Şikayet/İhbar Hattı

degazor35

TÜRK oğlu TÜRK

ℓσя∂

Altın Üye
HUT Bölümüne eskisi gibi önem verilmiyor galiba. Eskiden kuralına göre konular açılıdı, az önce bir kaç konuya baktım ve Hut Programlar Bölümünde bi kaç program indirdim, ama dosyalarda hhportal'a dair hiç bir şey yok. Hut ' ta konu açmak için rar pass ya da sitenin reklamını yapmak gerekmiyor muydu? Yoksa kurallarda değişiklik mi oldu?

İyi forumlar.

degazor35

TÜRK oğlu TÜRK
zamanın varsa lütfen gel bana yardımcı ol, en azından tek başıma upload yapmak zorunda kalmam :)
bu kadar önemseyenler varsa Hackhell Uploader Team 'a Uploader alınacaktır ... yerden bize bildirsinler ki uploader team devam etsin :)

lütfen lord, biraz daha iyi bak siteye kaç kişi kaldı eskilerden ?
lord'un sitemini bende yapmıştım ama içimden :)

bu konuda sana tamamen katılmakla birlikte son zamanlarda program indirirken hatimde beraber inmiyor değil hani,içinden ne çıkacak? sorusu hep muamma.

Lakin,şikayet edebiliyorsak yardım da edebiliriz düşüncem var ama bu uploaddan ziyade paylaşımların denetlenmesi yönünde olabilir.İşiniz zor farkındayız.

O yüzden kolay gele, eski hackhell geri heleeeee :w00t:

degazor35

TÜRK oğlu TÜRK
geçen günkü database error :) probleminden sonra sayfalar çok geç açılmaya başladı,hadi mozilla dan dedim ama safari yada chrome de aynı geç oturma sorunu var.Hızım 6 mbit sabit...Bana özel bir sorunmudur?Genelmidir?

medieva

New member
Sayfalar çok geç açılıyor, üç farklı tarayıcıylada denedim en hızlı cromla açılıyor oda 22 saniyede açabiliyor ...