11 sayısı ve ilginc tesadufler? Cok İlginc

sherlock_holmes

New member
Muhteşem Paylaşım Ellerine sağlık... keşke 100 tane teşekkür atabilseydim.. seviyorum böyle paylaşımları

x_secret_x

New member
İlk mesaj yazan mal arkadaşlar, sayfa 1 dekiler, hiçmi kafanız çalışmıyo, mükemmel bi anlatım olmuş ve sonunda uçak ikiz kuleler ölüm ve yahudi simgesi var
Ulan ne odun insanlar var, bilmeden konuyu açan adamla dalga geçmişler

ssteel

New member
1)George W. Bush:11 harf(washington olunca 20)
2)11 numarali ucus 92 yolcu tasiyordu 9+2=11 (9*2=18 9/2=4,5 9-2=7 ee?)
3)Ucus numarasi 77 olan ve kuleye carpan ikinci ucakta 65 yolcu bulunuyordu 6+5=11 (7+7=14 demekte gerekirdi e 6+5=11 içinde 2.örnek geçerli)
4)Olay 9 eylulde yani 9/11 de meydana geldi 9+1+1= 11(yapanın mantıgına göre 9 ile 11'i toplamak gerekir 9+11=20)
5)911 ayni zamanda Acil Servis numarasidir 9+1+1=11(ne alaka,ayrıca 9*1*1=9 mesela)
6)9 Eylul’den sonra yilin sonuna 111 gun kalir(111 in 11 le matematiksel bir alakası yok yazarın mantığına göre 11*11=121 yada 1+1+1=3)
7)Madrid’teki 3/11/2004 te meydana gelen terrorist saldirisi ikiz kulelere olan saldirilardan 911 gun sonra meydana geldi(uff uzatmıyorum)
8)peki devami sizce tesadufmu?
Bildiginiz gibi Amerikanin sembolu kartaldir(neye göre);
.Kuranda (9:11) numarali ayet derki; Arapogullari’ndan biri zalim Kartali uyandiricak.Zalim kartal ofkesini Allah’in topraklarindan(arap topraklari) alicak.Insanlar caresizlik icinde olaylari izlerken bircok insan Kartal’in yaptiklarini sevincle karsilicak.ve en sonunda baris gelcek.(ayet numarasina bakin)
"9 et-TEVBE
11. Fakat tevbe eder, namaz kılar ve zekât verirlerse, artık onlar dinde kardeşlerinizdir. Biz, bilen bir kavme âyetlerimizi böyle açıklıyoruz."

9)2. Icine buyuk harflerle Q33 NY yazin. (bu kulelere carpan ilk ucagin havaalanindaki kapi cikis numarasi)bu bilgi ne kadar gerçek?
son olarak bilim süreklilik gerektirir..
bir ikincisi Kuran-ı okumayan kimse cidden o ayet var sanır...Ben böyle bir ayet görmedim varsa düzeltin arkadaşlar...

gerekli cevabı vermiş arkadaşa teşekkür ediyorum ;)

whiskyn8

New member
hayatimda duydugum en sacma sapan sey, buna inananin aklindan suphe ederim. raslanti bile degil, ayni seyleri baska bi sayi icin ugrasin gene bulursunuz

cemill_efe

New member
Aynen arkadaşlara katılıyorum o kadar aptalca hareketler yapıyorlar ki o uçağı mesela text de 11 e uygun yapmak için amma da uğraşmışlar.yok onu yap bunu yap bırakın böle salaklıkları aklınız varsa

GK6789

New member
hmm demek ondan 2012 son diyolar.

ey benim cahil halkım; buna bir türk'ün kafa yoracağını mı sanıyorsunuz? ingilizcedeki afganistan, yani Afghanistan 11 harflidir. ayrıca uçak şeysindeki yıldız satanist sembolü değildir, satanist sembolü olduğuna inanılan yıldız 5 köşelidir ve şeytandan korunma amacıyla kullanılır -eski inançlara göre tabikide- , yahudilerin sembolü olan hz.süleymanın mührü ve aynı zamanda da davut yıldızı 6 köşelidir içiçe geçmiş 2 üçgenden oluşur.

GebzeLi

Altın Üye
bu kodun o gün düsen uçaklarin uçus kodlariyla bir alakasi yoktur. o gün düsen uçaklarin uçus kodlari söyledir:

ual175 - united airlines flight 175
aa011 - american airlines flight 11
aa077 - american airlines flight 77
ual093 - united airlines flight 93

uçus kodu olmadigi ispatlanir ispatlanmaz, q33ny'nin bir tail number, yani o uçaklardan birinin faa'deki kayit kodu oldugu soylenir. fakat 11 eylül saldirilarinda kullanilan uçaklarin kayit kodlari yukaridaki sirasiyla su sekildedir:

n612ua
n334aa
n644aa
n591ua

bunun da dogru olmadigi kanitlaninca, q33'ün kuran'dan bir sureye veya ayete isaret ettigi, microsoft'un 11 eylül saldirilarinda payi oldugu gibi bir sürü söylem daha ortaya atilir...

ancak, q33'un new york city otobus sisteminde bir hat oldugu ve bu hattin tek bir terminal haric la guardia havaalaninin tum terminallerine gittigi dogrudur: MTA/New York City Transit - Travel

Ata Can

Banned
Hurafenin nerden geleceği belli olmuyor...İnsan istedikten sonra her şeyi her şeye benzetir . Özeliklede ben damacanayı bile nazlı ılıcağa benzetebilirim ...

seloboy

New member
bu konu benim bakış açımı biraz değiştirdi doğrusu... yani şöyle oldu;

her insanın kaderinde belli yollar vardır. insan hangi yolu isterse ordan gider. örnek, ben büyüyünce doktor olcam. ama öğretmen de olabilirdim... benim düşüncem böyleydi.

ama şimdi biraz kuşkulandım, yoksa benim kaderimde sadece doktor olmak mı vardıda ben doktor oldum... yani istesemde öğretmen olamazmıydım..

demekki her şey önceden yazılmış ve bizde bu yazılanları mı yaşıyoruz. sizcede öylemi?

(ikiz kuleler yapılmak zorundamıydı.. yada ikiz kulelere saldırı olması ven kuleler yıkılmak zorundamıydı. dünyanın kaderinde bu varmıydı da mecbur bir şekilde ikiz kuleler inşaa edildi ve zamanı gelince yıkıldılar.. falan filan beynim döndi :)

op.me

New member
HASTALIK :d bi arkadasımdada var bu ama o 17 ye bağlıyo her bi şeyi filmdede 23 e bağlıyolardı