İstekler bu başlık altından !!! [min. 250 mesaj]

mania2006

New member
Yegenim okulda bilgisayar dersinde microsoft office 2000 öğrettiklerini söyledi. Bilgisayarındaki 2007 versiyonun kalmasını istiyor. 2. kurulamıyor.
Portable microsoft office 2000 için program isteğinde bulunmak istiyorum mümkünse. Varsa forumda şu ana kadar bulamadım. Teşekkürler.

mania2006

New member
Yegenim okulda bilgisayar dersinde microsoft office 2000 öğrettiklerini söyledi. Bilgisayarındaki 2007 versiyonun kalmasını istiyor. 2. kurulamıyor.
Portable microsoft office 2000 (ingilizce) için program isteğinde bulunmak istiyorum mümkünse. Varsa forumda şu ana kadar bulamadım. Teşekkürler.

qwer28

New member
kardeşş ben trizm ve otelcilik okuyorum ödev olarak bizden mönü kapağı yapmamız istendi üzerinde SALE RESTORAN yazıcak bana yardım edebilirmisin ?? şimdiden tşk

romilus

New member
selam

bilgisayarima open proj adli bir program yukledim ancak jvm.dll (errno = 5) diye bir hata veriyor ve calismiyor ne yapmaliyim.

tesekkurler

lamokar76

New member
Arkadaşlar Selamlar Bana iyi brir backlink programı lazım elinde olan varsa rica etsem paylaşabilirmi .Ayrıca web sitemi googlede üst sıralara çıkarmak için nelerden yararlanabilirim yardımcı olursanız memnun olurum . Teşekkürler

Liman

New member
arkadaşlar yerimi bilmiyorum ama bana, bilgisayardaki bir exe programını çalıştırdığımda bilgisayarımda neler yaptığını görebilceğim bir program varmı. Mesela çalıştıdığımda registry ye biyerlere bişey yazıyor nereye ne yazıyor neler yapıyo görebileceğim bir program önerisi rica ediyorum şimdiden teşekkürler