Ağdaki PCleri Film İzler Gibi İzle - Hidden Camera 250x1 v2.29

cemsas

New member
ya özel hayat diye bişe kalmadı ya amacına uygun kullanılırsa iyi ama bazıları kullanmasını bilmiyor bu programları paylaşım için saol

Arpej

♪ iяяєpℓαc&#110
alper dostum crack numarasını nereye gireceğiz programda? çözemedim paylaşım süper

crackmi var serial mi tam hatirlamiyorum ama crack isre dosyayi prograim n kurulu oldugu dizine atip caliştir okadar serial var ise genelde help bolumnde register diye bolumde olur

ozerhan1

New member
kardeş ellerine sağlık,bişey sorayım sana bu program ile oağdaki pcleri izliyoruz ama kontrol edebiliyormuyuz merek ettim.yani istedğim de o pc ye girebilirmiyim.

sifujack

New member
şu crack nasıl çalışcak bireder biri anlatsın bi türlü olmadı her istediği seyi yazdım generate bastım ver miyo seriali bilen biri ayrıntılı anlatsın nolut

birjan

New member
kardeş bişey sorucam bn ilk önce yanlışlıkla Employee olarak kurdum kaldıramadım bi türlü snra bidaha Manager olarak kurdum şimdi tamamen pc den kaldırıcam 2 şekilide ama olmuyo Employee silinmiyo :S

brandeiss

New member
hocam öncelikle eline sağlık
Ancak ben sadece kendi bilgisayarıma yükleyip diğer bilgisayarları izleyecek program arıyorum.
Eğer elinde varsa vey yardımcı olursan sevinirim.

enkinn

New member
çok yararlı program, birşey sormam lazım.
izlenen kişi izlendiğini farkediyormu?
yani onun masaüstünü kontrol ederken farkına varıyor mu?
şimdiden teşekkürler..