İsrail gazetesinde AKP yorumu

foxlift

New member
kim nederse desin tehlike kapıda ben içki sigara bile içmeyen dinini tanrıyla aramda yaşıyan bi insanım ama her zaman askerin yanındayım ATATÜRK 'ÜN YANINDAYIM AMA TEHLİKE KAPIDA.

Elasis

New member
foxlift' Alıntı:
kim nederse desin tehlike kapıda ben içki sigara bile içmeyen dinini tanrıyla aramda yaşıyan bi insanım ama her zaman askerin yanındayım ATATÜRK 'ÜN YANINDAYIM AMA TEHLİKE KAPIDA.
Tehlike yurdumuzda hiç bir zaman yok olmadı yıllardır da böyle etrafımız dört yanın da bir tane dostumuz yok. Zamanın da onları fena korkutmuş Osmanlı. Tehlikeden bol ne var gelmemiş yarından niye bu kadar korkuyosunuz.Benim gördüğüm tehlike ne biliyormusun rejim korkusu ne şeriat korkusu benim korkum Köresel ısınma tüm ülkemiz de ki kuraklık.

cemmaster

New member
Elais' Alıntı:
Ben de ikna oldum artık benim oyum da CHPye

Haritalara baksana İngiliz, Amerikan, Yunan bayrakları her yer işgal olmuş ne yapcaz valla biz de başka yere gideriz 75 milyon insan... İyice paronaya dökülmüş iş her şey o kadar basit..
Zuhahahah asıl size!paronoyaymış yalanmı söylesene?O haritalardaki?TELEKOM KİMİN?Sümerbank kimin?PETKİM KİMİN?İZMİR LİMANI kimin?Bizim mi?Peki devam?Vodafone Kimin?AKBANK KİMİN?(isiminin başında ak olan herşey gibi bir başkasının!!)Oyakbank kimin?Akarsularımız yakında kimin olacak?Vs.VS.....Artık bizim değilller GÖR BUNU!!!

Elais' Alıntı:
Ben vezir felan değilim Mr. Vezir olsaydı her yer onun mesajlarıyla dolardı. ******* ta onla baya kapıştınız aynı yazılar aynı şeyler yüzünden, ve Modluk yarışına kirmiştiniz sen olamassın felan diye sonun da o başardı mod oldu ama ******* kapandı..
Sen kimsen kimsin..Bak benim paylaşımlarımıda bilen birisin sonuçta istesem bende burayı sonuna kadar günde,2 konudan doldururum!Bunuda biliyorsundur...Ne?biz modluk konusunda kapıştık mı?Zuhahahahaha işte buna gülerim senin ufkunun genişliğini bana gösteriyor bu söylediğin...Herşey yarış,kapışma ve maç değil mi?Unutma oraya isteseydim bende mod olabilirdim...Her bölüme 2 mod alınıyordu..Benim söylediğim neydi?Hatırlıyormusun?"Biz ikimizde taraflıyız bence 2mizde olmamalıyız mod falan" ve bize iki günde gösterdi neler yapabildiğini,kendi tarafındakilere ses çıkarmıyor diğrelerinin msjlarını editliyor...Haklı çıktığımıda hatırlatırım..bu konuda uyardım onu mod olduktan sonra da..başarmışmış.zaten ikimizinde hem msj sayısı hemde konu sayısı yeterliydi...Benim amacımı orda anlamadın şimdi anla bari...bidahada bu konu burada gereksiz yere tartışılmasın...varsa alakalı bi problemin anlamadığın bi nokta pm at...

Elais' Alıntı:
Mesut Barzani kim yaa ? Hani şu Tayyip Erdoğan'ın kabile reisi dediği adam mı ?
Hayır desteklediği adam düzelteyim..Ya nede güzel gözlerinizi boyuyolar sizin...Hemencecik iki dakkada...

Elais' Alıntı:
Dışarda Mesut Barzani gibi adamlar memnun da içer de sizin gibi halkı şeriatçı diye karalayanlar % 47 sinin seçtiği saygı duymayan insanlar niye memnun değil halbuki aynı kafadasınız.
Ya işte problem burada bak dışarıda ki herkes memnun!ab+d+pkk ha bide papa!Ben kimseyi şeriatçı die karalamıyorum bir insan kendisini ispat eder ve gösterir ve ben ispatsız konuşmam asla!

[VIDEO]VepV4Ac_rNM[/VIDEO]
[VIDEO]NMtYDn-BtxM[/VIDEO]

Elais' Alıntı:
Sizin CHP (eski SHP o zamanlar başbakan yardıımcısı ve dış işleri bakanı Deniz Baykal) LEYLA ZANALA ları HATİP DİCLE leri kendi partileri içinde meclise sokup and törenin de rezillik o dönem de çıkmadımı. Sakın CHP li değilim deme utanma açıkça söyle sen tipik bi CHP lisin.
Bizim Chp mi?Eski shpmi?

1- Nereden çıkardın benim Chp'li olduğu mu?:)Ben hep ne dedim?akpyi istemiyorum dedim.Bu nedenle karşısında ki iki güçlü partiyide savunur ve desteklerim dedim 1-Mhp,2-Chp!
2- Chp demek eski shp?Tarihini bilmeyen adam yarın dış güçlerin elinde oyuncak olmaya mahkumdur...Chp'yi kim kurdu?Yada Chp'nin ilk ünvanı nedir?Ben sadece sana ilk ünvanını söyleyeyim;shpnin Chp ile alakası olmadığını anla sen..:)...Kurucu Hükümet Partisi!Neyi kurmuş?Bunuda git sen ara bul!:D:durdurun

cihangir81

New member
Akp=dtp

Bu haber düzmece bir haber.Ya da israildeki aşırı dincilerin yaptığı bir haber.Görünüm de akp müslüman onlar yahudi.Yahudiler müslümanlardan rahatsız oldular. gibi şeyler düşünebilirsiniz.Ama sadece 2 -3 kademeli düşünen insanları kandırmak için yapılır böyle haberler.İnsanların artık zihinlerinin açılması lazım.Kimseye hakaret etmiyorum kırmak da istemiyorum.Ama Türkiye'de seçimlerden önce borsa aşırı derecede arttı.Şimdiyse düşüyor.Bazen de hafif yükseliyor.Dışarıdan kimlerle anlaşıldı ki yabancı gazeteler tayyip erdoğan ekibini göklere çıkardı.Ben tarafsız düşünmek istiyorum.Türkiye'nin başında kötü oyunlar dönüyor.AKP'nin bu kadar oyla iktidara gelmesi hiç de normal değil.Özellikle mason localarıyla hükümet ilişkisi çok iyi.Ben Türkiyedeki masonların desteklediği kimseye güvenmem.Çünkü Atatürk masonları savaş kazanıldıktan sonra faliyetlerini sınırlandırmıştı.Hiçbir şey yapamaz hale gelmişlerdi.Şimdiyse basın hep onların ellerinde.Onların istemediği biri iş başına gelemez bu ülkede.
Özellikle son günlerde tv de izlediğim bişi çok canımı sıktı Akp'den bir profesör Yeni anayasa için çalışmakla görevli bir adam Kemalizmin yeni anayasada olmayacağını söyledi.
Son zamanlarda Eski ün yapmış padişahlarımız hakkında -internette çok rastlamaya başladım-yok aslında ermeniydi.Bilmem ne padişah toptu v.b... gibi haberler görüyorum.
Nereye gidiyoruz .
Demokrasi adı altında bölücü örgüt ile direk ilişkisi olduğu günyüzünde olan insanlar meclise girmeye başladılar.Demokrasi bu değil.Meclis Türk milletinin halkımızın alehine çalışan insanlara açık olmamalı.Ama artık rahatça girecekler çünkü AKP döneminde AB nin istediği şekilde bazı yasaları yeniden düzenlediler.
Ekonomi herşey demek değil.Bağımsızlığınız yoksa cebinizdeki parayla nasıl güvenli alışveriş yapabilirsiniz.
Son sözüm şu bu ülkede çoğunluğun dediği şeye şüpheyle yaklaşırım.Çünkü altında hep bişiler çıkar.

SaGu_TuRaN

New member
AbraKadbra' Alıntı:
Vay benı ıkna ettın dostum artık oyum CHPye
zuhauhuahuha :D:D
Seni ikna edebileceğimi falan düşünmüyordum zaten Gözü kara bir şekilde yanlış ve tek bir ideolojiye ölümüne sahip çıkmışsın Bunun bana aileme ülkeme getirisi götürüsü ne diye düşünmüyor ve ideolojinizin çıkmaza girdiği yerlerde o mükemmel dalga geçme sanatınızı (Kimin kiminle dalga geçtiği ise ayrı bir konudur.) konuşturuyorsunuz.

Bu arada ben CHP'li değilim...

AbraKadbra

New member
Kör ideolojiymiş..Birilerinin benim için hazırlayıp önüme yem olarak koyduğu
şeyleri kopyalayıp yapıştırıp bilginçlik taslayacağıma kendi fikirlerime sahip çıkarım.
Bilmediğin konuları bu kadar ölümüne savunan birisi olarak sen daha iyi anlarsın.
Cumhuriyet tarihinde en çok toprak ilk olarak İnönü döneminde sonra Menderes
döneminde sonrada Erdoğan döneminde satılmıştır. Birşeyleri araştırıp bulmanı,
başka kişilerin karalama taktiği ile yazdığı şeylerden uzak durmanı tavsiye ederim.
Bu ülkenin toprağından yetişmiş, Müslüman ve Türk sentezi birisinin bu ülkeyi satabilceğine
nasıl kendinizi ikna ediyorsunuz anlamıyorum. Bu ülke bugün Müslüman olduğu için,
Türk olduğu için ayaktadır.. Neyse bu gibi konular ağır gelir biraz.

Ayrıca sana CHPlisin diyen de olmadı bu gibi haberleri CHPliler yaymaya başladı
onun için onların haberine ikna olup oraya oy vericem diyorum. Benim işim hiç
bir zaman partizanlık olmamıştır, olmaz da. Ama gözüm kara birilerini karalamam da.
Başkalarının önüme attığı saçma sapan bilgilerle de yönümü değiştirmem. Erdoğan
büyükşehir belediye başkanlığına aday iken de aynı şeyler vardı, 2002 seçimlerinde de
vardı, 22 temmuzda da vardı. Artık milletin karnı tok. Ortamı germenin bir anlamı yok.
Bırakın insanlar biraz huzur içinde yaşasınlar. Ülkenin yarısı bunu istemiş siz halen
kulaktan dolma bilgilerle birşeyler kanıtlamaya çalışıyorsunuz. Bu ülkenin yarısı aptal mı
da kaç senedir görmüyor bunları...

cemmaster

New member
AbraKadbra' Alıntı:

Cumhuriyet tarihinde en çok toprak ilk olarak İnönü döneminde sonra Menderes
döneminde sonrada Erdoğan döneminde satılmıştır. Birşeyleri araştırıp bulmanı,
başka kişilerin karalama taktiği ile yazdığı şeylerden uzak durmanı tavsiye ederim.
İnönü zamanında giden toprakları bana bi sayar mısın?...Menderesin kafasının gitmesinin nedenide tam olark buydu zaten....Erdoğan içinde yas tutma zamanınız gelebilir ona göre...Biz herşeyi araştırıyoruz öyle sunuyoruz sizse siz bir tanesini bile okumaya tenezzül etmeden araştırmaları karalamaya başlıyorsunuz...En basitinden yukarıdaki haritalar yalan mı söylermisin?Hadi biraz yürekli ol!Sende görüyorsun bunu....

AbraKadbra' Alıntı:
Bu ülkenin toprağından yetişmiş, Müslüman ve Türk sentezi birisinin bu ülkeyi satabilceğine
nasıl kendinizi ikna ediyorsunuz anlamıyorum. Bu ülke bugün Müslüman olduğu için,
Türk olduğu için ayaktadır.. Neyse bu gibi konular ağır gelir biraz.
ha?Ne?erdoğanda Türk sentezi mi varmış?Ozaman bir kereceik ben Türküm desin!bırak Allah aşkına yukarda Allah var nasıl gözümüzün içine bakarak böyle şeyler söyleyebiliyorsunuz...

AbraKadbra' Alıntı:
Erdoğan
büyükşehir belediye başkanlığına aday iken de aynı şeyler vardı, 2002 seçimlerinde de
vardı, 22 temmuzda da vardı. Artık milletin karnı tok. Ortamı germenin bir anlamı yok.
Bırakın insanlar biraz huzur içinde yaşasınlar.
Burada siyaset tartışıyoruz bu platformun amacı budur...Eğer tartışmak istemiyorsan girmezsin!Millet huzur içinde uyuyo uyanacağı gün de neyazıkki o bağıra bağıra söylediğimiz SICAK PARA'nın bu ülkeyi terk ettiği gün olacak....Bak başladı bile Merkez Bankası ne dedi kesinlikle kredi almayın..:)Herkes çok ii durumda ya ondan olacak...:)

AbraKadbra' Alıntı:
Ülkenin yarısı bunu istemiş siz halen
kulaktan dolma bilgilerle birşeyler kanıtlamaya çalışıyorsunuz. Bu ülkenin yarısı aptal mı
da kaç senedir görmüyor bunları...
Valla aptalık değil ama bir uyku durumu var...Zaten bu millet uyandığı zaman neler olacağını tüm dünya bilir....O yüzdendir ki dış güçler sizlerin uyanmaması için elinden geleni yapıyor görülen o ki başarıyorda...

I_PeNTaGRaM_I

New member
Asil_1 İsrail'in çıkarlarını gözeten bir yayını, akp'yi karalamak adına kullandığın için seni kınıyorum dostum.

Ayrıca; Demoktrasinin 'D'sinin neredeyse bulunmadığı israil bizim gibi demokratik bir ülkeye 'Ordunun Garantörlüğü devam etmeli' diyemez..!

Tüm bunları bir kenara koyuorum ve son olarak,
İsrail ile tabiki düşman olmayacağız.. Aksine iyi ilişkilerimiz-diyaloğumuz olmalı çünkü ortadoğu bizim için önemli ve bu bölgede söz sahibi olmak istiyorsak bu coğrafyadaki ülkelerle yakın olmalıyız...

ASİL_1

New member
I_PeNTaGRaM_I' Alıntı:
Asil_1 İsrail'in çıkarlarını gözeten bir yayını, akp'yi karalamak adına kullandığın için seni kınıyorum dostum.

Ayrıca; Demoktrasinin 'D'sinin neredeyse bulunmadığı israil bizim gibi demokratik bir ülkeye 'Ordunun Garantörlüğü devam etmeli' diyemez..!

Tüm bunları bir kenara koyuorum ve son olarak,
İsrail ile tabiki düşman olmayacağız.. Aksine iyi ilişkilerimiz-diyaloğumuz olmalı çünkü ortadoğu bizim için önemli ve bu bölgede söz sahibi olmak istiyorsak bu coğrafyadaki ülkelerle yakın olmalıyız...
:durdurun :clap :victory

Hey Yüce Allahım Biri Akp düşmanı der biri de Akp yi temize çıkarmak için insanları kandırdığımı söyler... Neyse sen bizi kınamayı bırak da yazıyı sonuna dek bir daha oku istersen...:clap

AbraKadbra

New member
:) Çoluk çocuk üşüşmüş buralara biri diğerinin avukatı biri diğerinin
savunucusu.. Araştırmalara devam yeni Uğur Dündarlar bekliyorum buralardan..
Biri neyi tartıştığını bilmez diğeri onu savunur. Körler sağırlar birbirini ağırlar..
Ne demişler it ürür kervan yürür.. Cevap verilecek düzey de olsa muhabbet de
birşeyler yazsam :):)

cemmaster

New member
Cevap verecek düzey yok ki...Ayrıca okumadığını biliyorum zira okumuş olsaydın ona yönelttiğin soruları onun yanıtlaması için bıraktığımı ve sadece geneli ilgilendiren kısımlara yanıt verdiğimi görürdün...Ama nerdeeee araştırma yapmıosınuz ıvır zıvır diye saçmalarken senin daha şurada iki satır yazıyı okuyamadığın gerçeğini bi kenara atma istersen!

SaGu_TuRaN

New member
AbraKadbra' Alıntı:
:) Çoluk çocuk üşüşmüş buralara biri diğerinin avukatı biri diğerinin
savunucusu.. Araştırmalara devam yeni Uğur Dündarlar bekliyorum buralardan..
Biri neyi tartıştığını bilmez diğeri onu savunur. Körler sağırlar birbirini ağırlar..
Ne demişler it ürür kervan yürür.. Cevap verilecek düzey de olsa muhabbet de
birşeyler yazsam :):)
İTLER ÜREMEKTE KÖPEKLER HAVLAMAKTA

Edit: Düzenledim ama daha iyileri var elimde bilesin.

Ama tavsiyem kurtları uyandırmasınlar yoksa gerçekten kötü şeyler olacak. Bu arada bu hakaretini de adminlere havale etmekteyim...

ChaMuR

Altın Üye
yazdıklarınıza dikkat edin..
tekrar uyarmam beyler..!
şimdi hakaret içeren mesajlarınızı silmenizi bekliyorum..!

HTML