11 sayısı ve ilginc tesadufler? Cok İlginc

robben07

Banned
11 sayısı ve ilginc tesadufler?

York City 11 harften olusur
-Afganistan 11 harften olusur
-Ramsin Yuseb (1993 te ikiz kuleleri tehdit eden teroristin adi) 11 harften olusur
-George W. Bush 11 harften olusur
Bunlar tesaduf olabilir evet, peki ya asagidakiler?

-New york, Amerika’nin 11. eyaleti
-ikiz kulelere carpan ilk ucagin ucus numarasi 11 di
-11 numarali ucus 92 yolcu tasiyordu 9+2=11
-Ucus numarasi 77 olan ve kuleye carpan ikinci ucakta 65 yolcu bulunuyordu 6+5=11
-Olay 9 eylulde yani 9/11 de meydana geldi 9+1+1= 11
-911 ayni zamanda Acil Servis numarasidir 9+1+1=11
-9 Eylul yilin 254. gunudur 2+5+4=11
-9 Eylul’den sonra yilin sonuna 111 gun kalir
-Madrid’teki 3/11/2004 te meydana gelen terrorist saldirisi ikiz kulelere olan saldirilardan 911 gun sonra meydana geldi

peki devami sizce tesadufmu?
-Bildiginiz gibi Amerikanin sembolu kartaldir;
.Kuranda (9:11) numarali ayet derki; Arapogullari’ndan biri zalim Kartali uyandiricak.Zalim kartal ofkesini Allah’in topraklarindan(arap topraklari) alicak.Insanlar caresizlik icinde olaylari izlerken bircok insan Kartal’in yaptiklarini sevincle karsilicak.ve en sonunda baris gelcek.(ayet numarasina bakin)

Simdi sira asil ilginc olanda

1. Bilgisayarinizda en basitinden yeni bos bir windows .txt (text) NOT DEFERİ dosyasi acin.
2. Icine buyuk harflerle Q33 NY yazin. (bu kulelere carpan ilk ucagin havaalanindaki kapi cikis numarasi)
3. Q33 NY un uzerini kopyaliyormus gibi aydinlatin (highlight)
4. .txt (font size) sayfa ayarlarindan yazinin boyutlarini buyutun ve 48 e ayarlayin
5. ve son olarak yazi cesidini wingdings olarak degistirin

αѕ!_υє_мαυ!

όℓυ ∂σgмυ$ &
ilginçmiş ama

istedikten sonra herşeyi herşeye baglar ve benzetir insan oglu

din istismarı ve dini kullanma amacıyla bunu bile yaptılar

america ve mallarına karşı koyalım ama böyle saçma sapan diil

alperkm

New member
ya arkadaşım bu yaptığın nedir şimdi herşey 11 e mi bağlı yani çok saçma bişey bence

aysenur83

New member
Iyyyggghhh!!! Bu ne be? Dediğini yaptım saf saf ve çıkana bak. Bööööööööööööööööööö:)

1001Design

330i ///M3 Design
komik ötesi
paylasim icin sagol

sonsuzluğa

Moderator
manigatör' Alıntı:
ne çıktı merak ettim ama korkuyorum kötü bişey mi acep

korkacak bi şey yok arkadaş ama gerçekten çok ilginç bi dene :D

asetin_kiz

New member
özellikle bi konu hakkında araştırma yapsanız bu kadar tesadüf olmaz ya, ama kim ne alaka aramışta bulmuş hayret vede maşşallah:)

tavukçiftliği

New member
1)George W. Bush:11 harf(washington olunca 20)
2)11 numarali ucus 92 yolcu tasiyordu 9+2=11 (9*2=18 9/2=4,5 9-2=7 ee?)
3)Ucus numarasi 77 olan ve kuleye carpan ikinci ucakta 65 yolcu bulunuyordu 6+5=11 (7+7=14 demekte gerekirdi e 6+5=11 içinde 2.örnek geçerli)
4)Olay 9 eylulde yani 9/11 de meydana geldi 9+1+1= 11(yapanın mantıgına göre 9 ile 11'i toplamak gerekir 9+11=20)
5)911 ayni zamanda Acil Servis numarasidir 9+1+1=11(ne alaka,ayrıca 9*1*1=9 mesela)
6)9 Eylul’den sonra yilin sonuna 111 gun kalir(111 in 11 le matematiksel bir alakası yok yazarın mantığına göre 11*11=121 yada 1+1+1=3)
7)Madrid’teki 3/11/2004 te meydana gelen terrorist saldirisi ikiz kulelere olan saldirilardan 911 gun sonra meydana geldi(uff uzatmıyorum)
8)peki devami sizce tesadufmu?
Bildiginiz gibi Amerikanin sembolu kartaldir(neye göre);
.Kuranda (9:11) numarali ayet derki; Arapogullari’ndan biri zalim Kartali uyandiricak.Zalim kartal ofkesini Allah’in topraklarindan(arap topraklari) alicak.Insanlar caresizlik icinde olaylari izlerken bircok insan Kartal’in yaptiklarini sevincle karsilicak.ve en sonunda baris gelcek.(ayet numarasina bakin)
"9 et-TEVBE
11. Fakat tevbe eder, namaz kılar ve zekât verirlerse, artık onlar dinde kardeşlerinizdir. Biz, bilen bir kavme âyetlerimizi böyle açıklıyoruz."

9)2. Icine buyuk harflerle Q33 NY yazin. (bu kulelere carpan ilk ucagin havaalanindaki kapi cikis numarasi)bu bilgi ne kadar gerçek?
son olarak bilim süreklilik gerektirir..
bir ikincisi Kuran-ı okumayan kimse cidden o ayet var sanır...Ben böyle bir ayet görmedim varsa düzeltin arkadaşlar...

tavukçiftliği

New member
8)peki devami sizce tesadufmu?
Bildiginiz gibi Amerikanin sembolu kartaldir(neye göre);
.Kuranda (9:11) numarali ayet derki; Arapogullari’ndan biri zalim Kartali uyandiricak.Zalim kartal ofkesini Allah’in topraklarindan(arap topraklari) alicak(türkçesini bile doğru yazmamış).Insanlar caresizlik icinde olaylari izlerken bircok insan Kartal’in yaptiklarini sevincle karsilicak(daha ne diyim).ve en sonunda baris gelcek(bari gelecek yazsaydın).(ayet numarasina bakin)

Kuran-ı Kerim anlatımı bukadar basit değildir yaa sinir oldm..
uyanın ey ahalii adamların bu yazdığına Kuran'da diye inanlar var yahu...
bunu yazıpta ortaya sunana lafım paylaşana değil ...

Ozcann

New member
ya süper bişi gerçekten word pad dan yaptım uçak 2 kule mi ne belli olmayan bişey ölüm işareti (kuru kafa) ve şu satanist işareti gibi bişey çıktı süper

ikRa

Banned
tavukçiftLiği arkadaşa teşekkür etmek Lazım oLayı iyi açıkLamış
bide o not defteri hilesini çok tuttum imkanım oLsa Q33 NY i araştırmak isterdim