a.modluk başvurusu

murat335

New member
arkadaşlar donanım bölümüne asistan mod olmak istiyorum eger tabi shranz arkadaşımızda benle calışmak ister ve orda tek başına herşeye yetişemedigini düşünüyorsa... şimdiye kadar elimden geldigince donanım bölümünde herkese yardım etmeye çalıştım .. bundan sonrada a.mod olsamda olmasamda devam edecegim
şimdiden tüm arkadaşlara iyi veya kötü olsun tüm görüşleri için teşşekkür ederim herkese iyi forumlar

react

Admin
Süper Moderatör
Doğru ve Güzel olan bu zaten
Görevlendirme olur veya olmaz aynı kararlılıkla devam edecek olmanı takdir ettim ;]
bazı arkadaşlara örnek olsun,
görüşüme gelirse şahsen o bölüme tek mod arkadaşın yetebildiğini düşünüyorum
bu tabi kendi görüşüm,yanlış anlama

pasaklı

New member
hatirladigim kadaryla sen siteye ilk geldiginde bi reklam yapma olayi yuzunden ban almistin.
bi kez banlanmis bir kisinin mod olmasi ne kadar dogru bilemiyorum onun icin -1

arfy

____yaNNNNN
PaSaKLI' Alıntı:
hatirladigim kadaryla sen siteye ilk geldiginde bi reklam yapma olayi yuzunden ban almistin.
bi kez banlanmis bir kisinin mod olmasi ne kadar dogru bilemiyorum onun icin -1
hataLar insanLar içhin ... herkesh hata yapar .... affetmekh büyükhLükhtür

murat335

New member
yok reklam yapmadım sadece ufak bir tartışma yapmıştık arkadaşla ...onuda arkadaşla msnede olayı cözmüştük....

murat335

New member
crazyquake' Alıntı:
evet haklısın arkadaşım gercekten orda cok hatalıyım öyle dedigim için ama arkadaşlada msnede görüştügümüzde epey özür dilemiştim.....forma ilk geldigim vakitlerdi haklısın tam olarakta ilk başlarda hackhelin büyüklkügünü bilmiyordum ama gercekten yaşadıkça nasıl büyük ve güzel bir form oldugunu gördüm.( paylaşımların yeri oldugunu gördüm)............ayrıyaten bu konuya degindigin içinde teşşkkür ederim ..

ALpMontana

КЯaL´da TaNıMaM КuяaL´da
http://www.hackhell.net/showthread.php?t=50960

bundan dolayı bende kınıorum eger ıs bunun okulundaysa bende SDÜ(suleyman demırel uni)de bılgısayar ogretmenlıgı 4. sınıfım we yıllardır bılgısayarcıdayım cunku abımın teknık serwısı war 14 yasında basladım bu ıse yasım 23 bende asistan modluga adayım :göz:

ηòŦiСέS

New member
alpoguzhan flood yapmısın bence Editle Msj i Bosuna smodları yorma kırıcı olabiliyorlar bazen ne se konuya Gecelim.

+1 Veriyorum

мєяωєм

New member
------мεяvεм------

firatay

>>>> ALESTA
Yapabileceğine İnanıyorum +1

by_kan

New member
bence daha yeterli değilsin ögrenmen gereken çok şey var. Zaten yeterince mod arkadaşımız var yakında herkes mod olacak ---1111111111111111111111 :( kusura bakma kardeşim

PRotype

Game Spider
O boLume FatalError Da Aday oLdu Ben Ona +1 Dedim Herkese Yardım Etmeye Calısıyor Sende oyLesin Sana da +1 İkinizinde HAkkında Hayırlısı Neyse o oLsun...

HTML