Aşkina Ve Kalbine Güvenenler Varmi?

CHI€F

Kalpsiz
zuhaha' Alıntı:
:D :D :D ehüüüü süper yaaa :D ispiyoncuyla chief olayı bitirdi. :D

tabi aynı görüşümüz olacak hem aynı bölümde mod uz hemde kardesten öteyiz farklı düüşnecek halimiz yok biz ortağız ;)

editledim oldumu

iSpiK

Kadim Dost
ne ortisi olm o concon olayları bize gelmez kardeşiz işte ;)

GREAT İDEA

Banned
abdest alırdım mk :):) ,yok yok çiçek sulardım konuyu açan klişi ortalııı karıştırdı gitti yalnız cevap nedir peki

εگмεя

Fuzuli Üye
ahaha :) yorumlara koptum sabah sabah

aragorn27

New member
ben hiç bitmesin diye kavanoza kapatır saklardım ama bir zaman sonra bayatlar kokardı...
içmeye kalksam biterdi bir daha göremezdim....
buharlaştırıp içime çeksem çiyerlerim çürüdükçe o da benle çürürdü....buda olmaz.
denize boşaltsam orda buhar olsa ve sonra yağmur o da olmaz başka tenlere yağabilirdi....
sanırım tanrıdan benide o sürahiye çevirmesini isterdim belki böyle hiç ayrılmaz ve onu gereği gibi muhafaza edebilirdim......... dimi!!!!!:goz:

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Bende Okavanozun Içinde Su Olmak Isterdim Hep Yaninda .... eninde sonunda o su bir şekilde bitecek biterkende bende yanında onla birlikte gidiyor olacağım...

MAJESTE

Kadim Dost
bende boş bir sürahi olmak isterdim eğer sürahi olursam hala paylaşacağımız bir şeyler kalmış demektir ;)

aLoNe_GiRL

New member
ıste bu ya hackhelllıler bunlar ıste hepsı bırbırınden romantık askı anlayan ve olumune asık olan arkadaslar bravo ınanın bu cevabları radyodakıler bıle verememıstı helal olsun baska bır sey dıyemıyorum

bende sunu dıyecektım 1.allahıma bır balık olmak ıcın dua eder ve omrumun sonuna kadar onunla onun yanında olmayı dılerdımm 2. susuzluktan olecegımıde bılsem o suyu asla ıcmezdım
benım aklıma bu cevaplar gelmıstı ama buz dolabında dondurma fıkrıde mukemmeldı gercekten romantık ınsanlar bellı oluyor :goz:

ya nebıleyım ıcınızde okadar romantık olanlar varkı hemen bellı edıyorlar kendılerını cevaplarınız ıcın cokkk sagolun
bu arada yenı cevaplarda beklıyorum varmı ben daha romantıgım dıyen hadı bakayımmmm:eek: :cool: :hhman:

KOLAY GELSIN:sigara:

barpeacebar

New member
o an ilk önce toprak olmak isterdim.arkasından o suyun üzerime dökülerek çamur olmayı..birbirimize karışıp donmayı......

aLoNe_GiRL

New member
yorumlar gercekten cok guzel hatta su olunce son yudum suyum olsun dıyen arkadsım mukemmelsın hadı kolay gelsınn....

soysal87

New member
eger ben olsaydım sevdıgım yanımda bır suya donusseydı

1. bende balık olup ıcıne atlar bır omur boyu onunla olmak ısterdım

2. ıse bır saksıya cıcek dıker bu surahıdekı suyla onu sular ve ondan cok guzel bır cıcek olmasını saglardım ve kendımı yalnız hıssettıgım zaman onla dertlesmeyı onun o guzelım dallarını oksamayı ısterdımm ama sonrada o kuruyacak ama ben kurumaması ıcın elımden gelen herseyı yapardım.....

ALLAH KIMSEYI SEVDIGINDEN AYIRMASIN CANIM DOSTUM SENIDE OMUR BOYU MUTLU ETSINN ............:goz:

thatercan

New member
Sevdiğim kız yanımdayken bir sürahi suya dönüşecek olsa, o daha evrimini tamamlayamadan, onu kaybediyorum korkusuyla ben çoktan buhar olmuş olurdum...
bu durumda o da su olduğuna göre sorun kalmıyor çünkü bir gün o da buharlaşırdı ve birbirimize kavuşurduk...

samurayhiya

New member
eğer ki o nun su olama ihtimali warsa ben de ateş olmak isterdim ...
ben yakardım o söndürürdü ... ben onsuz o da bensiz olmazdı .... ama o yok ... ben varım .....bedenim erimek üzüre.....

HTML