Şikayet/İhbar Hattı

RuTH

Altın Üye
Etkiye tepki doğması doğaldır DeeR
Mesaj editlendi...

DeeRPaRtY

IRC Operator
ßen Onun Ki$iLiğine Hakaret Etmedim :)

Etkiye Tepki OLayıysa ßenimde Ona Hayvan vb. KeLimeLer KuLLanmammı Gerekiyor..? :)

Te$ekkürLer iLgin için :)

64general1

New member
Vtnsvr serbest Kürsüde bir konu açıyor ki vtnsvri bilirim kendisini bilen bir arkadaşımdır.http://www.hackhell.com/showthread.php?t=452742 linkte "Müslüman mısınız, abd-i memlûk(köle) mu?" ve her zaman oldugu gibi forumun organize olduklarına inandıgım bir grup başlıyorlar konuyu sabote etmek için çalışmalara ve vtnsvr ve yazarı karalamaya;
post 2
€rd@ls10;3235831' Alıntı:
Sizin kendi fikriniz de yok ki
Yaşar Nuri ÖZTÜRK' ten almışsın foruma eklemişsin...

Kopyaladıklarınızı ,inanmıyorum okumuyorsunuz bile siz.....
Post 3
أĸяα;3235835' Alıntı:
Yaşar Nuri bırak poLim yapmayı
Senin fetva makamLığın bitti
Siyasi enteL dönemin başLadı
daLgana bak bir yay bir kaç ok aL tavsiyem aLtıdır
Dağda ormanda geyik peşinde koş bu konuLar aşar seni artık!
Post 4
€rd@ls10;3235840' Alıntı:
Zaten Yaşar Nuri denilen zevat parti kurup boyunun ölçüsünü almadı mı??
Post 5

ALLAH kuluna hakim kulu heykellerin der necip fazıl....bize kula kulluk isnadında bulunan vatansvr nikli vatansrler..biz kula kul ıolmadık hiçbir zamanda siz niye putlara kulsunuz onu açıklasana..bzim kulluk inancımız şüphe götürmez şirk lik anlayışıyla kula eğilmekten geçmez,,ama siz particilik kemalizmcilik,pulculuk darbecilik,koministlik,laisizm,..şu izm bu izm bir sürü beşer insan formatına göbekten kulsunuz .bunları bir yazsana sen ...bırak milletin diniyle uğraşmayı inandığın değeri söyle senle onldan sonra yazalım,,(bu konulara yazacak sağduyulu arkadaşları sakin olmaya mümkünse vatnsvr ,karqta general64 nikleriyle ağzı dalaşına girmemlerini tavsiye ederim .çünkü dininize sövemeye yer arıyorlar sövdürmeyin boşverin yazmayınn..onların dini üç kuruşluk beşer nizamı çünkü ama siznki bir olan tek olan ALLAH IN DİNİ..BUNU UNUTMAYIN
Post 7
€rd@ls10;3235875' Alıntı:
Adamlar tahrikten başka konu açmıyolar.Amaçları üç-beş kişi ortalık karıştıtmak .Kendi fikirleri yok ki tartışacaksın.
Görüldügü gibi forumda paylaşım ve tartışmak için konu açan ve Vtnsvr bugün kendisiyle görüşmemde bir çok sataşma yazısının Volkan tarafından silindigini belirtiyor bana antiparantez belirteyim.Sonuçta;hep aynı üyeler tarafından yine bir çok arkadaşın maruz kaldıgı muameleye maruz kalınca dayanamıyor ve

Vtnsvr´isimli üyeden Alinti
"Sataşmayın ulan.Yorumunuz varsa konuya yapın." diyor ki yukarıdaki bahsi konu arkadaşlar hep forumun ihlal ettikleri "Herkes din, dil, ırk, mezhep gibi unsurlar bakımından esittir.Bunlara yonelik artniyetli yaklasım satasma,horlama vb. yönelik mesajlar göndermek ve materyaller kullanmak yasaktır".3. maddesine kendisi agzını açıncaya kadar müdahale etmeyen Volkan,vtnsvrin oltaya geldigine inanıyor ve devreye giriyor ve vtnsvr banlanıyor ki Volkan'ında belirttigine göre vtnsvrin eski üye oldugundan kredisi yokmuş bilmeliymiş ki eski denilen vtnsvr post sayısı 768 ama tecrübesiz dedigi müsamahalı üyeler ise sırasıyla 1282,3343,504 posta sahipler.
Ayrıca vtnsvrin banlanma sebebi "ULAN" deyip seviyesizlik yapmak gösteriliyor.Bakın Volkan'ın görev alanında dün başkaları da demiş ama onlara bir şey olmamış;

http://www.hackhell.com/showthread.php?p=3232266&highlight=ulan#post3232266
Hay Hay memnunıyetle:clap Ulan cık gıt bu ulkeden.ulkuculer,vatanseverler gungelecek gosterecekler.Allahın lanetı sızın ustunuzde.Allah Her Daik TURKten Ve Gercek Inananların Yanındadır
http://www.hackhell.com/showthread.php?p=3232266&highlight=ulan#post3232266
Ulan Allahın evinede laf atıyonuz ya. ne diym size.ayıptır ya.
http://www.hackhell.com/showthread.php?p=3228252&highlight=ulan#post3228252

ulan adam kıstırmış darbecileri bi kısmını hapse attırmış şırıngayla kanlarını çekmeden biyere gider mi :D:D
Görüldüğü gibi "ulan" a ceza verilmiyor ama vtnsvr susturuluyor.Bu örnek verdiğim üç kişinin Volkanla aynı görüşleri savunmasına tesadüf denilebilirmi?Buna benzer bir çok şikayet bu arkadaş hakkında yapıldı.daha bir iki sayfa önde şikayetlerim de olacak.Bu arkadaş modluk yapmak zorundamı?Göstereceginiz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

Yukarıdaki şikayetimi bu genel bölüme yapmak istedim ama nasıl olduysa serbest kürsüye çıktı yanlışlık yaptım.Ama yanlışlık iyi oldu suçlanan Volkan cevap vermiş hakim olarak tabi.;

1.İftira
Tanjax mesaj sayısı 28 ve kendisi ülkücü benim ülkücü olmadıgımı herkes bilir (Ben bu arkadaşın mesaj sayısını sormadım.Türk-islam sentezi baglamında desek.)
2.iftira
antikodon mesaj sayısı 50 küsür ve kendisiyle hiç bir alakam yoktur tanımam görüşünüde bimiyorum(Birinciyle aynı)
3.iftira
idle time mesaj sayısı 70 küsür aynı sekilde tanımam etmem görüşünüde bilmem(aynı)
4.iftira
bu gösterilen mesajların hiç birini görmedim ve benim gördüğümü idda ediyor halbuki gelip şikayet etse mesaajlar silinecek üyeler yeni üye oldugu için uyarılacaktı(Bu üç kişiyi görmüyor ama Vtnsvri anında görüyor)
5.iftira
vtnsvr attıgı 700 küsür mesajın nekadarı serbest kürsüde bakarsanız arkadsın bölümle ne kadar alakalı oldugunu görüceksiniz üste çıkmak için savunulan zırvalar (Bu soruma cevap degil)
6.iftira
lopused ve ikra da banlanmıstır ve arkadaslarıda ben banlattım ve onlar hakkında işlem yapmadığımı göstermeye çalışarak haklı çıkacagını sanıyor(Zaten Vtnsvre ban cezası verip bu arkadaşları banlatmasaydı facia olurdu.)
7.iftira
degazor35 adlı oda bu bölümün dai üyelerindendir ulan dediği için uyarılmadan banlanmıstı(Degazorun konuyla ilgisi yok. sadece dün verdigim üç örnege cevap versin)

görüldügü üzere arkadasların niyeti akılları sıra benim taraf tuttuğu göstermeye çalısıyolar halbuki benim nekadar adaletli olmaya çalıştıgımı bilen bilir ve yaptıklarımda ortadadır kimseye ayrıcalık yapmıyorum
en basit örnegi vereyim reavean adlı üye kendisi arkadsımdır ama dün hakaret ettiği için banladı eger taraf tutyo olsam kendisini banlatmazdım.

siz sizin zihniyetinizdeki insanlar hep kendinize özgürlük peşindesiniz ama kusura bakmayın burda böyle bir muameleyle karsılanamassınız burda elimden geldigince adaletli davranıyorum sizlerin iftiralarını görüncede ne kadar basarılı oldugu görüyorum sizlere teşekkür ederim

SON OLARAK EĞER BENİM YÖNETİMİMDEN RAHATSIZ OLUYORSANIZ BÖYLE İFTİRALARA BAŞVURMAYIN BU BÖLÜME BİR DAHA UĞRAMAYIN SİZİN MENFAATİNİZE SİZE KARSI AŞIRI SABIRLIYIM NEDENSE...

HERNEYSE UMARIM SENİ AYDINLATMISIMDIR =)
Son olarak bu mod arkadaşın böyle kural dışı büyük harflerle,kendiminde degil,bir arkadaşımın hakkını aramamdan bu kadar neden rahatsızlık duyabiliyor ve beni bu şekilde kovma girişimini nasıl degerlendiriyorsunuz?

HTML