a.modluk başvurusu

murat335

New member
crazyboy_9999' Alıntı:
+ demiştim ama daha zamana ihtiyacın olduğu kanaatindeyim o yüzden oyumu - olarak değiştiriyorum -1
arkadaşım + oyunu - yapman eywallah yinede sagol ...ama senin bu davranışını yapman senin modluk başvurundaki reactor arkadaşımızın mesajına teşşekkür etmemden kaynakladıgını düşünüyorum yani sırf arkadaşımıza teşşekkür ettigim için bundan dolayı hiç bir şey demiyorum zaten öyleyseyde senden gelecek oyu zaten istemem ama yine senin görüşündür saygı duyarım bu bir sıtratejidir diyosan eywallah ...................................................sagolasın yinede zaten umarım featerror olur orda mod donanım bölümünde..................

DeRSaaDeT

Islambol
murat335' Alıntı:
arkadaşım + oyunu - yapman eywallah yinede sagol ...ama senin bu davranışını yapman senin modluk başvurundaki reactor arkadaşımızın mesajına teşşekkür etmemden kaynakladıgını düşünüyorum yani sırf arkadaşımıza teşşekkür ettigim için bundan dolayı hiç bir şey demiyorum zaten öyleyseyde senden gelecek oyu zaten istemem ama yine senin görüşündür saygı duyarım bu bir sıtratejidir diyosan eywallah ...................................................sagolasın yinede zaten umarım featerror olur orda mod donanım bölümünde..................
1. si kimin teşekkür ettiğine yeni dikkat ettim

2. si bölümde seni takip ediyorum beni tanımadan yorum yapıosun ama bunlar doğru değil
başka amodluk başvurularına bak ne demek istediğimin cevabını bulacağına eminim iyi forumla

3. sü bence herşeyede yorum yapma sonucu bekle derim tabi bu benm görüşüm elbetteki sen bilirsin

murat335

New member
yok yorum yapmak için degil biran için öyle düşündüm crazyboy_9999 arkadaş ama dedigine göre yanlış kanaat getirmişim neyse kusura bakma......sanada iyi forumlar umarım mod olursun.........

HTML