Şikayet/İhbar Hattı

64general1

New member
Türkiye Cumhuriyeti Anayasası,yasalarımız ve forum genel ve bölüm kuralları gözönüne alınaraktan serbest kürsü şikayet bölümündeki şikayetlerimin takip edilmesini rica ediyorum.Ben bölüm modunun etki altında kaldıgına ve yanlı kararlar verdigine inanıyorum.İncelenmesini talep ediyorum.

RuTH

Altın Üye
Çözüme kavuşmadığını düşündüğünüz şikayetlerinizin linkini de verirsenin
işimiz daha kolaylaşacaktır

profdrutku

New member
Moderatör Arkadaşlar Sitenizi Ilk Girdiğim Anda Açılan Reklam Bannerlarından Birinde Trojan Var.her Sitenize Girmeye çalıştığımda Virüs Taramam Bangır Bangır Bağırıyor.lütfen Bu Trojanlı Banner ı Kaldıralım.hackhell Ailesine Böyle şeyler Yakışmaz Hemm Değilmi.şimdiden Kolan Gelsin.iyi çalışmalar Bye Bye

RuTH

Altın Üye
İçin rahat olsun problem yok ;) anti virüs programından kaynaklanıyor

Elasis

New member
karqta isimli üyenin açtığı çoğu konu incelendiğinde form siyaset bölümü bünyesinde ayırcı düşmanlığa sebebiyet verme, insanları bölücü nitelikler taşıma, kutuplaşmaya sebep vermektedir. Açtığı konular genelde din odaklı olmaktadır. Malum dini konularda hasas olan formda ki arkadaşlarımız, gereksiz mesajlaşmalara ve birbirilerine hakaretlere küskünlüğe hatta forma bir daha girmiyerek formu genç arkadaşlarımız protesto etmekteler. Formda ki modlarla ikili polimiğe girerek. Şikayet&ihbar başlığını şikayetleri ile fazlasıyla işgal etmektedirler. Bu bağlam da bu üye için daha ağır cezalar verilerek yaptırım uygulanmasını talep ediyorum. Yöneticilerin cevaplarına şimdiden teşekkürler....

HTML