İntihar Mektubunuzu Yazın!

CrUe1-05

New member
annecıb babacım hayat guseldı bn uyuyacam ama cok ucun olacak sole bı kıyamet kopana kadar belkı hadı byby

össke

New member
artık sıkıldım bu dünyadan yeni yerler keşfetmeye gidiyorum. elbet bir gün dünyanın sonu gelicek sizde buraya geliceksiniz. o zamana kadar ben sizi hep izliyor olucam. şimdilik by...

Tmac01

New member
ölümümden kimse sorumlu degıldır yaz geldı gunes acıo ortalık cıvıl cıvıl kızlar cıvıl cıvıl sevgılı akrabalarım ben olduysem kesın bı salaklık yapıp ceyran carpmıstır ayagım kayıstır yada kayıs atmıstır haberınız olsun 2 anna nicole smith le fotoraf cektırmeye gıttım bıdaha gelmıcem

mediamemo

New member
sen bu yazıları okurken ben nerelerde olacağım bilmiyorum...belki cennet belki cehennem... ama tek bildiğim birşey varki borçlardan kurtuldum...seninle geçen son günlerimi hatırlıyorumda çok mutsuzdun belki artık mutlu olursun,çünkü ben yokum... seni çok sevdim ama lanet olası hayat yüzüme gülmedi be güzelim...neyse bu s..bktan yazıları yazmayı bırakıyorum...kendine ve çocuklarımıza iyi bak...

KediCiX

"Luv YOU Guy"
yakamı tutup bırakamayan hayat[[[LADESSS]]]

herşeyden ve herkesten özür diliyorum ama en doğrusu bu .............

elveda sözümü geçiremediğim kaderimi kendim yazamadığım hayat...

çok saçmaladım :vur:vur

cikkoo1903

New member
Kod:
date: yine bir 24 ü.. sensisliimin ilq 24 ü ama.. sanrm sonda olacaq.. 

insanlar yashamları boyunca ya nedenleri ichn yada amachları ichn yasharlar..
nedeni yada amacı olmadan yashayanlar budala insanlardır.. 
we ben onlar arasına qatlmadıımı düshünüorm.. ama taby arqamdan düshünenler belqi bu yapdıım ichn budalalıq dieceqler ama benim dogrularım bende qaldı en asndan bunu bilrm.. 

teq Nedenim sendin Sende yoqsun artıq..  
Nedensis Bende olamam artıq..  elveda sewdiim elveda sewdiqlerim ama beni sewmeyenler..

St.AnGeR
:) malesef gercheq we qullanılmısh bir meqtupdan alıntıdr..

sadece bi tawsie :) hich qimse i nefesinis etmein chünqü gün gelrde nefesinis giderse yashamaya ne nedeninis nede mecalinis qalr..

bu yazı bu zamana kadar gordugum en bozuk turkce karakterli yazıydı tmm intenette bazen daha hızlı yazmak icin sesli harflerin yutumu veya degistirilmesi oluyorda bu kadar berbatını hic gormemistim tesekkur ederim yazana ellerine saglık

hiraru

New member
değiştirmeye çalıştığım, olduğu gibi kabul edemediğim insanlardan özür diliyorum. gidiyorum ve birdaha istesemde dönemeyeceğim. arkamdan ağlamalısınız çünkü ben iyi biriyim. gitmek istememin sebebi sıkılmış olmam; insanlardan. evet sadece insanlardan sıkıldım, hatta korkuyorum onlardan ve bu korku beni öldürmeden ya da siz sıkıldıklarım, bigün benim hayatıma son vermeden ben kendim gidiyorum. yoo kaçmıyorum... sadece sıkıldım, oynamak istemiyorum artık.
hoşçakalın..

ewrinay

New member
Denedim..!İnanın Gerçekten Denedimm yaşamayı dayanmayıı bütün acılara ama yetti artıkk bıktım yaşamaktan insanların benim ne yapıcagımı izlemesinden..!Neyse Ebedi Olarak BayBay..!Ölümümü Uzatıp Sizide Endişelendirip korkutmak istemiyorum by bayy sizi hep sevicemmm Anne Baba Beni affetmesenizdeee sizii çok seviyorum by

UzakLara

Kalpsiz
Bunaldım, İntihar Etmeye Karar Verdim. Son Vasiyetim Arkamdan Manyak Diyenlerin Ensesine Şaplatın. Elveda :D Valla Böyle olurdu :D Hayat umrumda sanki :D

AIKON

New member
Bugün ölmek için iyi bi gün galiba.Sıkıldıgım bu dünyadan bıktıgım bu ülkeden nefret ettiğim bu sehirden ayrılmak üzereyim.Ölmek benim için bir kurtuluş ve rahata kavusma olacak cehennem burdan daha güzeldir herhalde.Ölümümün sebebi sınavlardır herhalde veya kafam başka birşeye bozulmustur bilenler bilir.Herkes kendinde bi suç arasın belki doğru kişi suçu kabullenir.Ölüm için köprüden atlamayı sectim bence kolay bi ölüm secenegi güzelde olur yüksekten atlamak boşluğa.Hayat elveda Evim elveda Ailem sizede iyi eğlenceler....

Diatu

WarZone
Sanırım Hayatta Bazı Şeylerin Değerini Göremedim(k).. Elveda Demeden Önce..

- Komşunun Köpeğine Dikkat Edin, Etrafa işiyor,sıçıyor :durdurun
-Benim Bilgisayarı ( x Arkadaşa verin ) o Benden Daha Çok Hakediyor! :)

Buraya Kadarmış Peder Öptüm Elinden, Annem Öbür Dünyada Görüşürüz..

Not : Ölümümden Kimse Sorumlu Değildir..

NoFeaR59

Banned
çOk sewsekte bu Dünya ÇeKiLmiyor SoNunda ayRıLık , hiç sewmesekte ÇeKiLMiyor BU Dünya aŞksız..Seniz bir yoLa çıkıyorum bu defa gitmek war döNmeK yok ,...Allah aŞkıyLa waR oLdUK , onuN yaraTtıGı Bu caNa BaŞkası İçiN KıYıYoRUm . ÜzüLMe aNNe , baba ....eLbet öLeceğiz bu soN meKtuBuMda soNkez SizLeRe éLwéda

ozge.04

New member
işte bir avuç hap sonumu getiren işte bu dünya beni bitiren kimse sorumlu değil diyemem ölümümden..herkeseee elveda;)

srgnylcn

New member
özür mü dilemeliym yoksa teşekkr mü etmelym bilemiyorum.affedilmz dönüşü olmz bi yol aslnda biliorm.hatalm yanlşlarm oldu doğrularmdn fazla benim.denedim ama sevemedm napiim.tanrının doğruları bile kurtaramadı bni.ve şimdi bildiğim yola gidiyorum.affedin bni anne baba ben kazanamadm bari sz bnsz devam edin...

bat1905

New member
yaklaşık 1 yıl önce gerçekten intihar etmiş olan bu nickin sahibi benim abim..Biz yeni bulduk bu mektubu..5. sayfadaki aptal mektubu.Ne diyecegimi bilemiyorum...abim artık yok..bizde yokuz...keşke bunu yazdıgından haberimiz olsaydıda bişeyler yapabilseydik..

mahobilge

New member
Hayat benden aldiklarini

Neresine sokacak bilmiyorum,

Birde canimi wereyim dedim

Belki Büyük Gelir de bir tarafina sokamassin

Ama bende ki fantezi degil

Benim ki sadece Keder, Elem , Tatli bir sewda

Komiklik kanimda war ne yapim Kendime engel olamiyorum

mahobilge

New member
Intaar mi etsem ne yapsam Süper mektuplar war :)

Gercekten :

Yasamaktan sikilirsaniz

Birgün

Bir Mezarliga gidin ve

Ordakilere Sorun

Onlar bilirler yasamak güsel dir...:)

Mahmut derki

Bir bardak suya 1 kg tuz dökerseniz cok aci olur kimse icemez

Ama bir göle 1 kg tuz dökerseniz kimse tadindaki degisikligi fark etmez bile

Burda önemli olan Bu Göl kadar genis olabilmektir göl kadar genis olursaniz hic bir sey sizi üzemez

Dediklerimi iyi düsünün

Yani burdan alinacak mesaj

Göte giren Semsiye Acilmaz:)