitimli ve bilgili!!!!!!!! CHP liler hemem atladılar kömürün üstüne.

Tabi Baykalda koltuğu korumuş oldu .Sanki Byakal bütün seçimleri kazanmışta ilk defa kaybetmiş gibi şaşkınlığa bürünmüş pozları veriyıorlar.

HTML