AK Parti dün kapatıldı!

proscan

New member
ѕσηυη¢υ;3000132' Alıntı:
Türban yandaşı herkes Tayyipin açıklamasına kadar türbanın siyasi simge olmadığını söylüyorlardı..Şimdi türban Anayasa Mahkemesinden RET alınca mı karar SİYASİ oldu?:goz:
sen olanları tam olarak kavrayamamışsın mahkemenin kararından bahsediyoruz burda siyasi olmadığını söyleyemiyorsun bile

ѕσηυη¢υ

кιℓℓ ƒσя &#
Anayasa mahkemesi türbanı siyasi simge olarak buluyorsada yada sizlere gore türban siyasi simge ise kamusal alanlara siyasi simge ile girilemez diye bir yasa varmı?
Türban bilindiği üzre ''dini simge'' diye ifade edilmenin yanında bir siyasi simge..

Laiklik= Din ve devlet işlerinin birbirinden ayrılması ise

O zaman merakın açıklığa kavuşmuş bulunuyor..

Ayrıca ''Türban sizlere göre siyasi simgeyse''diyorsun,sana göre değil mi?değilse karar da siyasi olmuyor zaten

TuğяuL

Banned
AKP: dün kapatıldı bugün açıldı sonuç İKTİDAR

CHP: 1920 lerde açıldı.Devlet tarafıından kuruldu ve korundu .Sonuç: yüzde 20 ile FİYASKO

sedapinar

New member
AKP kendi menfaati için bu ulkeye 5 yılda hertürlü zararı verdi.Rejimi değistirmek için yapmadığı dalevere kalmadı.Ülkenin satılmayan hiç bir yeri bırakılmadı Sizin sayenizde hırsızlar zengin oldular.Hiç düşündünüz mü bu ülkeye ne verdim diye.sadece kavga verdiniz.Allah bir daha sizi bu makamlarI göstermesin.Atatürkün kurduğu bu Cumhuriyet çok güçlü,şimdi daha da güçlendi,bunu tüm dünya gördü.En çokda bizlere valilik taslayan sömürgecilik oynayan haçlı dostlarınız anladı LAİK TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN gücünü.AKP nin tek bir faydası oldu bunu onların sayesinde ilan ettik dosta düşmana.Ben KUTLU OLSUN diyorum...

Blue_Secret

Қądįм Ðơ§Т
bir partinin kapatılması ii bişey değil, bu akp için değil yalnızca...

proscan

New member
AKP kendi menfaati için bu ulkeye 5 yılda hertürlü zararı verdi.Rejimi değistirmek için yapmadığı dalevere kalmadı.Ülkenin satılmayan hiç bir yeri bırakılmadı Sizin sayenizde hırsızlar zengin oldular.Hiç düşündünüz mü bu ülkeye ne verdim diye.sadece kavga verdiniz.Allah bir daha sizi bu makamlarI göstermesin.Atatürkün kurduğu bu Cumhuriyet çok güçlü,şimdi daha da güçlendi,bunu tüm dünya gördü.En çokda bizlere valilik taslayan sömürgecilik oynayan haçlı dostlarınız anladı LAİK TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN gücünü.AKP nin tek bir faydası oldu bunu onların sayesinde ilan ettik dosta düşmana.Ben KUTLU OLSUN diyorum...
yeter artık çıkarın şu Atatürkçülük zırhını üzerinizden...her zaman her yerde başınız her sıkıştığında Atatürkçülükten ,laiklikten bahsetmeyin ...Sen Atatürkçülük adına ne yaptın ne faydan dokundu sadece laf ile olmuyor bu işler...

Ka0s

New member
yeter artık çıkarın şu Atatürkçülük zırhını üzerinizden...her zaman her yerde başınız her sıkıştığında Atatürkçülükten ,laiklikten bahsetmeyin ...Sen Atatürkçülük adına ne yaptın ne faydan dokundu sadece laf ile olmuyor bu işler...
:clap:clap:clap:clap:clap:clap

Atatürkçülük öle basit bir kavram edildir
Atatürkçülüğün başlıca hedefi, Türk toplumunu, akılcı ve bilimsel metotla, her alanda, çağdaş ve modern bir toplum hâline getirmektir.Bu hedeferde yer alanları yaptıysan Atatürkçüsündür

CaDi_07

New member
Umariim partimizin yolu sonuna dek acik olur, ben son oyuma kadar destekliyorum, bin oyum olsa yine de hedefim degismez..diger arkadaslarin görüsünede saygim var..

v_k

New member
teşekkürler umarım dediğin gibi olur ve ülkemizi geriye götüren şeriatçilerin partisi kapatılır
biraz kafanız calıssa ne seriati kardesim

ülkemizin imajı sarsılacak die demokrat ve laik rejimden vazgeçemeyiz ama siyasi yasak getirilmeyecekse parti kapama bir işe yaramaz haklısın
ya %50 oy almıs bi parti bu pkk dan söz etmiyosunuz aptal aptal konusmayın ne yani masonik chp ye mi oy atalım Atatürk öldüğü gün ismet inönüyle chp de öldü

menderesi astılar su sıralar hata diyorlar , refahyolu devirdiler ekonomik tablolara baktığında en iyi dönem o sıralar şimdi de bunu devirin emperyalist kuklalar...

haçlı düşmanı olan bizleriz sizler batı yasantısının pisliklerini bedenaltı tarzını arzulayan zavallılarsınız çin özellestirme devi dünya ekonomi devi olmasına az kaldı amerika 400 özel şirket kafanız bassın

AKP: dün kapatıldı bugün açıldı sonuç İKTİDAR

CHP: 1920 lerde açıldı.Devlet tarafıından kuruldu ve korundu .Sonuç: yüzde 20 ile FİYASKO
Bir yorum ancak bukadar açık ve net olabilir .

Ak Partinin kapatılması bu ulsalcı darbeciler için sadece "Çocuğa şeker alırsında seviniçten havalara uçar , Şeker bitince mızmız çocular gibi ağlarlar" ya işte onun gibi dir.

Şimdi seviniyorlar çünkü şekerleri daha bitmedi.:)

Ama şunu untmasınlarki şayet kapatılısa bu son kapatma olacak.Çünkü Sezerin noterleri orada sonsuza kadar oturmayacaklar ya.

A.GÜL iki seneye kalmaz hepsini değiştirecek.Bakalım ozaman ne yapacaksınız.

Diyelim ki A.GÜL olmadı başka birisi olur.

Unutmayın ki Cumnurbaşkanlarını bundan sonra millet seçecek. Ve bu millet orara asla Sezer tibi birisni seçmeycek.

Şekerleri bitincede Tandoğan senin Çağlayan benim demeden başlarlar AĞLAYAN mitinglerine

kenzel

New member
Bir yorum ancak bukadar açık ve net olabilir .

Ak Partinin kapatılması bu ulsalcı darbeciler için sadece "Çocuğa şeker alırsında seviniçten havalara uçar , Şeker bitince mızmız çocular gibi ağlarlar" ya işte onun gibi dir.

Şimdi seviniyorlar çünkü şekerleri daha bitmedi.:)

Ama şunu untmasınlarki şayet kapatılısa bu son kapatma olacak.Çünkü Sezerin noterleri orada sonsuza kadar oturmayacaklar ya.

A.GÜL iki seneye kalmaz hepsini değiştirecek.Bakalım ozaman ne yapacaksınız.

Diyelim ki A.GÜL olmadı başka birisi olur.

Unutmayın ki Cumnurbaşkanlarını bundan sonra millet seçecek. Ve bu millet orara asla Sezer tibi birisni seçmeycek.

Şekerleri bitincede Tandoğan senin Çağlayan benim demeden başlarlar AĞLAYAN mitinglerine
Olayı çok güzel özetlemişsin kardeşim diyecek tek lafım var: Arkadaslar laikliğin falan gittiği yok bunu savunanlar sadece cığırtkanlık yapıp ortalığı karıştırmak isteyenler. Ben ak partiye oy vermedim ama bu konuda onları destekliyorum. Madem eşitlikten yanayız bu bana geç sana geçemezsin olmaz ve aslında olmayacağınıda herkez biliyorda genede yersiz bi korku var içlerinde, nerden geldiği açık ve belli olan bir korku bide onlar görseler....

HTML