Şikayet/İhbar Hattı

ChaMuR

Altın Üye
şikayetimi Tekrar Yazayım.!!!!!!!

Konu Açıp öylece Bırakanlara!!!!!
Burdan Modlara Adminlere Sesleniyorum.
Hackhell Forumu Seviyoruz Ama Bazı Konu Açıp Upload Yapıp Sonra Onlarla Ilgili Sorunlarla Ilgilenmeyen ''arkadaşlar''sevgimize Gölge Düşürüyor!lütfen Bu Kişilere Gereken Uyarıları Yapalım!!!

Büyüyelim Ama Gelişerek Lütfen!!

Endişeli Bir üye Reaper_40

Daha önce download bölümünde şikayetimi belirtmiştim.Yeni üyeyim diye mi yoksa alakasız bi yerde mi yazdım die mi dikkate alınmadı?bi de bunu merak ettim

sorun nedir arkadaşım ben yardımcı olmaya çalışayım ?

reaper_40

New member
yaw bi key işi vardı da.
ilk deil bu.istiyom keyi tık yoq.konuyu açıp bırakmış.Windows Vista TranSformatioN Tema PacK ALL iN One [ HH UpLoaD ] [ Rapidshare konu başlığı bu...ölesine baksam bile ben teşekkürümü ederim hemen.anlamadım bu ilgisizliği.benim gibi arkadaş çokdur belki diye yazdım.ilginiz için çok saolun.sizde olmasanız........

oLdness_07

The Darkness

algoritmaA

New member
sen kendi durumuna bak acınacak haldesin beyin a.cıklaması sonucu şaşkın bir haldesin bunu zaten itiraf etmişsin

kısaca bende şunu Söyliim de rahatla biraz Ak. partisine oy veren lere şaşırmıyorum artık çünkü iki torba kömüre tenezzül eden karektersizler olduğunu biliyorum bu yüzden acımıyorum.şahsen ben oyunu satan şerefsizlere acımam

chp ye oy verenlere laf söyledin ve karşılığını aldın sanırım...eğer yetmediyse bu tarz mesajlar yazmaya devam et
gerken neyse lütfen yapılsın...;)

http://www.hackhell.com/showthread.php?t=411943&page=14 133.mesaj

jojo00

New member
Ya Abicim Ben Neden Hiç Bir şey Indiremiommm Beni Bilgilendirisen Sevinirim Acill özele Msj At Yeter.. Teşekkürler

ße YouRSeLF

New member
http://www.hackhell.com/showthread.php?t=400585

programlar bolumunde xp woltran sorunsuz densede sorunlu cunku oyunlarda donma yapıyor cevap olarakta sadece ekran kartını guncelleyin diolar baska bişe demiyolar zaten guncel yani sabit konudan kaldırılsın bence siteye yarar degil zararı var benim giibi cok kişi var sorunlar karsılasan

Ben İndirdim Sorunsuz Çalışıyor... Çalışmamasının Sebebi Ekran Kartının Düşük Model Olmasındandır... Güncelleme Derken Bu Kastedilmiş Olabilir...

Ekran Kartını Yenilemenin Zamanı Gelmiş Bence...=)

Ya Abicim Ben Neden Hiç Bir şey Indiremiommm Beni Bilgilendirisen Sevinirim Acill özele Msj At Yeter.. Teşekkürler

Nerden İndiremiyorsun... Açıkça Yazarsan Yardımcı Oluruz...

Özel Msj Atamaz Ya Da Alamazsın... 50 Msj Sınırı Var...

HTML