Aklınızı yitirebilirsiniz bu testte;)

the_bici

New member
2-Bu testte sadece iki ardaşık sorunun cevabı aynıdır.Bunlar hangi sorulardır?

A) 7 ve 8 B) 9 ve 10 C) 11 ve 12 D) 13 ve 14 E) 15 ve 16

diyiyoya sende test üzerindeki 7ve 8. sorulara bakıcan sonra 9ile 10 sorulara sorunun cevabı yine sorularda saklı bence

cemparator

New member
arkadaslar birz yol aldım galiba 11. soruya bakın A sıkkı dogru cunku 10. soruda 10 cevabı var ama 12,13,14,15. sorularda sıklarda bu sayılar yok.. 10. sorunun cevabı D yani 10.. burdan suraya gecioz.. sessiz harf olan sıklar B,C,D hepsinden 2 ser tane olsa bile 8 yapıyo yani b,c,d sıkları birden fazla kullanıldı... 5. soruya bakın hangi harf bikere kullanlmstır dio b,c,d sıkları en az 2 defa kullanıldı. sora 3. soruya bakın soruda cevabı E olan kac soru var dio en kucuk sık 3 yani oda birden fazla kullanldı. burdada cevap A oluyo..

ama sunu farkettimki A sıkkı bolelikle 2. defa kullanlms oldu hem 11. soru hmde 5. soru A oldu.. Galiba 11. soruyu yanls annadm. Doru anlatck biri var mi :D:D

fcn

New member
beyler en iyisi bir gün toplanıp ruh çağıralım ruhun ismi anştayn (gavurca XD ) olsun o çözebilir.

edit :

arkadaşlar yöntemi buldum sorular sırasıyla deil yani mesela 1 soruya bakıyorsun o seni başka soruya yönlendiriyo o da başkasına yönlendiriyor en son a kalan soru 1. soru oluyor yani üzerinde uğraşsam yarım saatte falan ç özerim ama zamanım yok çok zor deil iyi okuman lazım soruları

malatya44

New member
ÇÖzdÜm :d :d :d

:clap :clap :clap
İlk bakışta uydurulmuş gibi gelmişti ama çözdüm sonunda:biggrin :biggrin :biggrin
Cevaplar:
1-B 2-A 3-B 4-A 5-C 6-A 7-D 8-D 9-E 10-D 11-E 12-D 13-E 14-D 15-E 16-A 17-D 18-A 19-D 20-A

şeklinde olacak. Ben çözümümü kontrol ettim ve bütün test için tutarlı. İsteyen de kontrol edebilir.:melek çıkar mı bilmem ama:melek

nese kendimle gurur duydum :victory :victory :victory . Ayrıca bu teste bir buçuk sat harcadığıma da hala inanamıyorum.:vur :vur :vur

bubu

New member
Yani çözüm, BABA CADDEDE DEDE ADADA :)
Gerçekten çözdüysen tebrik ederim malatya44. Pek uğraşılacak bişe gibi gelmedi ben direkt google'a baktım :)

Ama diğer sorunun cevabını merakla bekliyorum...

serserix

New member
Usta 5 sene fizik okudum... okadar kuantum, emt, termodinamik, mekanik, dersi aldım üstüne üstlük Bi dünya astrofizik dersiyle uğraştım ama hiç biri bukadar kafa yapmadı beeee

HTML