İLLuminatinin Zihin Kontrolü ve Eyes Wide Shut Filminin Analizi

mcfreeder

New member
Filmi izlediğimde bu sekizgen yıldız gözüme çarpmıştı.Ama ne biliyim hiç aklıma böyle bişeyler olabiliceği gelmemişti.Yazı müthişt bir yazıydı ve insanı araştırmaya sevk eden Bir Yazıydı

ebuy

New member
Bunların zihin kontrolüyle alakası nedir yav çok saçma. Subliminal mesajdır bunlar. Tamam her filmde bazı mesajlar var ama nerdeyse her sahneye bir kulp bulmuşsunuz. Bir çoğunun tesadüf olması muhtemel.

III. Göz

Altın Üye
Bunların zihin kontrolüyle alakası nedir yav çok saçma. Subliminal mesajdır bunlar. Tamam her filmde bazı mesajlar var ama nerdeyse her sahneye bir kulp bulmuşsunuz. Bir çoğunun tesadüf olması muhtemel.
Bu subliminal mesaj değil sembolizmdir. Subliminal mesaj ; belirli bir karenin insana saliselik zaman aralığında gösterilip bilinçaltına yerleştirilme denemesidir.

aydin__

Banned
Bizim Millet Tuhaf Ya Hep Başkalarının Hatalarını Aramakla Meşgulüz Bir Kerede Kendimize Bakamıyoruz

minnder

New member
Hacı analiz süper okudum tamamını. Teşekkürler eline sağlık. Filmlere bakış açım değişti.
Dün bi film seyrettim adı; Drive Angry.
Nicolas Cage, Amber Heard ve William Fichtner yavşa ve kevaşesi başrollerde.
Alayının masonik g.t lalesi olduğunu ve rastgele sahnelerle filmlerini kurgulanmadığını daha iyi anladım.

alayra

New member
illumunati ürkütücü gerçekten, insan tırsıyor ama bu sadece gizemli davrandıklarından kaynaklanıyor ve siyah renk ile göz sembollerinden. yoksa tırt.

HTML