%100 ORJİNAL WİNDOWS 7 Aktivasyon Derdi yok -TEK DVD- İstediğiniz Sürümü Seçip Kurun

delici33

New member
ustam eline koluna ayağına klavyene mausuna sağlık.indirdim dvd ye çektim.ama bi sorum olacak cevaplarsan sevinirim. güncellemelerde herhangi bir sorun yaşanıyormu?????????yanı butun guncellemelerı yakalanmadan sorunsuz yapıyormu?????yorumların hepsini okudum tam olarak bi yanıt bulamadım.senın agzından duyayım dedım.bırde guncelleme yapmasakta calısırmı??????yanı bılgısayaa hıc ınternet yok.bu nedenle hıc bır guncelleme yapılmayacak.bı sorun olurmu????ha bırde 32bit için x86 yuklenıyor degilmi???tekrardan cok teşekkur ederım paylasım ıcın.

delici33

New member
nurettin kardeş yukardada sormuşum ama cevap vermemişin.bu butun guncellemeleri yapiyormu.bazı guncellemeler war kapalı duruyor.(windows 7 güncelleltirmeleri (KB971033), service pack1 gibi).bunlarıda guncelleyelim mi yoksa kapalımı kalsın.su yazdıgım sonu 33 ile biten guncelleme ıcın orjınal olmadıgı yakaladını okumustum.bunda bır sorun olurmu.cevabını beklıorum.kolay gele.

nurettinya

New member
arkadaşlar sp1 dahil korsanı yakalama güncelleştirmeleri dahil alayını yükleyin hiç bir şey olmaz ben kullanıyorum sp1 e yükseltim aynı sistemi bende kullanıyorum bi hatayla karşılaşırsam bilgilendiricem sizi ama yaklaşık 1 sene 1,5 senedir bir problem yok

medieva

New member
Yedek indirme bağlantıları ile asıl indirme bağlantıları birbiriyle uyumlumu? Hangi indirme sitesinden başladıysak ordan mı devam etmek gerekir?

nurettinya

New member
hitfile ile turbobit bağlantılıdır aynı firmanın hitfile a upload yaparken aynı anda turbobite de yüklemiş oluyosun ben şimdi fileserve de upload ediyorum konuyu yani bütün linkler uyumlu sonuçta.

delici33

New member
nurettin kardeş çok saol gerçekten iyi çalışıyor indirdim kurdum butün güncellemeleride yaptım bi sorun çıkmadı.tam istediğim şeydi.aktivasyon gerektirmeyen katılımsız(orjinal) ve bütün windows sürümleri bir arada.indirecek olan arkadaşlara bir referans olsun die yazıorum.tekrardan teşekkürler.bn lenovo ve toshiba marka bilgisayarlara kurdum aktivasyonda sorun olmadı.

heraclia

New member
bende indirdim kurdum ama 30 gunluk deneme diyor ve 2 gunum kaldı. Urun anahtarını aktivleştirin diye bir yazı cıkıp duruyor?

delici33

New member

nurettinya

New member
problem yaşayan arkadaşım 32 bit mi 64 bit mi kurulum yaptın ayriyetten kurulum yaparken cd key girilen kutucu tikleme men lazım bi problem olmuyor ve internetin takılı olmamalı

heraclia

New member
problem yaşayan arkadaşım 32 bit mi 64 bit mi kurulum yaptın ayriyetten kurulum yaparken cd key girilen kutucu tikleme men lazım bi problem olmuyor ve internetin takılı olmamalı
64 bit ultimate kurdum net olayını hic hatırlamıyorum
kardeş yorumlara bakarsan bazı pc lerde bu oluyormuş.istersen crackler war sitede.en çok kullanılanlardan birisi bu. bi bak istersen link veriom bura.

http://www.hhportal.com/windows-7/640437-windows-7-aktivasyon-kirildicrack-iceride.html

ama sen yinede bi nurettin kardeşe sor istersen kolay gelsin!
sağol bakayım

nurettinya

New member
arkadaşlar güncelleştirmelerin hepsini aynen yükleyin hiç bir problem yaşamazsınız sp 1 ve sonrası dahil hepsini yükleyin sorunsuzdur.