99 oda korkacaksınız !!!

SickDreTh

Altın Üye
sıkıntıdan patladım:D:Dne bu bee:Dposet cay alıım bende lutfen varsa..

nirvana_el

New member
walla sonuna kadr geldim ses de sonses açıktı hiç korkmadım

:p walla sonuna kadr geldim ses de sonses açıktı hiç korkmadım
ya bişey sorcam korkmayanlar çay içebiliyomuydu:biggrin :durdurun

LyCoN

New member
ßunu baya bi veren oLmus sanırım cok kisinin hosuna qitmiş qercekten kopsept qüzeL detayLar hoş ama bunun ev versiyonu çok korkutu.. o da var ßurda LinkLerde..bence onu izLeyin

mehmet_deli

New member
höh be bunu ben önceden oynamıştım 47 ye kadar gelmiştim şimdi bidaha oynadım 26 da ses bile kaplı korktum valla adam zırt diye çıkıyo bi çizgi çekiyo :D neyse çay alayım ben en iyisi :D cay lütfen caycııı :D

sathariel

New member
LyCoN' Alıntı:
ßunu baya bi veren oLmus sanırım cok kisinin hosuna qitmiş qercekten kopsept qüzeL detayLar hoş ama bunun ev versiyonu çok korkutu.. o da var ßurda LinkLerde..bence onu izLeyin

ev halindekinde 5 oda var ve oyunn sonunda hakkaten kalpten ölme ihtimaliniz var...:goz: ayrıca bu oyun korkunç deil sadece görsellik açısından çok zengin başka bi özellii yoq bu kadar korkmyın herşeyden :vur

darkbaby

New member
yea ben sıkıldım fazla gidemedim tırsjak ne var onuda anlaamdım bendemi bişi var yuksa sizmi çok tırsaksınız :hhdil buarada çay için teşekkür ama bidahakine daha açık koyarsan sefinirim bide mümkünse 7 şekerli olsun sütlaç hesabı

ra.tita

New member
güzel resimler fena diiil... ama çook sıkıcı oldugu için tamamını izleyemedim ayrıca hiiiç korkmadım ... ama saolasııınn...... teşkürler.

HTML