Aşkina Ve Kalbine Güvenenler Varmi?

magriman

Banned
Çiçeklere dökerdim.Onun yaşayamayacağı bir hayatı olmasa bile başga canlılar onun sayesinde yaşayacaktı.

[me|2wi$]

H & M
öyle bi ihtimal warmıqi = P sewgilimmi warqi suya dönüşsün :s sanırım bu konu bana göre degil : ) ama portakallı tang yapma olayı süperdi : ) EHE EHE

rampa

New member
onu güzel günlerin anısına buharlaşmasın diye buzluğa kor,3 gün yas tutar ve sonra dışarı çıkardım!su olmayacak birini arardım!dışarda bir hayat var!!!

firkete

Banned
büyük bir göle atar o gölüde mayalardım. etrafı yeşillik. güzel bir ev konduruduk eh artık gerisi bize kalsın

piCAsso_07

New member
soruyu soranı merak ettim nerden aklına gelmiş böyle ilginç bi soru bencede en mantıklısı dondurmak yoksa yok olup gidecek aman kimsenin aşkı su olmasın bu ne yaf böle

Cindy83

New member
Icine sigicak olsam surahinin icine dalardim:) ehh artik nefesimi tutabildigim kadar . Bakarsin bi peri gelirde beni su kucuk turuncu baliklardan yapar sihirli degnegiyle bizde happily ever after yasar gideriz:(

olivera

New member
Suyu cogaltanin bir yolu olsa bir küvete döker sonra o küvette o suyun içinde intihar ederim cigerlerim hava yerine onunla dolar ve sonunda gozlerim dünyaya kapanirken onu içimde hissederek göcerdim bu diyardan

Ama gel gör ki öle biri yoqki suya dönüşsün yalnızammmmm dostlar:p

stallone

New member
iSpiYonCu' Alıntı:
olm onu icimde hissetcem manyakmısın nesin asıl romantiklik bu... :p

sen genede editle msjı ;)

SENİN HESABA GÖRE İÇTİN KIZI MİDENE GİTTİ ORADAN BAGISAKLARA VE ORADAN İDRAR OLARAK TUVALETE VE KANALİASYONA NE AŞKMIŞ SENİNKİ BE:) :) :D :eek:ut:

HTML