a.modluk başvurusu

Mephisto

R€B€L
murat335' Alıntı:
arkadaşım eger actıgım konulara iyi baksaydın 5 başlıkta donanım sorunları ve cevapları adı altında başlıklar actım eger arkadaşlar arama yapsalardı herkes bütün aradıgı sorunlara karşı orda cevaplarını bulabilirlerdi ................180 konuda donanım sorunların cevapları var ama neyse senin görüşün öyledir saygı duyarım ...iyi forumlar
öyledir orda emeğin yok demiorum ama sadece senden daha cok hakeden birisi olduğunu düşünüorum
anlayışın icin tşk

ozbey_71

New member
PaSaKLI' Alıntı:
hatirladigim kadaryla sen siteye ilk geldiginde bi reklam yapma olayi yuzunden ban almistin.
bi kez banlanmis bir kisinin mod olmasi ne kadar dogru bilemiyorum onun icin -1

bak arkadaşım bu forumlar insanların bazı şeyleri öğrenmesi ve paylaşması içn var ... Ban alacak ceza alacak AMa bazı şeyleri mutlaka öğrenecek... Bu arkadaşımız ban yemiş ama bakarsan bazı şeyleri gerçekten öğrenmiş ve ÖĞRETMEK de istiyor... İlgi ve alaka kuruyor bu şekilde yorumları ben şahsım adına doğru bulmuyorum ... Bu şekilde mod olacak arkadaşlarımızın azmini kırıyoruz... Ban yiyen adamları o zaman almayalım forumlara yada başka niklerle girsin o zaman..İşte bu yüzden bu arkadaşımızın çabaları boşa gitmemeli herkes elinden geleni yapmaya çalışıyo ... Donanım bölümü gerçekten önemli bi bölüm ilgilenecek arkadaşın op konuda profesyonele yakın olmaları lazım .. Bu arkadaşımız yardımcı olurum diyosa mutlaka bi bildiği vardır... Hele ki HACKHELL gibi bu gün 80.000 üyeye sahip koca bi forumda kesinlikle görev almak büyük sorumluluk ... Ayrıca HACKHELL gibi büyük bi forumda artık bu tip bağnazlıklar da aşılmalı ... Oysa sen Pasaklı ne zamandan beri burdasın oysa sen pasaklı bunları iyi bilmen ve anlayışla karşılaman gerekiyo ... Saygılarımı arz ederim ... Bi kusurumuz olduysa affola...

DİPNOT : ++++++++1

Cansiz

New member
ii bi arkadaşım bencede güzel shranz dier mod yani ne düşünüo
gerekliyse 3. mod tabi neden olmasın ikincisi(fatalerror) olur çünkü
3. mod için en uygun sensin!:D
herzaman artı(+)

lazzuri53

"LazigoL"
bence de Cash_13 le yaşadıın şeyleri hepimizle paylaştıın için ve ban sebebin yüsünden şimdilik -1
ama oradaki aktifliin tartışılmas
ama şimdilik - inş ilerde:goz:

murat335

New member
teşşekürler herkese yorumları için ....iyi forumlar........

bence de Cash'ın dedii gibi o bölümde ne kadar çopk od olursa o kadar ii olacağını düşünüorum ve arkadaşın Bilgisayar Mühendisliği'nde okuması da onun için başka bi + fatal'la birlikte neden olmasınlar diorum..

++++++++++++++++++++++++++++

murat335

New member
herkese yorumları için teşşekkürler iyi forumlar.......

Cyfts

..::Hackhell Başhekimi::..
donanım için yeterli bilgiye sahip olabilirsin ancak mod olmak için gerekli olan "olgunluk, hoşgörü, saygı" yı sende görebilmiş değilim

-26

MyThicaLBoY

єƒѕαηєνι çσ¢υк
-=C4ŠĦ=- abi ye katılıyorum +++++++++++++++diyelim

eagleomur

Forum Kartalı
+1903 arkadaşın iyi niyetli ve bu işi yapabilecek bilgiye sahip olduguna inanıyorum.ve _1 yazanlarada teşekkür etmesi güzel bi davranış

DeRSaaDeT

Islambol
cyfts' Alıntı:
donanım için yeterli bilgiye sahip olabilirsin ancak mod olmak için gerekli olan "olgunluk, hoşgörü, saygı" yı sende görebilmiş değilim

+ demiştim ama daha zamana ihtiyacın olduğu kanaatindeyim o yüzden oyumu - olarak değiştiriyorum -1

HTML