ADSL şifreleriyle bağlanmakta Sorun yaşayanlar ! Genel Açıklama !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Moderator
ADSL Şifre iLe iLgiLi konuLarı sabit başLıktan tartışıyoruz.. konuLar birLeştiriLdi..

beyzade111

New member
(Bir başkasının şifresini isteği dışında alıpta) Böyle kullananlar oldu ise geçmişte ki bu hırsızlıktır.Böylelerini ayıplıyorum.

OgUzCaNn

New member
ya arkadaşlar boşuna ugraşıyonuz bakın ben bu işi yıllardır yapıyordum ama artık yapamıyorum aynı santralden giriyor diyenler var orda daha yapılandırma olmamıştır çünkü ben karşı komşumun şifresi ile bile account olamıyorum yani sadece o şifre deil kaçtane şifre var ama giremiyorum şifreler deişmiş dieniniz olabilir şifreleri doğru çünkü bağlandır görünüor fakat nete girmek isteğinde telekomun uyarı sayfası açılıyor eski yardımlaşma devri kapandı yani

SchakaL

New member
suanda okadar kötu kı sıstem kendı sıfremle modeme reset atıp gırdıgım halde bıle yok 212 kusurlu ıple baglandın kolaysa adsl no ve sıfrenı gır dıye sıte acıyor ama ben bunu yasamaktan bıktım zaman kaybı
zaten eskıden kullandıgım bı sıfre yuzunden babam savcılık ta ıfade verdı ne olacak ne bıtecek oda ayrı konu

yalakasii

New member
hocam ankaranın göbeğinde oturuyorum, kulandığım şifreler de bilmem

nerelerden, ankara olmadığını biliyorum hatta.. dediğin yere doğrudur

yenilenmeler oluyordur ama ben hiç sorun yaşamadım, bu böyle türkiyede bölüm

bölüm yapılacak bir şey mi? en azından ben bir hatırlatayım dedim, sorun yaşayan

arkadaşlar direk kesip atmasın kapandı bitti diye, en azından iki kez

düşünsünler..
bende ankarada oturuorum etimesgutta ne tesadüf ama ben denedim olmuo anahtar bağlantı noktaları hata verio

dgck

New member
SAdece bunlarmı ustam yaw adamlar tüm açıkları kapıyor.Heryerden bi darbe yedik,msnden bi darde,micropsfttan xss darbersi,telekomdan her türlü darbei yiyoz ztn sonumuz hayrola:hhman:

*YTB*Ci*

New member
bende ankarada oturuorum etimesgutta ne tesadüf ama ben denedim olmuo anahtar bağlantı noktaları hata verio
bende etimesgut/ eryamanda oturuyorum elimdeki şifrelerle giremedim :(

bende etimesgut/ eryamanda oturuyorum elimdeki şifrelerle giremedim :(

buna bir çare bulunması şart daha 5 olmadan kota mota kalmıyo !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...