AKP İktidarinin Günah Galerisi-1

TAURUS

unutulur mu??
''Garibanın kapısına gidip iki çuval kömür 2 paket makarna 2 paket pirinç bırakıp onlardan oy istediği için böyle oldu.'' diyosun gariban böyle şeylere kanacak kadar saf degil artık.Türkiye değişti .Türk halkı basit insanla lider insanı artık ayırmaya başladı ve sonuç ortada. Kömür dağıttı oylerı aldı demek zavallı muhalefet partilerinin sıgındıgı tek mazeret.Garibana satılmış diyeceksin sonra utanmadan onlardan oy isteyeceksin...
tayyibin çiftçiye ananı al git ulaan deyip te sonradan çiftçiden oy istediği gibi demi..
türbanı çözcez deyip çözmediği hatta klise sayılarında patlama olduğu sonra 2007de türbanlılardan oy istediği gibi demi
dokunulmazlıkları kaldırcam deyipte kandırdığı insanlardan gene oy istediği gibi demi..

SEGMEN

İstiklal Mahkemesi Hakimi
arkadaşlar sizin anlattığınız kadar ülke batmanın eşiğinde değil ,hükümeti askere yıktıramayanlar ergenekon gazeteleriyle kampanya başlattılar feleket tellallığı yapıyorlar hertürlü utanmaz karalamaları yapıyorlar bu ülkede ne yapılıyorsa vatandaş için yapılıyor.siz sol gazetelerin yazdıklarına inanmayın onlar hükümete kötü diyorsa hükümet iyidir ,ülke batıyor diye yazıyolarsa bilinki iyi yoldayız.ama vatandaş uyandı artık biliyorki bu gazeteler doğruyu yazmıyor.akp hükümeti çokmu iyi hiçmi hatası yok var elbette fakat .onlardan iyi yöneten ve yönetecek olan bir parti yada lider yok. vatan .millet,bayrak atatürk diye sadece slogan üretip vatandaşın kanını emdiler bundan öncekiler hatırlayın fazla zaman geçmedi

bana sol gazeteleri söylermisin

hangi sol gazete kötü yazıyor hükümet hakkında

bana şu solcuları bir söyler misin?

bende sana yalan yazan sağcıları söyleyeyim

sonra orta gazeteyi bulalım.....................

herroli

Türkoğlu Türk
ben inşaat mühendisiyim..
bir belediyede 6 ay çalıştım..
akpliydi belediye ve 6 ay dayanabildim..
yaptıkları icraatler diğer belediyeninkilerle aynı..
sayayım isterseniz..

x mahallesine park..
y mahallesine park
z mahallesine park
x mahallesinde ki park kötü oldu, yıkılacak yeni park yapılacak,

birde yeni belediye binası yapılır 2.500.000 ytl maliyetle
2 senede tamamlanır ve belediye taşınır yeni binaya..
(ben bu taşınma döneminde yeni işe başlamıştım)
ve yepyeni binaya eksiklerinden dolayı 1.500.000 ytl tadilat yapılır..

eğer bunlar çalışıyor diyorsanız devletimizin iç-dış borç toplamındaki artışı kıyaslayın öncekilerle..

sadece park yapmakla iyi iş yapılmaz..
üretmeye yönelik yatırımlar yapmaları gerek..
üretmeden büyüme olmazz
Katılıyorum Belediyelerin tek yaptığı bu..

hasan ali

New member
hackhell gibi kaliteli sitede bile vicdanı kör insanların olması sasırttı beni.söyle bir göz attım da neler yazanlar var.akp nin basarısını % 47 oy almasına baglayan ne yazık kı okumus insanlar var.tabiki de demokrasi de halk istedigi secmekle serbesttir.sahtekarlık da demokrasiyle cözülmez ki.secim zamanı en büyük etkilesim aracında medya da kötü haber olmayacak diledigin susturacak diledigine yol verecek. itiraz edince "sus lan pis .....ci" diyecek kömür odun dagıtacak ondan sonra demokrsi diyeceksin.olmaz böyle demokrasi arkadas bu resmen monarşi dir.
kriz var ülkede su an akp bagırdı azarladı herkesi "kriz yok cıgırtkanlık yapmayon diye"ama yorgan çıplak kıclarını örtmeye yetmedi kriz patlak verdi.şimdi de bankaları sucluyır tayyip bey(!).
size bir fıkra anlatayım uzak diyarlarda bir kral varmıs.masraflarına hazine yetişmeyince vergileri arttırmıs.ama yine yetmemiş .vezir cagırmıs daha da artırmıs.ama halk dan ses yok.bu sefer hem vergiyi artırmıs hem bir zenci koymus sınırdan gelip gecenden vergi alsın bi de istedigini sey yapsın diye.a ma halk dan yine ses yok sonunda dayanamayıp cagırmıs halkı demişti bu kadar vergi artırdım zenci koydum sizi sey yapsın diye yine ses yok.halktan biri itiraz etmiş demiş ki "kralım ben tüccarım sınırdan her gün ordan geçiyorum işlerim de acele ama demiş zenci işini yavas görüyor işlerim aksıyor eger mumkunse ikinci zenciyi görevlendirir misin "
bazıları bizim ulkede de işte böylesini seviyor kıssadan hisse anlayana

197272

New member
timsah_26 sana aynen katılıyorum. Bize siyaset lazım değil. Aş - iş yolsuzluk ve yolsuzlukla mücadele lazım. Bunlar da en çok akp de görünüyor. Umarım daha ii insanar da görürüz başımızda. Çünkü akp diğerlerine kıyaslandığında seçiliyor. Tabii ki onun da hataları var. Ancak şuanda diğer partilere vermek (saadet partisi dışında) tam bir intihar olur bence. Saadet partisi deyince hemen dinci minci diyorlar. Önyargı gösteriyorlar . oysa insan bencillikten ancak Allah'a inanark kurtulur. Başka yolu yok.

SoSoNeR

New member
akıllanmaz bu millet. ne derseniz deyin herzaman mualif vardır. akp hükümeti elbet devrilecek.
burası ATATÜRK Cumhuriyet'i Burası TÜRKİYE Cumhuriyet'i
biri gelir biri gider asla ölmez ATATÜRKÇÜLÜK

herroli

Türkoğlu Türk
%47 nin hepsine kömür mü verdi yanii ??? biraz destekli sallayın
Bizde zaten %47 nin hepsine kömür verdi demedik :)
Sen HİÇ AKP nin belediyelerini görmedin heralde...Ben cok gördüm devletin kömürünü oy için veren belediyeleri.
Ne demiş Peygamber Efendimiz(s.a.v)'Sağ elinin yaptığı yardımı sol elin görmesin'
Bunlar bir yardım yapacak,Akp nin teşkilat başkanın dan üyelerine kadar herkes kapı kapı dolasıyor.Peşlerinde de kameralar....
Bu mu sizin yardım dediğiniz?

bigcopper

New member
allah için bi sus yaa ... yada konuş konuş daha 5 yıl konuşacan iyi reklam olur :D

eeee ne demişler reklamın iyisi kötüsü omaz kömürlede olsa %47 tek başına iktidar önünü ilikleyip selam vereceksin elin mahkum :D

herroli

Türkoğlu Türk
allah için bi sus yaa ... yada konuş konuş daha 5 yıl konuşacan iyi reklam olur :D

eeee ne demişler reklamın iyisi kötüsü omaz kömürlede olsa %47 tek başına iktidar önünü ilikleyip selam vereceksin elin mahkum :D
Yarın bugün AKP gidince sen önünü kime ilikleyeceksin çok merak ediyorum :D

TAURUS

unutulur mu??

şimdi önümle ilgili bişey derdim ama......
biz önümüzü hakedene ilikleriz oğlunu askere göndermeyip askerlik hakkında şehitlik hakkında ahkam kesenlere değil....

ya nekadar ağlasanızda sızlasanızda akp'nin hükümetide belediyeleride süper çalışıyor..buzamana kadar ulusalcıyız ayağına yediniz bitirdiniz bizi ekmek kuyruklarında azmı bekledik ucuz ekmek alcaz diye...yeter artıkk yenilgiyi kabul edip gözünüzü açın...
şimdi bak aslanım,
belediyeler süper çalışıyor dedin...
bu dünyadan ne kadar habersiz olduğunun göstergesidir.
neden mi?
çtv ( çevre temizlik vergisi )
adam senden bu parayı almaya başladı, ihaleyi verdi emmoğluna ne suya dokundu ne sabuna...
biz dedik ki belediye çalışıyor... kimse su faturalarına neler girdiğine bakmadı! baktı mı? :)
dediniz ki çalışıyor, emlak vergilerine neler girdi neler çıktı kimin haberi var? belli ki senin hiç haberin yok. al hasandan parayı, aç ihaleyi teyze oğluna ver... Allah! belediye çalışıyor.
ben lise talebesiylen bizde minubusler vardı, gerçi hala var ama güzergahları biraz kısıtlı. neyse bu erdoğanın ilk döneminde 3 öğrenci biletinden biraz daha fazla ödediğimde otobüs yerine minibüse binebilirdim. minibüs ticari kaygı güderdi, belediye hizmet kaygısı...
bugün minibüs ve öğrenci bileti aynı. kimin haberi var ?
koçum senin haberin yok belli :)
giren çıkana bakmadan, gözünün önünde dizilen kaldırımlara bakıp, atıp tutuyorsun.
ben sultanahmette okudum, çarşıda çalışıyorum burada 14 senem geçti... eminönünde kaldırımlar onlarca kez değişti :) haberin yok değil mi? bencede...

bxb

New member
Halk neden mi %47 oy verdi? Garibanın kapısına gidip iki çuval kömür 2 paket makarna 2 paket pirinç bırakıp onlardan oy istediği için böyle oldu. :D
halkın yarısı gariban zaten dimi?halkın yarısı aç dimi? noldu sizin karnınız tok ondan dolayı mı karşı çıkıyorsunuz. yapmayın yapmayın geçmiş 40- 50 yılın hesabını şimdi değil bundan öncelerde sormanız gerekiyordu.

III. Göz

Altın Üye
önceki seçimdede iftiralar boldu böyle bas bas bağırıp yalan atıyodunuz ve oyunuz %1 arttı bravo:clap Halk artık biliyo kimin ne oldugunu ölsenizde iktidar olamicaksınız çatlayın da patlayın:biggrin

TAURUS

unutulur mu??
önceki seçimdede iftiralar boldu böyle bas bas bağırıp yalan atıyodunuz ve oyunuz %1 arttı bravo:clap Halk artık biliyo kimin ne oldugunu ölsenizde iktidar olamicaksınız çatlayın da patlayın:biggrin
Din üzerinden milleti sömürerek ikdidar olcaksa tuttuğum parti hiç olmasın ikdidar
dürüst olsun da %5 de yeter %10 da....

haydarboss

New member
herroli Kardeşim yazdıklarına çok hak veriyorum kim nederse desin akp kadar bu milletin duygularını sömüren, bu ülkeyi satan, bu ülkeyi tam bir afedersiniz amerikan köpeği yapan başka bir parti geldiğini kimse görmemiştir. Burada akp yi savunan arkadaşlarımız ellerini insaflarına koysun devlet halka vericene tam tersi vatandaşından alıyor. sonumuz hayır olur inşallah.

bigcopper

New member
Yil 2008 buralarda Ön İlİkleme fİlan bİrsÜrÜ Şeyler konuŞuyorduk o zamanlar ak partİ %47 oyla tek baŞina İktİdara gelmİŞ ve bunu Çekemeyen kabullenemeyen lar buralarda bİr sÜrÜ yazilar yazmiŞ akil yormuŞlardi sene 2011 ak partİ %50 oy la tek baŞina İktİdar yİneee... Acaba merak edİyorum hala ayni dÜŞÜncede olan İnsanlar varmi dİkkatİnİzİ ÇekmİŞtİr bİrtek bİzzler deĞİl dÜnya sayin recep tayyİp erdoĞan in ÖnÜnde ÖnÜnÜ İlİkleyİp saygi duruŞunda dururuyor...