[+18] Geyikler Bölümü Şikayet / İhbar Hattı !

I_PeNTaGRaM_I

New member
O konuyu ben açmıştım. Çok ciddiye alıcanak bişey deği ama rahatsız olduysanız sileyim o bölümü..

Edit: Zekat ile ilgili kısmı kaldırdım.. Espri çok komikti ama neyse sustum..:melek

Leke

Altın Üye
Yabancı üyeler bazen böyle yapıyor .
Malesef önüne geçemiyoruz .
Adamlar +18 göründe Adult film paylaşıyor Bir Türlü öğretemedik adult bölümü ve kurallarını .
Konu silindi .

OquzZ>BLasT

»ßo®ηo√aLı»
ya konu acıyom 1 gün dolmadan kapatılıyo ne biçim iş anlamadım gece açtıgım konu sabaha siliniyo baya bi kişide beyeniyo anlmadım neden siliniyo açtıgım konu 3-5 saatte bu kadar talep görüyosa 1 hafta dursa neler olur kim bilir AçıkLama PLs

Leke

Altın Üye
ya konu acıyom 1 gün dolmadan kapatılıyo ne biçim iş anlamadım gece açtıgım konu sabaha siliniyo baya bi kişide beyeniyo anlmadım neden siliniyo açtıgım konu 3-5 saatte bu kadar talep görüyosa 1 hafta dursa neler olur kim bilir AçıkLama PLs
Verilen konuları paylaştığın için konun kapatılıp geri dönüşüm kutusuna taşınıyor .
Paylaşılan konular tekrar tekrar açılamaz .
1 Konu 1 Kere paylaşılır forumda .

revolation

яєѕυяяє¢тιση ιηѕαηє ρєяѕση мσ∂

revolation

яєѕυяяє¢тιση ιηѕαηє ρєяѕση мσ∂
http://www.hackhell.com/18-geyikler/
Hackhell Forum » Geyik & Mizah & Eğlence » [+18] Geyikler

konu çöpe taşınmış ama yönlendirme izi kalmış :D yönlendirmeyi de silebilir miyiz lütfen :D
konu 1. sayfada çıkıyor :D hatta konuyu silince bu mesajıda silebilirsek sevinirim :D

Konu: Tasindi: Ve mutlu son! Emre [HeLLFire!] ibne olduğunu kabul etti!!