Şikayet/İhbar Hattı

infatuate

İstirahatte
kardesım ıkıdebır nıye engellıyorsunuzda adamın asabını bozuyorsunuz ya alla alla
dıledıgı gibi konusamayacaksa ınsanlar o zaman formu kapatıp gidin yada boyle konuların acılmasına ızın vemeyın yazdıgım seylerı ıyı okuyup anlam cıkarırsan kımseye kufur yok orada gotunu basını acma kelımesınıde bır deyım bunu anlayamıyacak kadar gerımısınız ya bır sahsa karsılık kufurmu var yada hakaretmı var yazılanlarda bunu anlamaymıyormusunuz tek tekmı soyleyelım hayret bısısınız ya adamı sınır edıyorsunuz
hem madem bısı dıyeceksınız bırakında savunmamızınıda yapalım ona gere sen benı engelleyınce ben san nasıl yazacam ıkıdebır kendıme nıckmı alacam bişiyi soyluyorsan cvpınıda bekle ben burada bır acıklama beklıyorum sen tutmus benı engellıyorsun
ben yazdıklarımı okudum hala bır sakıncasını goremıyorum ve sızden bır acıklama beklıyorum aynen yazdıgım gibi yıne soyluyorum buna bır cvp verın gotunu basını kelımesı yuzundenmı yoksa muslumanlıgı savunmam yuzundenmı engellendım bunu acıkla kardesım bana tekrar oku deme ne yazdıgımı gayet ıyı bılıyorum esas sız tekrar tekrar okuynda bısıler anlayın
ne kadare meraklısınız mılletın gotune bılmem neresıne bakmaya ya acında kendı gotunuze bakın
forum içinde ahlak kurallarına aykırı kelimeler kullanmak yasaktır, bunu anlayabilmen için farklı olarak ne yazmalıyım sana ? Lan kelimesi yüzünden bile ceza alırken üyeler sen gelmiş neyin hesabını soruosun ?

ayrıca clone üyelik yasaktır, 5dakika sonra bu üyeliğinde yasaklanacak, tekrar clone üyelik alıp gelirsen gerçek üyeliğini de sınırsız cezalandırıcam haberin olsun ..

ruhiisci

New member
yeni mesajlar'a tıklıyoruz bissürü oyun geliyor karşımıza. üstteki üyenin avatarı, üstteki üyenin kişiliği, üstteki üyenin ebesi.....

yeter artık yaw.

hayatımız oyun olacak.

ChaMuR

Altın Üye
arkadaşlar sonuçta burası forum sitesi,kimin nereye mesaj atacagına karısamayız ki..
ayrıca gecenin bu saatinde uyanık olanlar sohbet için o bölümlere daha sık uğruyorlar,buda gayet normal,gündüz bu kadar yoğun olmaz zaten..
iyi geceler sizlere..

HTML