1 dakikada 1000 kelime okumak isteyen buyursun

gzkcy

New member
1 dakikada 1000 kelime okumak isteyen buyursun

Evet arkadaŬar 1dk da 1000 kelime okumak mümkün ašĄ?da verdiĩm cd yi eeĥr 21 gün düzenli olarak çalıń?rsanız 1dk da çok rahat bir ťkilde 1000 kelime okuyabiliyorsunuz.

Verdiĩm dosyayı rar dan çıkardıktan sonra çıkan dosyaları bir cd ye kopyalayın ve çalıŭaya baŬayın. yok eĥr cd ye kopyalamadan bilgisayar üzerinde çalıŭak istiyorsanız rardan çıkardıĄ?nız dosyalardan "main" dosyasını çift tıklayıp çalıŴırın eĥr explorer activex denetimini engellerse siz izin verin ve çalıŭaya baŬayın

Dediĩm gibi eĥr bašrılı olmak istiyorsanız 21 gün düzenli olarak 15 dk ayırmanız yetecektir. Zaten 1. hafta sonunda hızınızın artıĄ?nı sizde fark edeceksiniz
Eĥr kitap okumayı seviyorsanız mutlaka deneyin. 2 saatte 300 sayfalık bir kitabı çok rahat bir ťkilde bitirdiĩnizi görecek ve buna sizde šń?racaksınız. Hem bu hızınızı görünce okuma merakınız iyice artacak ve bir kitap kurdu olmaya baŬayacaksınız.
Hem bunun faydası sadece kitap okumda deĩl insanın dikkatini önemli ölçüde artırıyor bir caddede yürürken daha önce hiç dikkatinizi çekmeyen ťyleri görecek ve šń?racaksınız aaa bu buraya ne zaman gelmiŠdiyeceksiniz belkide o sizin yeni gördüă?nüzü zannettiĩniz varlık yıllardan beri orada duruyordur. ama siz dikkatli bakamadıĄ?nız için onu yıllardır farketmiyordunuz. bu anlattıklarım size saçma gelebilir ama gerçek bu programla bakıŠaçınız geniŬeyecek ve dikkatiniz daha da artacaktır.
deneyin görün bana hak vereceksiniz

http://rapidshare.com/files/56011415/Hizli_okuma_Teknikleri.rar

cemparator

New member
eer gercekse elinden operm walla dikkat problemi var yavasta okuom ins duzelr bunun sayesnde :)

jeepers

New member
Kesin 1 dk da 1000 kelime okuyacaksın diye bir şey yoq qi.
Olay göz kaslarının ne kadar hızlı hareket ettiğinden dikatini kitap okurken okuduğun metine ne kadar verdiğine göre deişiyor.
Mesela 1 satır okudun, anlamadın ve ya gözün başka bir şeye takıldı ve aynı satırı tekrar tekrar okudun. Böyle okursan dakikada 1000 değil 500 bile okuyamassın.
Ben suan normal okuyarak 600 civarı okuyorum ama en azından 160k sayfa okumusluğum var. Ne kadar çok okursan o kadar hızlı okursun.
Ama yine de bu tür programların da göz kaslarının hızlı hareket etmesini sağlamak ve metni tek okuyusta anlamaya yönelik büyük yardımı dokunuyor.
Paylaşım için teşekkürler.
Bu arada eğer ii bir okuyucuysan tabi bu herkezde olmaz 2k seviyesine bile çıkabilirsin.

1sc0rp!tX

Altın Üye
Denemek Lazım..

lostpearl

New member
vallah ben buna benzer bi programla çalıştım gerçekten bir hafta içinde normal okumamın nerdeyse 3 katını yakaladım ,faydalı program bu bence buda güzel eline sağlık kardeş

ALIBURAKYE

New member
gzkcy kardesım sen super bır ınsansın bu paylaşım net hayatımda karsılastığım en guzel ve en super paylaşım. sana 100 uzerınden 100 bundan sonra takıpcınım çalışmaların devamını beklıyorum

diean

Banned
valla cok iyi olur hukuk kitapları oku oku btmio çünkü..bide okuduğumuzu anlarsak süper:s

alpersado

New member
arkadaş sen reklamcı ol bence.vallahi indirmeyecektim yazını okuyunca indirmeye karar verdim eline sağlık

HTML