1 dakikada 1000 kelime okumak isteyen buyursun

mineleus

New member
ya sürekli calısarak dediği gibi oluyo ben de de var öyle bir cd calısınca oluyo gercekten ama inatcı olmak lazım

bulut7655

New member
Hızlı okuma metinden metine türden türe değişir. Şiiri çok hızlı okuyamazsınız. Duygularınıza hitap eden metinleri çok hızlı okuyamazsınız. Düşüncelerinize hitap eden metinleri çok hızlı okursunuz.

DİAMOND

New member
Hızlı okuma metinden metine türden türe değişir. Şiiri çok hızlı okuyamazsınız. Duygularınıza hitap eden metinleri çok hızlı okuyamazsınız. Düşüncelerinize hitap eden metinleri çok hızlı okursunuz.
Gerçeketen öyle, her metin hızlı okunamaz. Hele şiirler... Ama düşüncelere hitap eden metinler bir istisna değil bence. Çünkü üzerinde düşünülmesi gerekir... Ders kitapları da bu yöntemle okunursa anlaşılır mı bilmiyorum.

Hızlı okunacak metinler sanırım gazetelerdeki haberler, belki romanlar, gündelik basit işle ilgili bazı belgeler olabilir diye düşünüyorum. Ama çok ciddiye alınıyor bu hızlı okuma işi, kursları bile var...

kutsalsevgi

New member
Bence çok Faydalı Bir Program.kendini Yeniden Keşfetmek Isteyenler Bu Programı Mutlaka Indirmeli:)teşekkürler

HTML