Şikayet/İhbar Hattı

ße YouRSeLF

New member

betho

New member
Biri gelip gidip konularımı kapatıyor ne oluyoruz usta...

http://www.hackhell.com/showthread.php?p=2839021#post2839021

Arkadaşım ben bu konunun niye kapayıldığını öğrenmek istiyorum bu iki oldu
Üstelik çöpe taşınmış birde.
ben bu kadar dosyayı ikide bir canı sıkılan moderatörün gelip hiç bir açıklama yapmadan kapatması için upload etmedim ve paylaşıma açmadım ben bu sete 150 ytl parada ödedim öle elde ettim ve burada paylaştım suçmu işliyorum acaba.....

farabi027

New member
mod arkadaşların dikkatine !

rütbem mesaj ve aldığım teşekkür adetlerim geriye doğru azalmış ve değişmiş nedenini öğrenmek istiyorum.
rütbem "bağımlı" iken meraklı 'ya inmiş teşekkür ve mesaj sayım eksilmiş

bilgi verilmesi dileğiyle!

judgedred

New member
Ben İndirdim Sorunsuz Çalışıyor... Çalışmamasının Sebebi Ekran Kartının Düşük Model Olmasındandır... Güncelleme Derken Bu Kastedilmiş Olabilir...

Ekran Kartını Yenilemenin Zamanı Gelmiş Bence...=)

Nerden İndiremiyorsun... Açıkça Yazarsan Yardımcı Oluruz...

Özel Msj Atamaz Ya Da Alamazsın... 50 Msj Sınırı Var...
sanırım bilgisayar bilgin kısıtlı 1950 pro bence daha eskimedi su verdigim konuya girip bi adam akilli yazılan msj ları okuyun ben tek kisi degilim ama siz bu konuyu kaldırmamakta ısrar ediyosanız sizin siteniz saygı duymaktan baska yapcak bise yok ben buldugum sorunu dile getirdim herkese kolay gelsin bence bi kontrol edin

ße YouRSeLF

New member
sanırım bilgisayar bilgin kısıtlı 1950 pro bence daha eskimedi su verdigim konuya girip bi adam akilli yazılan msj ları okuyun ben tek kisi degilim ama siz bu konuyu kaldırmamakta ısrar ediyosanız sizin siteniz saygı duymaktan baska yapcak bise yok ben buldugum sorunu dile getirdim herkese kolay gelsin bence bi kontrol edin
Senin Msjından Sonra Bir Arkadaşın Bilgisayarına Daha Yükledik...

Sorunsuz Çalışmakta...

------------------------------------------------------------------------------------

http://www.hackhell.com/showthread.php?t=413338

Bu Bölümde Böyle Şeyler Normal Mi...

Teşekkürler |ChaMuR|...

HTML