İntihar Mektubunuzu Yazın!

By CaPTaiN

New member
Evet Kafanız İyiden İyiye Bozuldu Diyelim Ve İntiharı Düşündünüz.... Mektubunuzu Yazın bakalım Beyenilen mektuplarda teşekkür butonunuda Kullanalım kim daha güzel yazıcak onuda belirleyelim......

Mektup Harici Mesajlarınız, Dalga amaçlı mesajlarınız (korku bölümü burası çünkü), Hakret Vs tarzı mesajlarınız tarafımca silinecektir......

İlk Olarak Benim Mektubum Ve Sonrada Sizinkileri Bekliyorum....

Özür Dilerim 15 yaşımdaki gibi kalamadığım için... Özür dilerim Anne Özür dilerim baba özür dilerim bana bütün değer verenler ve değer verdiklerim... Hakettim Ben Cehennemi zaten cennet yakışmaz ki bana... Elini tutmak istediğim birii Döndü ya işte arkasını bana... Özür Dilerim tekrardan ağladım ben baba... Dayanamadım baba o beni sevmesede ben onu sevmiştim laf sölenmesini kaldıramam baba kaşarda desen ona kahpede desen senden soğumaya başladım onu sevdim ya baba özür dilerim... Ben üç kuruşluk şeyler için üzüldüm en üzülmesi gerekn yerde güldüm ya anne.. Bana konuştuğun lafları sus diye susturdum anne özür dilerim sendende... Ama afiyet olsun dedikten sonra eline sağlık demediğim için kızardın ya anne diyordum işte en arka odada sessizce eline sağlık anne diyordum ben... Hakediyorsun ama ben haketmiyordum işte... Sevdiğim Sevmediğim Tüm İnsanlara Tek Sözüm;

Şimdi Ben Gidiyorum Ya Herkez Beni Sevecek...
Güzel oldu benim ki be ;) Pek şansınız kalmadı gibi hadi bekliyorum sizinkileride :D

Zeytin

Zeytin&Limon
yaşamla ölüm arasında kaldım.. secimimi yaptım kendi dogrularıma gore.. kimsenin sucu yok bu olayda.. arkamdan da kimse aglamasın.. milla'ya iyi bakın onu cok seviyorum.. guzin en iyi kankam hep yanımdaydı.. emre warrior senin olsun kankam kasarsın 65 e artık :) baba bilgisayarıma iyi bak.. anne sana bişey bırakamadım ama biraz acı belki.. kardesime tatile gitti gibi seyler soyleyin.. bilmesin bu durumumu.. ve siz hepiniz.. hepiniz kendinize cok iyi bakın.. unutmayın.. ama hatırlamayında!

(birgun gercekten intihar edersem mektubum burda!)

iSpiK

Kadim Dost
senin icin yasıYorsam senin iiCinde öLmeyi bilirim...

gizemli_rock

New member
herşeyden önce vatan.bu vatan için canımı nerde olursa vermeye hazırım anne.sen beni hayırlı büyüttün bende hayırlı ölmek istiyorum....askere gidiyorum

gerilla_21

Banned
yazdıklarımı okuduğunuz zaman ben çoktan gitmiş olacam.Ama şunu unutmayın giderken asla arkamda bi şey bırakmak istemedim ama çok şeyler yarım kaldı.Hayatta hep keşkeler insanları mahvetmiştir ve bende giderken keşke biraz daha yaşasaydım diyorum ama olmadı fani dünyada herkes gibi bende artık gidiyorum ve bunun dönüşü yok.Kimsenin benim ölümümde sorumlu değildir buda böyle biline

'Pulse

New member
elveda hayat!
senle alışverişimiz hep tek taraflı oldu.
hep sen aldın,hep sen götürdün.
hiç düşünmedin bir gün senden alabileceğim
sonu sensizlik olan,sonu sonsuzluk olan intikamı.

elveda sevgili!
sana hayat dolu mektuplar yazamadım.
ölüm ise kendi yazar mektubunu.
sen sonbaharımda hazan yaprakları gibi
salına salına uçup giden zamanlarımın yegane kurumamış ayları oldun.
geceleri yalnızlığıma dolan mırıltıların olmayacak artık.
yalnızlığımı sensizlik dolduracak,sensizliğimi doldurmaksa ne mümkün.
artık kırmızı başka anlamlar ifade edecek sana kanayan aşkın renginden öte.
ve sen geriye dönüp baktığında dudaklarında bir türkü
gözlerinde tarifsiz bir hüzün lanet okuyacaksın kırmızıya biliyorum.
ama ne gelir elden birtanem zaman bazen geliveriyor zamansızca...

kimse üzülmesin ardımdan..
ne de olsa değmem..
ne de olsa yalnızız şu koca dünyada..
ne de olsa ölüm gelip bulacak bir gün hepimizi..
öyleyse boşverin beni...
hiç var olmamış sayın...

free!

artık yok...
" Diğer tarafta görüşürüz:) "

Erdem1907

New member
Ölenin arkasından ağlamaki, sen öldükten sonrada arkandan ağlıyan bırakma !!
Ölüm, ölüm dediğin nedir ki gülüm ? Ben senin için yaşamayı göze almışım
SEVDİĞİM KİŞİ İÇİN ÖLMEKDENSE YASAMAYI TERCİH EDERİM

St.AnGeR

Document Visor..
Kod:
date: yine bir 24 ü.. sensisliimin ilq 24 ü ama.. sanrm sonda olacaq.. 

insanlar yashamları boyunca ya nedenleri ichn yada amachları ichn yasharlar..
nedeni yada amacı olmadan yashayanlar budala insanlardır.. 
we ben onlar arasına qatlmadıımı düshünüorm.. ama taby arqamdan düshünenler belqi bu yapdıım ichn budalalıq dieceqler ama benim dogrularım bende qaldı en asndan bunu bilrm.. 

teq Nedenim sendin Sende yoqsun artıq..  
Nedensis Bende olamam artıq..  elveda sewdiim elveda sewdiqlerim ama beni sewmeyenler..

St.AnGeR
:) malesef gercheq we qullanılmısh bir meqtupdan alıntıdr..

sadece bi tawsie :) hich qimse i nefesinis etmein chünqü gün gelrde nefesinis giderse yashamaya ne nedeninis nede mecalinis qalr..

BSY17

New member
Ya Aslinda Ben öldümde, Hortladim Arkadaşlar Yah!!! Hepinizin Yaninda Olabilirim Sizi şeytana Uydurabilirim!!!!

by__arif

New member
geldım dunyaya gormedım bole bır gammmmmmm sana doyamadan gıdıyom ey kurban olduğum ...............

ALRJKNANE

New member
son kelimeler söylenirken ayrılık çanları çalarken..
artık sözler anlam taşımaz, kelimelerin faydası yoktur artık..
tek bir söz kalmıştır geriye söylenecek
o da..
Allahaısmarladık...

мєяωєм

New member
hiç sevmedim sizin kadar kimseyi beni bu durma getiren hayat hayatımın içinde sizde olduğunuza göre herkez payına düşen vicdan azabını çeksin öbür dünyada görüşürüz ama ne olarak neyse uzun lafın kısası beni sevmeyenlere ne mutlu beni sevenlere üzgünüm hoşçakalın
:(